Kas yra įtempiamos lubos ir kokias įtempiamas lubas pasirinkti?

rugpjūčio 18 2020
Kas yra įtempiamos lubos

Kas yra įtempiamos lubos, įtempiamas lubasKas yra įtempiamos lubos? Yra keli šimtai bendrovių, kurios gamina ir tiekia rinkai įtempiamas lubas. Kaip suprasti, kuriam gamintojui teikti pirmenybę? Kokio tipo įtempiamas lubas pasirinkti? Į kokius įtempiamų lubų privalumus ir trūkumus reikia atsižvelgti priimant galutinį sprendimą? Šiame puslapyje rasite atsakymus į šiuos ir į kitus klausimus.

Kas yra įtempiamos lubos ir kokias įtempiamas lubas pasirinkti?

Įtempiamos lubos, kurios dabar yra mados viršūnėje, buvo žinomos prieš daugelį šimtmečių, kai antikos „dizaineriai“ sugalvojo, kaip papuošti salių ir kitų kambarių lubas audinių drobėmis.

Taigi, kas yra įtempiamos lubos? Ekskursija į istoriją …

Tais laikais, kaip taisyklė, buvo naudojamas šilkas, kurio spalva buvo suderinta su kambario interjeru. Tai atrodė tiesiog nuostabu. Žinoma, labai turtingi žmonės galėjo sau leisti tokias šilkines „pakabinamas“ lubas. Ir esmė buvo ne tik tai, kad audinys yra brangus ir daug jo reikėjo iš karto. Šilkas bluko nuo saulės, prarasdavo savo spalvą ir išsitempdavo dėl savo svorio, todėl amatininkai turėjo jį keisti kiekvienais metais, bet nuo to laiko daug kas pasikeitė …

Kas yra įtempiamos lubos šiuolaikine prasme?

Kaip atrodo modernios įtempiamos lubos?

Įtempiamos lubos, jų modernus dizainas, atspindi labai stiprią ploną plėvelę, ištemptą virš iš anksto surenkamo rėmo.

Buto savininko prašymu, namuose galima sukurti idealiai lygų vienodą lubų paviršių arba suteikti luboms kitokią formą. Įtempiamas lubas galima montuoti tiek paskutiniame renovacijos ar buto remonto etape, tiek ir anksčiau sukurtame interjere.

Neginčijami šiuolaikinių įtempiamų lubų pranašumai apima platų spalvų spektrą. Dabar gamintojai siūlo daugiau nei 100 produktų spalvų sprendimų variantų.


Jei jums reikalingos įtempiamos lubos, susisiekite su mumis telefonu +370 612 37932 arba per kontaktų formą. Mūsų montuojamos įtempiamos lubos tinka visoms patalpoms

Įtempiamos lubos

Skaityti toliau:

Kokie yra kriterijai renkantis įtempiamas lubas?
Įtempiamos lubos – Medžiagų rūšys
Kokios yra saugios įtempiamos lubos?
Įtempiamos lubos – Papildomos rekomendacijos
Įtempiamos lubos ir jų montavimas
Kas yra blizgios Įtempiamos lubos?
Satininės ir pusiau blizgios įtempiamos lubos?
Kokios yra matinės įtempiamos lubos?


Write a Reply or Comment

Call Now Button