Įtempiamos lubos Kaune

Ilgaamžė estetika Jūsų būstui

Norite atnaujinti senas lubas, o gal tik įrenginėjate naują būstą? Ieškantiems elegancijos ir laikui nepavaldžių įrengimo sprendimų, tikrai patiks įtempiamos lubos.

Tai greitai montuojamas, tačiau patvarus apdailos elementas, kurį sudaro dvi pagrindinės detalės. Tai metalinis arba plastikinis karkasas, montuojamas prie patalpos sienų (per visą perimetrą) ir speciali plėvelė, pagaminta iš PVC arba audinio.

Kokias įtempiamas lubas pasirinkti?

Mūsų įtempiamos lubos Kaune klientus džiugina kokybe ir plačiu pasirinkimu. Tai skirtingų tipų lubos, tokios kaip:

matines-lubos

Paviršius imituoja natūraliai nudažytas lubas, yra šiek tiek grublėtas. Rinkitės matines lubas, jeigu pageidaujate kuo natūralesnio varianto.

blizgios-lubos

Akį traukiančios veidrodinės lubos, kurių pagalba maža erdvė atrodys didesnė. Jeigu ieškote unikalių kūrybinių sprendimų ir norite patalpai suteikti erdvės įspūdį, tai Jūsų pasirinkimas nr. 1!

medziagines-lubos

Tai ekologiškas, aplinkai draugiškas pasirinkimas: čia PVC plėvelę atstoja natūrali tekstilė. Lyginant su įprastomis įtempiamomis lubomis, medžiaginės lubos kainuoja kiek daugiau, tačiau yra dar universalesnės ir tvaresnės.

dvieju-lygiu-su-LED-RGB-apsvietimu-svetainei-lubos

Patiks norintiems išsiskirti. Iš kelių pakopų pagamintos lubos padalina kambario erdvę, leidžia realizuoti drąsius interjero sprendimus: galite rinktis skirtingų audinių faktūrą, tarpusavyje derinti skirtingas spalvas ir formas.

Satinines-itempiamos-lubos

Išskirtinės išvaizdos audinys su švelniu blizgesiu – atrodo prabangiai, tarnauja ilgai. Mūsų specialistai šias lubas rekomenduoja norintiems praktiško, bet kūrybingo sprendimo: satino audinio įtempiamos lubos puikiai atrodys tiek moderniame, tiek klasikiniame interjere.

Itempiamu-lubu-dizaino-idejos-ir-piesiniai-su-foto-spauda-

Geras variantas norintiems originalaus interjero apipavidalinimo. Ant įtempiamų lubų gali būti vaizduojama norima nuotrauka – gamtos peizažas ar bet koks kitas atvaizdas. Dėl unikalios gamybos ir dažų technologijos, šio tipo pakabinamų lubų išvaizda ilgai išliks nepakitusi. Nuotraukos spalvos išliks ryškios, vaizdas nepagels net ir po 10-ties metų!

Kaip įrengiamos pakabinamos lubos?

Jūsų pasirinktas įtempiamas lubas sumontuosime greitai ir profesionaliai, vos per keletą valandų. Pristatome pagrindinius darbų etapus:

1.Pasiruošimas darbams

Mūsų specialistai atvyksta į objektą kur užsakovas supažindina montuotojus su sienose esančia elektros instaliacija ir kita sienose paslėpta komunikacija (vandens, šildymo), kuri yra įrengta lubų profilių montavimo vietoje.

Prieš pradedant darbus reikėtų patalpas atlaisvinti nuo pašalinių daiktų (patraukti spintas, stalus ir pan.)

2. Profilio paruošimas

Paruošiame būsimų lubų karkasą (sumontuojame aliuminio profilį).

3. Apšvietimas

Montuojame elektros instaliaciją, tvirtiname pagrindus šviestuvams. Darbų pobūdis priklauso nuo to, kokių šviestuvų pageidauja užsakovas.

4. Lubų montavimas

Dar kartą patikriname, ar elektros instaliacija veikia taip, kaip turėtų. Įsitikinus, kad nėra neatitikimų, tvirtinama iš PVC ar kitos medžiagos pagaminta įtempiamų lubų plėvelė. Ją montuojame ant specialių kablių, maždaug 5 cm. žemiau pagrindinių lubų.

Plėvelė šildoma, kol įgauna pakankamai elastingumo. Tuomet ji įtempiama ir tvirtinama prie aliuminio profilių.

Užbaigiamas šviestuvų montavimas ir kiti darbai.

Atlikus šiuos žingsnius, darbai užbaigiami ir priduodami užsakovui.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Individualus požiūris. Kiekvienas projektas yra unikalus. Jį su užsakovais deriname individualiai, todėl tikrai rasime sprendimą, kuris atitiks Jūsų lūkesčius.
  • Patyrę specialistai. Pasirinkę mus, įtempiamų lubų projektavimą patikėsite ilgametę patirtį sukaupusiems meistrams. Šioje rinkoje sėkmingai dirbame ne vienerius metus, nuolat atnaujiname savo žinias ir galime pasiūlyti naujausias tendencijas atitinkantį įtempiamų lubų dizainą.
  • Griežti standartai produktų kokybei. Rūpinamės savo klientų komfortu ir saugumu, norime užtikrinti aplinkos tvarumą. Būtent todėl darbams naudojame tik saugias, ekologiškas medžiagas ir sukuriame estetišką, elegantišką, ilgaamžį rezultatą Jūsų būstui!
  • Prieinamos kainos. Siekiame, kad mūsų klientai neturėtų susidurti su kompromisu tarp kokybės ir geros kainos. Mūsų asortimente rasite įtempiamas lubas, kurios atitiks Jūsų poreikius ir galimybes. Puikus kainos ir kokybės santykis neleis tuo suabejoti!
  • Išskirtinis dėmesys klientų poreikiams. Apsilankę pas mus, rasite ne tik aukštos kokybės įtempiamas lubas, bet ir draugišką komandą, visada pasiruošusią patarti ir padėti. Suteiksime nemokamą konsultaciją, supažindinsime su skirtingais produktais, padėsime rasti Jus labiausiai tenkinantį sprendimą.

DUK

Ar įtempiamos lubos tinka ir renovuojamam būstui?

Tikrai taip. Šis interjero elementas tinka tiek naujos, tiek senesnės statybos būstui.

Mano lubos nėra lygios, turi defektų. Ar vis tiek galima montuoti įtempiamas lubas?

Tikrai taip. Įtempiamos lubos yra tvirtinamos žemiau esamų lubų, todėl puikiai maskuoja didelius ir mažus trūkumus – nuo įskilimų, įtrūkimų iki nepatraukliai atrodančių elektros laidų, vamzdžių, ventiliacijos sistemos ir pan.

Ar įtempiamas lubas galima naudoti visose patalpose?

Jos nebijo drėgmės, todėl galima naudoti praktiškai visose namų patalpose. Vis dėlto, įtempiamoms luboms kenkia stiprus vėjas, šaltis, todėl lauko erdvėse (pavyzdžiui, pavėsinėje) jų montuoti nerekomenduojame. Jeigu lubas naudojate nešildomoje vidaus patalpoje, rinkitės medžiagines įtempiamas lubas.

Ar šioms luboms suteikiama naudojimo garantija?

Atsakingai žiūrime į savo produktus ir darbų kokybę. Būtent todėl Kitokioslubos.lt luboms taikoma net 10 metų naudojimo garantija.

Ar pakabinamos lubos tarnauja ne daugiau nei 10 metų?

Nebūtinai. Jeigu lubos pagamintos iš kokybiškų medžiagų, sumontuotos tinkamai, naudojamos ir prižiūrimos pagal gamintojo rekomendacijas, jos gali tarnauti net 50 metų ar dar ilgiau.

Kaip greitai pavyks įsirengti pakabinamas lubas?

Jų konstrukcija nesudėtinga, subalansuota greitam ir patogiam montavimui. Įtempiamų lubų įrengimas (vienam standartinio dydžio kambariui) dažniausiai trunka iki 5 valandų. Jeigu projektas sudėtingesnis, montavimas dažniausiai užbaigiamas per vieną darbo dieną.

Kokio tipo apšvietimas tinka įtempiamom lubom?

Jas galima derinti su praktiškai bet kokiu apšvietimu. Tai gali būti paviršiniai arba įleidžiami šviestuvų, trekinės-magnetinės sistemos, pagrindinis arba foninis LED apšvietimas ir t.t.

Kaip prižiūrėti įtempiamas lubas?

Jeigu ieškote interjero, kuris nereikalauja sudėtingos priežiūros, įtempiamos lubos vienas geriausių pasirinkimų. Norint, kad jos atrodytų puikiai, tereikia atlikti kelis žingsnius:  
  • Paruošti švelnų mišinį valymui (tam puikiai tinka vanduo ir muilas arba langų valymui skirtas skystis);
  • Turėti minkštesnio audinio šluostę;
  • Švelniais judesiais valyti lubų paviršių kartą per vieną ar kelis metus.

Mūsų įtempiamos lubos Kaune klientus džiugina kokybe ir plačiu pasirinkimu, jeigu vis dėl to neišsirinkite norimų lubų, susisiekite dabar!

Call Now Button