Įtempiamu lubų kaina

Įtempiamu lubų kaina, Kas lemia įtempiamu lubų kaina

Įtempiamu lubų kaina priklauso nuo daugelio dalykų. Į Įtempiamu lubų kaina įeina lubų montavimo darbai kainą ir visų medžiagų sąnaudos – profiliai, tvirtinimo detales, drobę ir t.t. Taip pat yra įtraukiamos projektinio projekto parengimo, pristatymo į vietą išlaidas. Tačiau reikia atsiminti, kad įtempiamų lubų skaičiuoklė apskaičiuoja tik preliminarias išlaidas. Galutinė suma tikslinama atlikus tikslius patalpų matavimus ir parengus projektinę dokumentaciją.

Kas lemia įtempiamu lubų kaina

Įtempiamu lubų kaina
Įtempiamu lubų kaina

Galutinę Įtempiamu lubų kaina galima apskaičiuoti savarankiškai, naudojant skaičiuotuvą. Tam įtakos turi šie dalykai:

Įtempiamu lubų kaina gamintojas. Kiekviena įmonė naudoja savo gamybos technologiją, kokybės valdymo sistemas.
Medžiaga lemia funkcionalumą (atsparumas drėgmei, temperatūrai) ir vizualinį efektą (blizgesys, satininis ar matinis paviršius).
Spalva ir raštas. Labiau vertinamas originalus dizaino darbas.
Dizainas. Lubos gali būti vieno arba kelių lygių su zonavimo funkcija, apvadu, apšvietimu. Papildomoms pakopoms reikalingas specialus rėmas, sukurtas pagal projektinį projektą.
Patalpos plotas ir konfigūracija – uždengtas plotas m2, kampų skaičius, komunikacijos, einančios po lubomis arba per jas.
Kambario plotis. Drobės gaminamos skirtingo pločio 3-5 metrų. Kuo platesnė medžiaga, tuo didesnė kaina.
Apšvietimas. Sietynui ir kiekvienam šviestuvui reikia papildomų įrengimo išlaidų.

Kaip galite sumažinti įtempiamu lubų kaina?

Galima sumažinti įtempiamų lubų kainą nepakenkiant darbų ir medžiagų kokybei. Norėdami tai padaryti, turėtumėte atsižvelgti į momentus, kurie neturi įtakos dizainui, montavimo kokybei, konstrukcijos patikimumui ir ilgaamžiškumui. Norėdami sumažinti įtempiamų lubų kainą be neigiamų pasekmių, jums reikia:

Tai lemia įtempiamu lubų kaina

Pasirinkite nebrangią medžiagą. Kalbame apie vaizdo efektus, o ne apie profilių ar drobės kokybę. Paprasčiausi, populiariausi raštai ar vientisos spalvos sumažins išlaidas iki minimumo. Tuo pačiu metu svarbu išlaikyti reikiamas charakteristikas, atsižvelgiant į eksploatavimo sąlygas: atsparumą drėgmei, atsparumą šalčiui ir kraštutinėms temperatūroms.
Įdiekite mažiau šviestuvų. Kiekvienam įrenginiui reikalingos specialios tvirtinimo detalės, technologinės skylės drobėje. Galingo šviestuvo pakanka apšviesti bendrą kambarį, miegamąjį, koridorių.
Užsisakykite įtempiamas lubas keliose patalpose vienu metu. Įtempimo srauto įrengimo kaina yra minimali dėl naudojamų išteklių, įskaitant įrangos nusidėvėjimą ir kelionės laiką. Užsakant dviejų kambarių apdailą, antrojo dizaino kaina bus pigesnė.

Turite klausimų apie Įtempiamu lubų kaina, susisiekite su mumis telefonu +370 612 37932

Įtempiamos lubos pirtyje

Įtempiamos lubos pirtyje. Ar galima pirtyje įrengti įtempiamas lubas

Įtempiamos lubos pirtyje? – Surizikavau ir savo klientui pirtyje sumontavau įtempiamas lubas, papasakosiu kas atsitiko?

Daug kur rašoma, kad pirtyje galima įrengti įtempiamas lubas, bet aš nelabai tuo tikėjau, o ir praktikos tokios dar neturėjau, tad nusprendžiau surizikuoti ir savo klientu, pagal jo pageidavimą, pirtyje įrengti įtempiamas lubas, kad turėčiau ir savos praktikos.

Įtempiamos lubos pirtyje

Įtempiamos lubos pirtyjePirtis yra toks dalykas, norisi kuo daugiau pailsėti ir atsipalaiduoti, bet tuo pačiu, kad būtų ir gražu), nusprendžiau, kad galiu surizikuoti su pirtimi.

Mane baugino aukšta temperatūra ir tai, kad ten didelė drėgmė, bakterijos ir pelėsis. Pasirinkau rekomenduojama aukštai temperatūrai tinkamą plėvelę ir tikėjausi, kad viskas bus gerai.

Darbas ėjo sklandžiai. Baseino zonoje įrengiau įtempiamas lubas su dangaus atvaizdu, o poilsio kambaryje – baltos matinės lubos.

Įtempiamos lubos pirtyje, ar galima pirtyje įrengti įtempiamas lubas?

Šiuo metu dėl lubų eksploatacijos pirtyje, klausimų jau nebekyla, aukšta temperatūra toleruojama normaliai, drėgmė niekur nesikaupia, ant lubų nėra drėgmės. Mano klientui tai pasirodė gana pelningas pasirinkimas tiek kainos, tiek savybių atžvilgiu. Savo patirti rekomenduoju ir jums.

Turite klausimų apie Įtempiamos lubos pirtyje, susisiekite su mumis telefonu +370 612 37932 arba per kontaktų formą

Ar reikalingos jums itempiamos lubos

Įtempiamos lubos – Kada jums reikalingos įtempiamos lubos

įtempiamos lubos, Įtempiamos lubos

įtempiamos lubos – Įtempiamos lubos yra technologija, su kuria siejama daug ginčų. Vieni tai laiko panacėja remontui, kiti mano, kad įtempiamos lubos tinka montuoti tik techninėse zonose arba tik ekonomiškuose projektuose.

Kada jums reikalingos įtempiamos lubos

Kaip praktikuojantis dizaineris, manau, kad modernios įtempiamos lubos yra praktiškas daugelio remonto problemų sprendimas. Svarbiausia suprasti, ar jos tinka ir kokios tinka konkrečiai jūsų situacijai.

Itempiamos lubos AleksandrasPasakoja dizaineris, daugeli metų montuojantis įtempiamas lubas ne tik fiziniams klientams, bet ir įmonėms kavinėse, restoranuose, įmonių ofisuose ir kitos paskirties pastatuose su kuriuo jus lengvai galite susisiekti telefonu +370 612 37932 dėl nemokamos konsultacijos ar įtempiamų lubų montavimo.

Ar reikalingos jums itempiamos lubos 2x

Įtempiamos lubos

Įtempiamos lubos – tai specialus audinys, ištempiamas ir tvirtinamas po namo/buto ir kitų patalpų lubomis naudojant metalinius arba plastikinius profilius. Technologija leidžia sukurti idealiai lygų paviršių, o tai labai sunku (o dažnai ir neįmanoma) pasiekti naudojant kitas lubų dangas.

Šiuolaikinės įtempiamų lubų gamybos technologijos leidžia sukurti tokios aukštos kokybės paviršius, kad juose neįmanoma atspėti įtempimo pobūdžio. Lubos, kaip ir nuotraukoje, gali būti pagamintos naudojant bet kokią technologiją, įskaitant tempimą.

Domina įtempiamos lubos?
Konsultuojame įtempiamų lubų montavimo klausimais telefonu +370 612 37932Įtempiamos lubos gali būti montuojamos

Kai remontas patiria spaudimą
Paprastų įtempiamų lubų montavimas trunka vos kelias valandas – daug mažiau nei bet kuri kita lubų danga, įskaitant gipso plokštę. Sudėtingos lubos su apšvietimu arba kelių lygių – gali būti montuojamos iki dviejų dienų. Tuo pačiu metu, skirtingai nuo dažymo, įtempiamoms luboms nereikia kruopštaus pagrindo išlyginimo, kuris reikalauja gana daug laiko ir pinigų.

Kai jums tiesiog reikia lygiu lubų
Tamprus audinys sukuria idealiai lygią dangą, kuri laikui bėgant negelsta ir nesensta. Tai ypač svarbu, kai projektuojant šviestuvas yra pasuktas link lubų: esant bet kokiai šviesai, paviršius išlieka lygus ir blizgus. Tačiau jei tai būtu dažytos gipso lubos, dirbtinėje šviesoje galima būtu rasti įbrėžimų, ertmių, netolygaus dažymo ir tokios smulkmenos gali labai erzinti.

Kai reikia montuoti be nešvarumų
Įtempiamos lubos gali būti montuojamos bet kada, kai šeimininkai gyvena ar prieš įsikraustant į kita namą ar butą. Montavimo technologija apima minimalų šiukšlių ir dulkių kiekį – tai neturės įtakos kitam naujam remontui.

Renovuojant pastatą ir name su medinėmis konstrukcijomis
Jei namas yra visiškai naujas su medinėmis konstrukcijomis, jis gali kiek susitraukti. Dėl plokščių judėjimo dažnai nukenčia lubų dangos: tinke atsiranda įtrūkimų, lubas tenka taisyti ir perdažyti. Tą patį efektą suteikia mažos vibracijos dėl remonto iš kaimynų. Įtempiamos lubos paslėps visus defektus. Galbūt net nesužinosite, kad jos atsirado.

Kada jums reikalingos itempiamos lubos

Kai lubos žemos
Yra bent trys būdai, kaip išlaikyti kuo didesnį patalpos aukštį: palikti lubas betonuotas, išbalinti arba dažyti dažais arba montuoti tampru audinį (kai kurių tipų įtempiamų lubų profiliai leidžia nuleisti vos 5 cm.). Bet jei namo lubos su neligumais, įtempiamų lubų ar dažymo pasirinkimas tampa nevienodas. Pirmuoju atveju idealiai lygų paviršių galima gauti labai greitai, antruoju reikės ilgo lubų išlyginimo proceso.

Kai kyla užliejimo pavojus
PVC įtempiamos lubos gali ilgai sulaikyti vandenį, todėl puikiai tinka drėgnų patalpų apdailai. Žinoma, po užliejimo audinys deformuojasi. Bet jei vandens buvo mažai, o nuotėkis buvo greitai pašalintas, pačios lubos įgis pradinę formą. Sunkiais atvejais (buvo daug vandens / ilgai stovėjo) neapsieinama be specialisto iškvietimo: specialios įrangos pagalba jis nuleis vandenį, pašalins dalį lubų, išdžiovins, apdoros su priešgrybelinėmis medžiagomis ir grąžins drobę į vietą.

Kai kurios medžiaginės įtempiamos lubos taip pat gali išlaikyti skystį, tačiau jos kainuos daugiau nei PVC kolegos. Apsvarstykite tai, kai nuspręsite, kurios įtempiamos lubos geriausiai tinka virtuvei ar vonios kambariui.

Kai norite sutaupyti
Įtempiamų lubų kaina, plius dar prie jos pridėkime montavimo greitį ir nebeturėsime su kuo lyginti, nei su gipso plokščių lubomis, nei su kito tipo lubomis, įtempiamos lubos bus pigesnis pasirinkimas ir montavimas daug kartų greitesnis.

Itempiamos lubos netiks

ĮTEMPIAMOS LUBOS NETIKS

► Kai dekoratyvinis cokolis (plintusas) turėtų būti matomas.

► Didelėms erdvėms (jei norite vientisos apdailos). Maksimalus drobės ilgis gali siekti 100 metrų, tačiau ištemptas plotis PVC yra apie 6 m, medžiaginės – 4,95 m.

Tokiu atveju siūlės gali būti suvirinamos – visas montavimo ypatybes geriau aptarti su specialistu iš anksto.

 

KOKIAS ĮTEMPIAMAS LUBAS PASIRINKTI

Tai priklauso nuo idėjos ir užduočių, kurias norite išspręsti.

Įtempiamų lubų tipai

Įtempiamas lubas galima suskirstyti į keturias grupes.

KOKIAS ITEMPIAMAS LUBAS PASIRINKTI a1. Pagal medžiagą, iš kurios pagaminta drobė.

Audinys (iš tekstilinio audinio su specialiu impregnavimu). Tokios lubos gali būti tik besiūlės, maksimalus audinio plotis 4,95 m. Audinys montuojamas be šildymo, todėl lubų plotį riboja medžiagos plotis.
Iš PVC plėvelės. Jie gali būti besiūliai arba suvirinti. Maksimalus volo plotis – 5 m, tačiau medžiagą galima ištempti iki 6–6,3 m (priklausomai nuo patalpos konfigūracijos, juostos tvirtinimo būdo ir pan.). 10–12% susitraukimas laikomas normaliu, todėl galite drąsiai tikėtis 5,5 m pločio ištemptoje formoje be siūlės.

Dažniausiai renkantis įtempiamas lubas, pagamintas iš PVC arba audinio, klientai renkasi medžiaginį variantą. Manoma, kad tai „natūralesnė“, ir visiškai nekenksminga organizmui. Tiesą sakant, abi medžiagos, jei jos pagamintos kokybiškai, yra visiškai nekenksmingos.
Nuotraukoje: problema, kurios įtempiamos lubos yra geresnės – medžiaginis ar PVC – padės išspręsti … gerą vėdinimą. Jei oro mainai organizuoti teisingai, jokios sintetinės medžiagos nesukels diskomforto.


KOKIAS ITEMPIAMAS LUBAS PASIRINKTI 2x2. Pagal spalvą.

Tiek medžiaginės, tiek PVC lubos gali būti įvairių atspalvių. Ant drobės galima pritaikyti nuotraukų spausdinimą, taip pat dažyti PVC plėvelę. Pavyzdžiui, sienų spalva.

Kurios lubos geresnės: baltos ar tonuotos? Vieno atsakymo į šį klausimą nėra, viskas priklauso nuo jūsų dizaino projekto. Baltos lubos yra labiausiai paplitusios. Tačiau šiais laikais populiarios ir kitos spalvos. Drobės luboms gaminamos įvairių atspalvių – nuo ​​pastelinių iki ryškiausių.

Galimas variantas – ant lubų pritaikyti meninį piešinį. Pavyzdžiui, žvaigždėtas dangus, kaip toliau esančioje nuotraukoje, vis dar populiarus vaikų kambariuose.


KOKIAS ITEMPIAMAS LUBAS PASIRINKTI 3

3. Pagal faktūrą.

Audinių lubos viena nuo kitos skiriasi tik audimo siūlais. PVC drobės gali būti pačios įvairiausios – matinės, blizgios, satininės, veidrodinės, permatomos ir net „aksominės“ – galite rinktis pagal savo skonį ir biudžetą. Išsirinkti, kurios įtempiamos lubos geresnės – matinės ar blizgios – daugeliui gali būti labai sunku. Geriau sutelkti dėmesį ne į gražų vaizdą, o į rezultatą, kurį norite gauti.

Projektuose norint nepadidinti kambario aukščio ir sukurti papildomą vizualinį triukšmą, akinimą ir interjero atspindį, galima naudoti blizgias lubas.

Matinės įtempiamos lubos yra universalus sprendimas: puikiai dera su bet kokiomis dekoratyvinėmis dangomis ir visada išlieka aktualios. Būtent tai dažniausiai rekomenduoju savo klientams.
Satininės įtempiamos lubos nuo matinių skiriasi šiek tiek blizgančiu paviršiumi ir mažiau atspindi. Renkantis, kurios įtempiamos lubos yra geresnės – matinės ar satininės – verta atsižvelgti į kambario dekorą. Kambariams su ramiu dizainu tinka satinas. Kitais atvejais geriau teikti pirmenybę matiniams.

Satininis audinys gali keisti atspalvį priklausomai nuo apšvietimo: dieną vėsiau, vakare atsiranda perlamutro blizgesys.


KOKIAS ITEMPIAMAS LUBAS PASIRINKTI 4

4. Įtempiamos lubos pagal įrengimo tipą

Šiuolaikinės technologijos leidžia įtempiamas lubas montuoti įvairiais būdais.

Vienas ar keli lygiai. Paprastos vieno lygio lubos beveik nesiskiria nuo dažytų ar balintų, tačiau išliks idealiai lygios. Kelių lygių lubos leis išspręsti tiek technines problemas (pavyzdžiui, paslėpti ventiliacijos kanalus), tiek dekoravimo (pvz., erdvės zonavimas).

Su lizdu arba be jo. Lubos be tarpų yra lygiai su siena (idealiai tinka daug kampų erdvėms, pavyzdžiui, įmontuotoms spintoms), antruoju atveju yra nedidelis tarpelis. Jei naudojate specialų profilį, galite sukurti plaukiojančių lubų efektą. Be to, tai ne tik originalumas, bet ir galimybė perdažyti sieną ar iš naujo įklijuoti tapetus neišardžius lubų.

Su apšvietimu ir be jo. Įtempiamos lubos tiks su bet kokiomis erdvės apšvietimo galimybėmis: viršutiniais šviestuvais, įmontuotomis, lizdų sistemomis, LED juostelėmis, bėgių sistemomis… Svarbiausia iš anksto nuspręsti, ką tiksliai ir kur pastatysite. Šviestuvų, nišų ir karnizų vietas reikia pasirinkti prieš ištempiant juostą, vėliau to padaryti nebus įmanoma.

Įtempiamos lubos leidžia pakeisti apšvietimą, pavyzdžiui, pertvarkant baldus. Kitokio tiko lempoms pagrindus galima įsirengti ateičiai, po įtempiamomis lubomis jų nesimatys. Nuobodžią lempą taip pat lengva pakeisti. Nauja turi būti parinkta pagal taurės plotį. Tiesa, pakeisti lempos tipą nepavyks.

ĮTEMPIAMŲ LUBŲ MONTAVIMO SAVYBĖS

itempiamu lubu montavimas 2Svarbu: įtempiamų lubų ir šviestuvų montavimą geriau patikėti patikimiems specialistams. Skundai dėl dažnai aptinkamų skylių aplink šviestuvus, siejami su nekokybiškais montavimo darbais.

Ką daryti pirmiausia: tapetai, dažai ar įtempiamos lubos?
Pirmiausia – sienų apdaila, tada lubų montavimas. Aišku, kad dažyti sieną, kai jau įtemptos lubos, bus kiek sunkiau, rizika, kad drobė išsipurvins, yra labai didelė. O pašalinti net lašelį dažų nuo lubų beveik neįmanoma. Tapetuojant ta pati istorija: lubas galima nutepti klijais, užkabinti kopėčiomis ir tiesiog suplėšyti. Patariu lubas tempti paskutines – po visų dulkėtų remontų.

Kokį lubų cokolį pasirinkti
Įtempiamos lubos gali būti montuojamos tiek su cokoliu, tiek be jo (montuojamos per guminį tarpiklį arba naudojant specialius profilius „plaukiojančioms“ luboms). Tuo pačiu cokolis gali būti absoliučiai bet koks – klasikinis ir modernus, gipso ir medžio – reikėtų orientuotis tik į numatytą interjerą.

Svarbu: kad ir kokio tipo cokolius (plintusus) įtempiamoms luboms pasirinksite, dizainas atrodys gražiai tik su meistrišku montavimu. Bjaurus cokolių sujungimas tarpusavyje sugadins visą remonto įspūdį.

KĄ GALI ŠIUOLAIKINĖS ĮTEMPIAMOS LUBOS

Šiuolaikinės įtempiamos lubos suteikia dizaineriui daug galimybių sukurti įdomų interjerą. Papasakosiu apie kai kuriuos.

Dažytos itempiamos lubos

Įtempiamos lubos gali būti įvairiaspalvės, iš kelių drobių. Su juo patogu zonuoti erdvę: pavyzdžiui, vienos spalvos prie galvūgalio, antros – standartinės, baltos – likusioje patalpoje.

Įtempiamas lubas galima ir nudažyti. Dažai tonuojami taip pat, kaip ir sienų apdailai. Žinoma, toks darbas pareikalaus papildomų išlaidų – tiek finansinių, tiek laiko. Tačiau rezultatas gali pasirodyti neįprastas. Įdomus variantas yra pritaikyti meninį piešinį prie lubų.

► Galite sutaupyti lubų cokoliams ir įsigyti plaukiojančias lubas ant modernaus profilio. Arba pridėkite cokolį prie lubų ir nudažykite viena spalva.

► Tik įtempiamos lubos turi galimybę pilnai apšviesti lubas, o ne tik perimetru. Todėl esant nedideliam kambario aukščiui, apšvietimą galima padaryti be viršutinių lempų.

Įtempiamos lubos gali būti montuojamos iš karto su karnizu – tereikia naudoti specialų profilį, kuris kartu suformuoja nišą užuolaidoms.

► Dažydami karnizą akcentine spalva (nebūtinai juoda, miltelinis dažymas gali būti bet koks), galite interjerui suteikti stiliaus. Padarykite karnizą akcentu. Galima palikti be užuolaidų, o spalvą galima pasirinkti taip, kad ji derėtų prie šviestuvų ar dekoro interjere. Moderniuose ar lofto stiliaus kambariuose man patinka juodai dažyti karnizai.

Įtempiamas lubas lengva išardyti. Pavyzdžiui, įsigijote butą ir norite pakeisti patalpų funkcionalumą bei apšvietimą. Viskas paprasta! Nuimama drobė ir pertvarkomi šviestuvai.

IŠŠŪKIAI IR SPRENDIMAI

itempiamu lubu montavimas 3

1. Įtempiamų lubų judesiai.
Pasitaiko, kad taip nutinka esant skersvėjui ar atsiveriant durims: lubos plazda kaip burės virš galvos, juda, įsisiurbia ir smunka. Neskubėkite kaltinti montuotojų: greičiausiai dėl to kalti lubose esantys oro tarpai.

Kaip išspręsti: paprastai padeda pašalinant visus matomus ir nematomus įtrūkimus. Pavyzdžiui, montavimo putomis.

Kitas veiksmingas būdas yra ventiliacijos profilio naudojimas. Jis turi frezavimą, kuris leidžia netrukdomai praeiti oro masėms, nepažeidžiant lubų išvaizdos.

2. Įtempiamos lubos atsitraukia, kai įjungiamas gartraukis.
Lubų atsitraukimo priežastis yra neteisingas paties gartraukio montavimas. Teisingai, kad jis siurbia orą po lubomis, o ne už jų.

ĮTEMPIAMOS LUBOS TAVO MIESTE…
► Užsisakykite įtempiamas lubas telefonu +370 612 37932

TAVO EILĖ …
Ar savo namuose naudojate įtempiamas lubas? Ar esate patenkinti šiuo sprendimu? Pasidalinkite su mumis savo patirtimi kokias įtempiamas lubas pasirinkot ir kokias geriau rinktis – medžiagines ar PVC, blizgias ar matines, baltas ar spalvotas. Laukiame jūsų atsiliepimų komentarų skiltyje!

Jei jums reikalingos įtempiamos lubos, susisiekite su mumis telefonu +370 612 37932 arba per kontaktų formą.

Įtempiamos lubos drėgnoje patalpoje

Įtempiamos lubos drėgnoje patalpoje

įtempiamos lubos, Įtempiamos lubosAr įtempiamos lubos gali būti montuojamos drėgnose patalpose? Įtempiamos lubos rekomenduojamos montuoti įvairiose patalpose. Yra lubų svetainėms, virtuvėms ir vonios kambariams. Šio tipo lubos turi daug privalumų, tačiau ar galima jas naudoti drėgnose patalpose?

Įtempiamos lubos drėgnose patalpose

Pagrindinė patalpų, kuriose yra daug drėgmės, problema yra pelėsis. Labai greitai atsiranda, jei sąlygos jam vystytis tinkamos. Palankiausios sąlygos pelėsiniams grybams atsirasti ir sparčiai plisti – aukštas drėgmės lygis kartu su 20°-25°C oro temperatūra. Tokios sąlygos dažnai būna vonios kambaryje, virtuvėje ir kitose patalpose, kur per drėgna.

Apie pelėsio pavojų kalbėti nereikia. Tai gali sukelti dažnas plaučių infekcijas, alergines reakcijas ir odos problemas, ypač vyresnio amžiaus žmonėms ir vaikams.

Pastatų konstrukcijos palaipsniui sunaikinamos veikiant grybeliui. Šis procesas ypač greitas medienoje ir kitose natūraliose medžiagose.

Įtempiamos lubos drėgnoje patalpoje

Įtempiamų lubų gamintojai rekomenduoja montuoti plėvelines įtempiamas lubas vonios kambariuose, virtuvėse, teigdami, kad jos efektyviai pašalina pelėsio ant lubų problemą.

Skirtingai nuo kitų patalpų, vinilo lubose vonios kambaryje turi būti ventiliacijos angos. Medžiaginei įtempiamų lubų versijai to nereikia, nes ji turi galimybę kvėpuoti.

Jei jums reikalingos įtempiamos lubos, susisiekite su mumis telefonu +370 612 37932 arba per kontaktų formą.

Įtempiamos lubos baseinui

Įtempiamos lubos baseinui

Kokios įtempiamos lubos baseinui yra tinkamiausios? Daugelis mano, kad įtempiamos lubos baseine yra gražu ir praktiška. Baseinas, tai specifinė patalpa, kuriame apdailai naudojamos tik drėgmei atsparios apdailos medžiagos.

Įtempiamos lubos baseinuose

Jei problemų dėl grindų ir sienų, kaip taisyklė, nekyla, tada luboms reikia ypatingo dėmesio. Jos turi būti ne tik estetiškos, bet ir atsparios didelei drėgmei ir pelėsiui ir be neigiamo chloro poveikio. Įtempiamos lubos baseine yra idealus pasirinkimas norint sukurti gražų ir praktišką dizainą, visiškai atitinkantį konkrečias šio kambario sąlygas. Tačiau ne visų tipų įtempimo dangos tinka tokiai agresyviai aplinkai. Panagrinėkime šią problemą išsamiau.

Kokias įtempiamas lubas galima montuoti baseine

Norėdami suprasti, kokio tipo įtempiamos lubos tinka montuoti vidaus baseine, apsvarstykite kiekvieno tipo privalumus ir trūkumus.
Pirminiai reikalavimai.

Įtempiamos lubos baseinui 2

– Lubų danga šioje patalpoje turi būti atspari vandeniui. Tai yra būtina sąlyga. Juk baseino patalpoje visada drėgna, yra galimybė atsirasti bet kokiems grybams ar pelėsiams.
– Galimybė sukurti dizainą, tinkamą likusiai apdailai, taip pat nebus paskutinis savininkų noras.
– Kondensacija baseinuose visada bus problema – dėl didelės oro drėgmės vis vėsesni paviršiai tarsi magnetas pritraukia drėgmę iš oro, todėl ant paviršiaus susidaro kondensatas ir lašeliai.
– Grožis čia bus labai svarbus. Baseinas nėra pats pigiausias dalykas, jis turėtų atrodyti gražiai ir stilingai, o tai reiškia, kad dangų spalvų ir tekstūrų pasirinkimas turėtų būti iš įvairių.
– Už lubų dangos tokiose patalpose visada yra tam tikros komunikacijos, pavyzdžiui, ventiliacijos kanalai ar šviestuvų laidai. Juos reikia ne tik paslėpti, bet ir saugoti nuo vandens poveikio. Pastatyta konstrukcija turi užtikrinti patikimą visų išvardintų dalykų apsaugą.
– Patvarumas čia vaidina svarbų vaidmenį, nes nuolat remontuoti lubų paviršių tokioje vietoje nėra labai patogu, o svarbiausia – labai sunku, trukdo vandens pripildytas baseinas. Todėl tiek dizainas, tiek jo dekoratyvinė dalis turi būti pakankamai patvari.
– Sprendimo ekonomiškumas yra labai svarbus momentas – viso baseino statyba ir patalpų apdaila suryja nemažai pinigų, o kuo mažiau jų bus skirta apdailai, tuo geriau.
– Taip pat visus paviršius šioje vietoje reikia bent retkarčiais nuplauti. Tai yra higienos pagrindas, todėl dekoravimui pasirinkta medžiaga turėtų būti lengvai prižiūrima.
– Kaip bebūtų keista, bet patalpoje su baseinu būtina laikytis priešgaisrinės saugos priemonių, kaip ir visose kitose namų erdvėse. Tai reiškia, kad šis interjero elementas turi atitikti šiuos reikalavimus.
– Reikalavimų sąrašas gana ilgas. Ir nėra tiek daug medžiagų, kurios atitiktų visas pateiktas sąlygas.

Įtempiamos lubos baseinui – kone tobulas sprendimas. Bent jau jos atitinka visas deklaruotas sąlygas kartu su daugybe kitų privalumų.

Įtempiamos lubos, jų savybės ir privalumai

Visų pirma, tokios konstrukcijos visiškai nebijo drėgmės. Tai gali tapti jų pagrindiniu konkurenciniu pranašumu prieš kitų tipų dangas ir pagrindine savybe.

Padaryti didelio dydžio drobę ir tuo pačiu be siūlių ar technologinių sujungimų yra paprasta užduotis, jei drobės dydis neviršija penkių metrų.

Įvairios tokių plėvelių spalvos ir tekstūros patenkins bet kokį prašymą, net ir patį nebanaliausią. Yra daugybė variantų, kaip galite papuošti lubas baseine.

Jei jums reikalingos įtempiamos lubos, susisiekite su mumis telefonu +370 612 37932 arba per kontaktų formą.