Kai kurios priežastys, kodėl įtempiamos lubos

Kai kurios priežastys, kodėl įtempiamos lubos ?

Kaip naujas pakabinamų lubų pasirinkimas, yra įtempiamos lubos. Minkšta PVC įtempiamų lubų plėvelė sulaukia vis daugiau vartotojų dėmesio ir naudojimo. Priežastis tame, kad įtempiamos lubos gali pasiūlyti atvaizdus ir spaudinių pavyzdžius ir jos gali būti naudojamos skirtingų namų, biuro, mažmeninės prekybos ir pramonės sektoriuose. Mes turime šimtus įtempiamų lubų pavyzdžių, iš kurių galėsite pasirinkti sau tinkamiausias lubas.

Galite pasirinkti dizainą ir tekstūras, o spalvų pasirinkimas yra didžiulis, nuo pastelinių tonų iki tamsių sodriu spalvų, o taip pat galite pasirinkti ir bet kokį atspalvį.

Įtempiamos lubos 2023 metais

Plaukiojančios įtempiamos lubos

Revoliucinė įtempiamų lubų technologija pritraukė tiek daug dėmesio, kad pastaraisiais metais padidėjo įtempiamų lubų plėvelių paklausa. Jei vis dar turite dvi nuomones, įtempiamos lubos ir gipso kartono lubos ar galvojate apie panašaus produkto pasirinkimą, tai jums turėtu būti geriausias pasirinkimas plaukiojančios įtempiamos lubos.

Plaukiojančios įtempiamos lubos

Neįprastas LED apšvietimas ir modernus dizainas leidžia sukurti drobę su šviesa, išeinančia iš po jos, sukuriant plaukiojančių lubų efektą. Tokia dizaino idėja leidžia vizualiai išplėsti kambarį, suteikia kambariui šviesos ir suteikia lengvumo.

Įtempiamos lubos tinka beveik bet kuriam kambariui, nes jos siūlo puikų komforto ir lankstumo balansą gyvenamajai erdvei. Visos įtempiamos lubos gali būti gaminamos įvairių formų, dydžių ir spalvų ir gali būti pritaikytos pagal individualius skonius ir dizaino pageidavimus.

Sveiki atvykę į įtempiamas lubas

Sveiki atvykę į įtempiamas lubas

Sveiki atvykę į įtempiamas lubas. Jus sveikina įtempiamų lubų montavimo bei novatoriškos apšvietimo koncepcijos diegimo lyderiai. Mes esame jūsų originalių įtempiamų lubų įmonė.

Gaukite praktiškas, universalias įtempiamas lubas

Įtempiamos lubos suteikia fantastišką naują dimensiją jūsų architektūriniams siekiams įvairioms buitinėms ir komercinėms reikmėms. Mes turime daugiamete patirtį ir daugybę žinių bei techninės patirties visose projektavimo pagalbos, montavimo ir priežiūros po montavimo srityse.

Originali įtempiamų lubų montavimo įmonė

Įtempiamos lubos yra unikalus ir novatoriškas indėlis į jūsų vidaus ar komercinį projektą, siūlantis lankstų, ekonomišką ir efektyvų architektūrinį sprendimą, kuris yra praktiškas ir gali padaryti stulbinantį vizualinį poveikį.

Mes esame originali LT įtempiamų lubų įmonė ir esame lyderis įtempiamų lubų ir apšvietimo koncepcijų, montavimo ir vėlesnės priežiūros srityse, siūlydami geriausią patirtį, žinias ir technines naujoves.

Mūsų sėkmės paslaptis yra mūsų atsidavę, tiesiogiai įdarbinti ir labai patyrę darbuotojai, todėl norėtume su jumis aptarti jūsų projektą. Šioje svetainėje rasite daugybę informacijos ir pavyzdžių, tačiau nedvejodami susisiekite, jei turite klausimų apie mūsų produktus ir paslaugas arba norėtumėte, kad jūsų projektas būtų įvertintas nemokai ir be įsipareigojimų.

Paskambinkite mums telefonu +370 612 37932 ir sužinokite daugiau apie įtempiamas lubas ir kaip jas galima naudoti įvairiais būdais

Mes sukursime jums fantastišką, tolygiai apšviestą architektūrinę aplinką, atitinkančią jūsų poreikius – vėsią ir švarią arba garsią ir spalvingą. Jei jums reikia prabangos baseinui ar SPA centrui su idealiomis lubomis, nepaveikiamomis drėgmės ir baseino cheminių medžiagų, kreipkitės į mus.

Į mus taip pat kreipiasi automobilių salonai, foto studijos ir mažmeninė prekyba

Sukursime nuostabią aplinką, kad galėtumėte demonstruoti ar fotografuoti transporto priemones arba mažmeninės prekybos aplinka, kurioje jus galėsite palepinti savo klientus puikioje aplinkoje, kurioje jie galės apsipirkti ir atsipalaiduoti. Jei jus pageidausite, pridėsime naujos kartos vaizdų prie lubų naudodami spalvotą skaitmeninę spaudą.
įtempiamas lubas

GAUKITE NEMOKAMĄ ĮVERTINIMĄ ARBA UŽDUOKITE KLAUSIMĄ!

Norėtume išgirsti jūsų nuomonę, todėl, jei turite klausimų apie mūsų įtempiamas lubas arba norėtumėte gauti sąmatą be įsipareigojimų, nedvejodami susisiekite su mumis.

Vieša Facebook narių grupė – Prisijungti prie grupės –

Įtempiamos lubos balkone 3

Jei planuojate įrengti įtempiamas lubas

Jei planuojate įrengti įtempiamas lubas, esame profesionalūs įvairiausių įtempiamų lubų montuotojai, aptarnaujantys klientus Lietuvoje. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis telefonu +370 612 37932.

Jei planuojate įrengti įtempiamas lubas, randame sprendimą

Mes esame moderni įmonė, turinti naują požiūrį į interjero sienų ir lubų dizainą. Jis vykdomas su savo partneriais, įtempiamų lubų gamintojais, turinčiais ilgamete patirtį įtempiamų lubų sistemoje.
Mūsų specializacija – inovatyvi sienų ir lubų danga bei akustinis apdorojimas. Įtempiamos lubos yra tvari, ekologiška, prieinama ir novatoriška medžiaga, skirta sukurti unikalų interjero dizainą ir atmosferą tiek gyvenamosiose erdvėse (miegamuosiuose, gyvenamuosiuose kambariuose, virtuvėje, koridoriuose ir kt.), Tiek komerciniuose pastatuose (restoranuose, viešbučiuose, biuruose, ligoninėse ir kt.).

Jei planuojate įrengti įtempiamas lubas
Jei planuojate įrengti įtempiamas lubas
 • Tekstilė Stretch audinys
 • PVC įtempiamos lubos
 • Veidrodžio tempimo plėvelė
 • Pakabinamos šviesos plokštės, pagamintos pagal dydį
 • Šviesdėžė
 • Įtempiamos lubos kūrybinės formos
 • Akustikos sistemos apdaila
 • Architektūrinė žaibo sistema permatoma
 • Spausdintos įtempiamos lubos
 • Lubos ar sienos, atspausdintos iki 5 metrų pločio

Mes apimame platų lubų tipų asortimentą.

Išsamios ir profesionalios paslaugos

Nuo pradžios iki pabaigos teikiame visapusiškas įtempiamų lubų projektavimo ir montavimo paslaugas. Mes galime įtempiamas lubas suprojektuoti pagal užsakymą jūsų viešbučiui ar pastatų kompleksui ir suteikti profesionalias montavimo paslaugas. Jei norite, kad ant lubų būtų sumontuotas dekoratyvinis LED apšvietimas ir tuo galime pasirūpinti. Jums tereikia susisiekti su mumis telefonu +370 612 37932 ir aptarti savo poreikius.

Mes vykdome mažus ir didelius projektus
Nesvarbu, ar planuojate pertvarkyti pokylių salės sienas ir lubas, ar norite įrengti naujas įtempiamas lubas savo komerciniam kompleksui, susisiekite su mumis. Mes palaikome tarptautinę partnerystę su įvairiomis šalimis, kurios mums teikia aukšto lygio įtempiamas lubas. Mes dirbome daugeliu statybininkais ir galime vykdyti mažos apimties ir didelio masto projektus. Paskambinkite mums dar šiandien.

Įtempiamų lubų apšvietimas

Mūsų įmonė taip pat teikia LED juostų apšvietimo programas, skirtas energijos taupymui, ilgam tarnavimo laikui ir puikiam apšvietimo veikimui. Mes turime galimybę pritaikyti visas belaides valdomas ir spalvas keičiančias sistemas.

Susisiekite su mumis šiandien ir gaukite daugiau informacijos apie įtempiamas lubas ir įtempiamų lubų sistemas.

Vieša Facebook narių grupė
Prisijungti prie grupės

 

Įtempiamos lubos restoranams ir kavinėms

Įtempiamos lubos – kiti naudingi patarimai

Senų, pažeistų lubų remontas paprastai kainuoja daug pinigų ir užima daug darbo. Įtempiamos lubos galėtų būti optimalus sprendimas. Beje, čia taip pat galite rasti dekoravimo idėjų.

Kas yra įtempiamos lubos?

Įtempiamos lubos iš esmės yra antrosios lubos, dengiančios pradines lubas. Skamba panašiai kaip pakabinamos lubos? Visiškai teisingai. Esminis skirtumas yra tas, kad įtempiamos lubos palieka pradines lubas visiškai nepažeistas. Tai gali būti lemiamas pranašumas, ypač nuomojamuose butuose.

Įtempiamų lubų su tekstile naudojimas yra vienas seniausių interjero dizaino metodų. Pakabinamas audinys po lubomis buvo populiarus daugelyje šalių per šimtmečius, net tūkstantmečius. Senovės romėnai naudojo šilką, egiptiečiai norėjo naudoti linus, o armėnai – medvilnę.

Įtempiamos lubos galiausiai nukrito į užmarštį, tačiau jos buvo iš naujo atrastos 20-ajame amžiuje ir dabar švenčia savo didįjį sugrįžimą. Tai greitas ir paprastas būdas paslėpti negražias senas lubas ir vizualiai pagerinti kambarį.

Įtempiamų lubų planavimas

Įtempiamos lubos, pagamintos iš PVC, gali būti naudojamos beveik visur. Jos yra atsparūs vandeniui, o tai ypač svarbu patalpose, kuriose yra daug drėgmės, pavyzdžiui, vonios kambaryje. Tai neleidžia drėgmei prasiskverbti į lubas, o tai savo ruožtu slopina pelėsių augimą.

Įtempiamos lubos taip pat turi antistatinę dangą, kuri apsaugo nuo dulkių kaupimosi. Štai kodėl jos yra ypač populiarios žmonėms, kenčiantiems nuo alergijos. Taip pat tokios lubos dažnai įrengiamos ir vaikų kambariuose.

Kiti privalumai: Jos yra mažai priežiūros, lengvai montuojamos ir netgi gali teigiamai paveikti kambario akustiką ir garso izoliaciją, kai lubos naudojamos kartu su izoliacine medžiaga.

Čia pateikiami visi įtempiamų lubų privalumai iš pirmo žvilgsnio:

 • PVC laikoma mažai degia medžiaga (DIN 4102)
 • Šilumos izoliacija dėl oro pagalvės tarp įtempiamų lubų ir senų lubų
 • Garso izoliacija
 • Antistatinis ir vandenį atstumiantis
 • Individuali dizaino laisvė ir aukštos kokybės išvaizda
 • Tinka visiems kambariams
 • Lengva valyti (pakanka įprasto plovimo skysčio)
 • Ekonomiška ir lengva alternatyva

Kokių tipų įtempiamos lubos yra?

20 Įtempiamos lubos Su foto spaudu
20 Įtempiamos lubos Su foto spaudu

Įtempiamos lubos gali būti pritaikytos jūsų skoniui. Pasinaudokite savo kūrybine puse – dangus nėra riba! Populiariausi įtempiamų lubų tipai yra šie:

 • 3D įtempiamos lubos

Šiam lubų tipui ant audinio spausdinamas 3D vaizdas, sukuriantis gylio iliuziją. Kiti populiarūs motyvai yra kosmosas arba dangus su saule ir debesimis. Tinkamo motyvo 3D įtempiamos lubos gali turėti ypač įspūdingą poveikį ir puikiai dera prie šiuolaikinio interjero dizaino.

 • Įtempiamos lubos su veidrodžiais

Įtempiamų lubų paviršius su veidrodžiais atspindi erdvę po juo, o tai gali suteikti gana aukštos klasės ir prabangų pojūtį. Čia vėlgi galite rinktis tarp nesuskaičiuojamų spalvų ir variantų.

 • Matinės įtempiamos lubos

Skirtingai nuo įtempiamų lubų su veidrodžiais, matinės įtempiamos lubos turi neatspindinčią medžiagą. Balta yra pats populiariausias pasirinkimas, nors vėlgi galima rinktis iš daugybės kitų spalvų.

Įtempiamos lubos yra gana patogios. Galite pritaikyti jų išvaizdą, kad ji atitiktų jūsų pageidavimus, ir jūs taip pat neapsiribojate PVC, kai kalbama apie medžiagas. Galite rinktis tarp matinių ir blizgių PVC medžiagų savo įtempiamoms luboms. Be to, yra ir specialiai austų versijų ir net permatomų lubų, pagamintų iš audinio.

* Mes teikiame lubų matavimo ir kainos paskaičiavimo nemokamas paslaugas. Išsikviesti mus galite telefonu +370 612 37932.

Įtempiamų lubų montavimo kaina

Ar ketinate įsirengti įtempiamas lubas ir sužinoti, kokia įtempiamų lubų montavimo kaina. Tada jums bus naudinga pirmiausia sužinoti apie įtempiamų lubų galimybes ir kainą. Tokiu būdu galite būti geriau pasirengę!

Kas yra įtempiamos lubos?

Įtempiamos lubos – tai dirbtinio audinio tipas, kuris šilumos pagalba sandariai ištempiamas tarp profilių. Audinys gali būti pagamintas pagal dydį. Įtempiamos lubos turi keletą specifinių savybių. Pavyzdžiui, jo svoris yra maždaug 230 gramų kvadratiniam metrui. Dėl šio lengvo svorio jos idealiai tinka naudoti. Įtempiamos lubos taip pat yra atsparios vandeniui, yra plaunamos, atsparios spalvų blukimui ir atsparios pelėsiui.

Įtempiamų lubų kaina

Išlaidos – Įtempiamų lubų kaina

Jei planuojate įrengti įtempiamas lubas, tikriausiai norėtumėte daugiau sužinoti apie įtempiamų lubų kainą. Svarbu žinoti, kad įtempiamų lubų kaina priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip audinio apdaila, naudojama medžiaga ir pan. Įtempiamų lubų kaina taip pat priklauso nuo Įtempiamų lubų gamintojo ir kambario dydžio. Žemiau pateikiame nedidele išlaidų apžvalga!

✔ Įtempiamų lubų kaina pagal lubų tipą.
✔ Lubų tipas – Išlaidos vienam m².
✔ Standartinės įtempiamos lubos
Įtemptos lubos su spauda.
Akustinės įtempiamos lubos iš PVC arba poliesterio.
✔ Anti bakterinės įtempiamos lubos.

* Mūsų nemokamos paslaugos telefonu +370 612 37932.
Jus jau supratote, kad neįmanoma tiksliai pateikti kainos, nes yra labai daug kintamųjų, kurie turi įtakos kainai, todėl atliekame nemokamus matavimus ir jūsų lubų projekto sudarymą ir kainos paskaičiavimus

Įtempiamų lubų kainos apskaičiavimas

Preliminaria įtempiamų lubų kainą jus galite apskaičiuoti. Tiesiog išmatuokite bendrą paviršiaus plotą ir vadovaukitės mūsų pateiktais duomenimis. Kai kuriais atvejais lubos jums kainuos daugiau. Pavyzdžiui, jei pasirinksite audinį su foto spauda.

Žinoma, tai yra skaičiavimo pavyzdys, kuriame galima pasirinkta daug priedų. Daugeliu atvejų įtempiamos lubos jums kainuos šiek tiek mažiau. Ar norėtumėte geresnės apžvalgos, kiek tai jums kainuos? Tada paprašykite mūsų patarimo!

Kokie yra įtempiamų lubų privalumai?

Įtempiamos lubos jūsų vonios kambariui ar kitam kambariui jūsų namuose? Tai gera mintis, nes tokio tipo lubos turi daug privalumų. Sužinokite apie juos visus žemiau!

Didelis įtempiamų lubų privalumas yra tai, kad jos yra įvairių medžiagų ir spalvų. Yra net reklaminių antraščių su specialiais modeliais ir motyvais. Taip pat galite pasirinkti blizganti arba matinį paviršių. Be to, yra reljefinės lubos, taip pat įtempiamos lubos su marmuro efektu ir pan. Taigi galimybės yra neribotos!

Lengva prižiūrėti

Nesinori valandų valandas šveisti lubų? Tada įtempiamos lubos yra geras pasirinkimas. Tai labai lengva prižiūrėti. Galite tiesiog nuplauti. Kadangi yra atsparios drėgmei ir pelėsiui, įtempiamos lubos taip pat tinka vonios kambariams ir virtuvėms.

Galimi šviesos efektai

Su bet kokio tipo lubomis galite pastatyti apšvietimą kur tik norite, tačiau įtempiamos lubos turi papildomą pranašumą, kad galite dirbti su šviesos efektais. Pavyzdžiui, atmosferos poveikiui galima įrengti apšvietimą virš audinio. Jei pavargote nuo apšvietimo, vėliau galite lengvai jį pakeisti.

Kainą lemiantys veiksniai

Įtempiamų lubų kaina taip pat priklauso nuo daugelio veiksnių. Mes juos išvardijame jums:

Medžiagos pasirinkimas

Įtempiamų lubų medžiaga iš esmės lemia kainą. Yra poliesterio įtempiamos lubos ir PVC įtempiamos lubos. Poliesterio įtempiamos lubos yra brangesnės, o PVC įtempiamos lubos yra šiek tiek pigesnės. Atkreipkite dėmesį, kad ši kaina dažnai yra didesnė mažesniems kambariams. Tai taikoma visų tipų įtempiamoms luboms!

Kai įrengiate įtempiamas lubas, turite galimybę pasirinkti akustines įtempiamas lubas. Tai specialus audinys, kurio struktūra idealiai tinka derinti su izoliacine medžiaga. Žinoma, už šio tipo įtempiamas lubas mokėsite šiek tiek daugiau.

Papildomos parinktys

Standartinės įtempiamos lubos turi puikią struktūrą ir yra labai sandarios, tačiau yra daug kitų galimybių. Pavyzdžiui, galima pasirinkti spalvą ar raštą. Netgi galima pasirinkti savo spaudinį ar nuotrauką, kuri bus dedama ant audinio. Už tai jūs taip pat mokate daug daugiau.

Kitas papildomas variantas yra permatomos lubos. Tai labai malonu, jei norite sukurti specialius apšvietimo efektus. Jei norite permatomų lubų, svarbu, kad būtų sumontuotos dvigubos įtempiamos lubos.

Pasirinkite profesionalą

Rasti tinkamą profesionalą, kuris sumontuotų jūsų įtempiamas lubas, nėra lengva užduotis. Dažnai jūs nežinote, ar atitinkamas profesionalas yra patikimas. Nedvejodami susisiekite su mumis, nes sutaupysite iškvietimo mokestį ir gausite nemokama lubų matavimą ir kainos paskaičiavimą!