Įtempiamos lubos su foto spauda 🏝

Kodėl rinktis šias lubas?

Tai – tikra interjero puošmena ir proga interjerui pridėti „trūkstamą“ dekoratyvinį elementą. Šios meniškos lubos – puikus lubų tapybos tradicijų ir šiuolaikinių technologijų derinio pavyzdys.

Pakabinamos lubos su foto spauda gali tapti neatsiejama Jūsų modernaus buto, sodybos ar biuro dalimi.

Platus dizaino pasirinkimas

Montuojame lubas su daugybe spalvų ir ant įtempiamų lubų atspausdiname įvairius paveikslėlius, tokius kaip gamtos vaizdai, dangus, jūros bangos ir pan.

Jeigu Jus domina įtempiamos lubos su foto spauda, mielai padėsime. Naudodami lubų konstrukcijas viename kambaryje galime sukurti net keletą teminių zonų ir kitus išskirtinius derinius pagal Jūsų pageidavimus.

Kodėl rinktis šias lubas?

Tai – tikra interjero puošmena ir proga interjerui pridėti „trūkstamą“ dekoratyvinį elementą. Šios meniškos lubos – puikus lubų tapybos tradicijų ir šiuolaikinių technologijų derinio pavyzdys.

Pakabinamos lubos su foto spauda gali tapti neatsiejama Jūsų modernaus buto, sodybos ar biuro dalimi. Montuojame lubas su daugybe spalvų ir ant įtempiamų lubų atspausdiname įvairius paveikslėlius, tokius kaip gamtos vaizdai, dangus, jūros bangos ir pan.

Jeigu Jus domina įtempiamos lubos su foto spauda, mielai padėsime. Naudodami lubų konstrukcijas viename kambaryje galime sukurti net keletą teminių zonų ir kitus išskirtinius derinius pagal Jūsų pageidavimus.

Kokie lubų su foto spauda privalumai?

Medžiagos ekologiškumas patvirtintas sertifikatu, kuris atitinka visus įstatymų reikalavimus.

Naudojamos medžiagos montuojant lubas su foto spauda, pasižymi apsauginėmis savybėmis nuo mikroorganizmų, bakterijų ar grybelio.

Pakabinamos lubos su foto spauda yra lengvai plaunamos. Jos netamsėja nuo valymo priemonių, bėgant laikui nesusidaro įbrėžimų ar dėmių.

Įtempiamos lubos 100 procentų kokybės garantija

Kur montuojamos įtempiamos lubos su foto spauda?

Įtempiamos lubos gali būti montuojamos butuose, sodybose, viešbučiuose, baseinuose, restoranuose, kavinėse, ofisuose ir pan.

Verta žinoti, kad:

  • Lubos su foto spauda yra atsparios užliejimui vandeniu. Jos atlaiko net iki 100 l vandens 1 m2.
  • Įtempiamu lubų su foto spauda paviršius negeltonuoja ir nepelija.

Panašios įtempiamos lubos

Blizgios įtempiamos lubos

Blizgios įtempiamos lubos yra populiariausias įtempiamų lubų tipas. Jų paviršius primena veidrodžio spindesį, gerai atspindi šviesą.

Vizualinis erdvės išplėtimas, kurį pavyks sukurti naudojant blizgančias įtempiamas lubas yra išskirtinis jų bruožas. Šio efekto nepavyks pakartoti naudojant kitus kambario dekoravimo būdus.

Matinės įtempiamos lubos

Matinės įtempiamos lubos yra tradiciškiausias įtempiamų lubų tipas. Vizualiai matinės lubos atkartoja tradicinį, gerai tinkuotą paviršių.

Tradicinis dekoravimo būdas lubas tinkuojant, tam tikrais atvejais yra nepraktiškas dėl darbų kaštų: atliekant tinkavimą, reikia daugiau darbo jėgos, sunaudojama daug brangių statybinių medžiagų. Ypač renovuojant senesnį būstą: norint sutvirtinti ir išlyginti senų lubų paviršių, tenka naudoti įvairius, brangius statybinius mišinius. Deja, nėra garantijos, kad tinkuotos lubos laikui bėgant nesuskilinės.

Tuo tarpu pakabinamų matinių lubų montavimas užtruks tik kelias valandas, o rezultatas jus džiugins daugelį metų! Jos atsparios mechaniniams pažeidimams, neblunka ir neskilinėja.

Satininės įtempiamos lubos

Satininės įtempiamos lubos subtiliai išraiškingos. Jos patalpai suteikia daugiau harmonijos, be perdėtos pompastikos ir prašmatnumo.

Satino lubų gamybai kaip pagrindinė medžiaga naudojama PVC plėvelė. Jos lygus, satino arba atlaso audinį primenantis paviršius suteikia ne per ryškų, tačiau unikalų spindesį.

Įdomi satino įtempiamų lubų savybė – jų gebėjimas atspindėti ne daiktus interjere, o į patalpą patenkančią šviesą. Jos puikiai tinka miegamajam kambariui ir kitoms asmeninėms erdvėms Jūsų namuose.

Jeigu sunku išsirinkti, padėsime mes. Suteiksime nemokamą konsultaciją ir padėsime apsispręsti!

Prieš užsisakydami įtemptas lubas, apsvarstykite galimybes. Kokio tipo įtempiamų lubų norėtumėte, kokia tekstūra ir dizainas geriausiai tinka Jums

Jeigu sunku išsirinkti, padėsime mes. Suteiksime nemokamą konsultaciją ir padėsime apsispręsti! Taip pat čia galite rasti daugiau įtempiamų lubų idėjų.

Mūsų įmonė tiekia įtempiamu lubų montavimo paslaugas visoje Lietuvoje.

Call Now Button