Satininės įtempiamos lubos 🏝

Satininės įtempiamos lubos

Satininės įtempiamos lubos skiriasi nuo kitų rūšių įtempiamų dangų savo būdingu blizgesiu ir faktūra, panašia į atlaso ir satino audinį. 

Satininės įtempiamos lubos suteikia neribotą dizaino potencialą. Parduotuvių, ofisu ir namų savininkai, besidomintys šiuolaikišku interjero dizainu, visą laiką kreipiasi į mus, norėdami įdiegti savo šiuolaikiška lubų sistemą, nes mes galime pasiūlyti labai platu įtempiamu lubų asortimentą.

Įtempiamos lubos 100 procentų kokybės garantija

Dažniausiai satinininės įtempiamos lubos yra montuojamos gyvenamosiose patalpose – miegamajame, vonioje, vaikų kambaryje ir svetainėje. Graži ir subtili lubų faktūra padeda sukurti jaukią atmosferą.

Satininės lubos

Satininės lubos interjere

Satininės įtempiamos lubos turi šias savybes:

 

  • Nepriekaištingai lygus paviršius
  • Didelis spalvų pasirinkimas
  • Atsparus drėgmei – iki 100l m2
  • Greitas ir švarūs montavimas
  • Nereikalauja specialios priežiūros, galima plauti
  • Mažos kainos, didelis pasirinkimas ir 25 metu garantija

 

Lubos yra pagamintos iš PVC plėvelės ir turi visiškai lygų paviršių be grūdėtumo. Toks paviršius sugeba švelniai atspindėti šviesą, tokioms luboms būdinga neįprasta patraukli išvaizda ir PVC ilgaamžiškumas.

Pagrindinis satino lubų skiriamasis bruožas yra būdingas blizgesys ir faktūra, panaši į atlaso ir satino audinių. Tačiau lubos yra pagamintos iš PVC plėvelės. Tokioms luboms būdinga neįprasta patraukli išvaizda ir PVC ilgaamžiškumas bei patogumas.

Satininės įtempiamos lubos turi šias savybes

Turite klausimų ar norite sužinoti daugiau? Susisiekite su mumis bet kokiu jums patogiu metu.

Dviejų lygiu satininės įtempiamos lubos su LED apšvietimu

Dviejų lygiu luboms

Satino plėvelė tinka kurti dviejų lygių lubas. Ji pasižymi tokiu pat patvarumu ir savybėmis kaip labiau žinomos matinės arba blizgios lubos. Daugiapakopės lubos, dengtos satinu, atrodo neįprastai ir labai gražiai, tik būtina laikytis saiko ir atlikti darbus profesionaliai.

Su LED apšvietimu

Siūlome gerą idėją Jūsų interjerui – suderinsime satino lubas ir LED foninį apšvietimą. Tokia drobė pasižymi būdingomis atspindinčiomis savybėmis, todėl galime sukurti įdomius efektus ir padaryti kambarį nepakartojamą. Daugiau „Satininės įtempiamos lubos” mūsų Facebook paskiroje.

Mūsų panašūs įgyvendinti projektai

[ngg src=”galleries” ids=”3″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]