Įtempiamos lubos nedidelei svetainei

Dažnai mažų butų savininkai, norėdami sutaupyti brangių metrų ploto, vengia montuoti įtempiamas konstrukcijas, taip atimdami savo pranašumus. Tačiau vadovaudamiesi tik keliomis rekomendacijomis galėsite saugiai pritaikyti tokias lubas interjere.

– Nėra ryškių spalvų ir juodos spalvos. Geriau likti neutralių tonų, idealiu atveju baltos spalvos. Tai padės užpildyti kambarį šviesa. Be to, reikėtų atsižvelgti į svarbią taisyklę: lubų apdaila turi būti tokia pati arba keliais tonais šviesesnė nei sienų.

– Blizgesys, kaip veidrodis, sukuria erdvės tęsimo efektą, taip vizualiai ją padidindamas. Tačiau ši parinktis netinka visiems stiliams. Tokiose situacijose galite apsiriboti paprastomis matinėmis įtempiamomis lubomis.

– Pirmenybė išlieka paprastam dizainui be bangelių, kūgių ar kitų formų. Lygios vieno lygio lubos atrodys elegantiškai, tvarkingai ir stilingai.

– Ne paskutinį vaidmenį atlieka apšvietimo sistema, kuri turėtų tolygiai apšviesti svetainę, neatkreipdama dėmesio į šviesos šaltinius. Tam puikiai tiks prožektoriai ir nedidelė lemputė centre.

Tikimės, kad mūsų pateiktos foto padės suprasti gyvenamųjų kambarių įtempiamų lubų ypatybes ir jų estetines savybes.

Parengėme nuotraukų rinkinį, kuris išsamiau iliustruoja dizaino sprendimų įvairovę.

Įtempiamos lubos nedidelei svetainei
Call Now Button