Įtempiamų lubų tipai: neribotos dizaino galimybės

Modernios įtempiamos lubos stebina savo įvairove. Galite rinktis iš 200 skirtingų spalvų ir atspalvių, įvairių tekstūrų ir faktūrų.

Siūlome keturių rūšių PVC plėvelę: matinę, satininę, lakuotą ir išskirtinės, blizgios perlamutrinės medžiagos. Norintiems išskirtinio dizaino galime pasiūlyti lubas su foto spauda arba itin funkcionalias dviejų lygių įtempiamas lubas.

Įtempiamų lubų tipai

Turi šiek tiek grublėtą paviršių. Lubų paviršius primena dažymo metu volelio paliktą tekstūrą, todėl matinės lubos atrodo natūraliai, sukuria dažytų lubų įspūdį.

Jų paviršius lakuotas, todėl atspindi vaizdą kaip veidrodis. Įsirengus blizgias įtempiamas lubas, patalpa vizualiai atrodo didesnė ir aukštesnė. Tokio paviršiaus įtempiamos lubos idealiai tinka žemoms ir nedidelėms patalpoms.

Yra ekologiškiausios, mažiausiai pažeidžiamos ir plačiai pritaikomos: montuoti jas galima net nešildomoje patalpoje. Lyginant su PVC lubomis, medžiaginių įtempiamų lubų kaina yra kiek aukštesnė.

Turi lygų pusiau matinį paviršių. Jos blizga minimaliai, todėl yra puikus tarpinis variantas tarp matinio ir lakuoto paviršiaus lubų.

itempiamos-lubos-su-foto-spauda

Lubos, ant kurių patalpiname pageidaujamą nuotrauką: abstrakciją, gamtos vaizdą ar šeimos portretą.

Dviejų lygių įtempiamos lubos

Tai sudėtingesnės, kelių pakopų konstrukcijos lubos, kurios gali transformuoti patalpą į atskiras erdves, vizualiai padidinti kambarį.

Lubos pagal individualius pageidavimus

Norintiems kažko išskirtinio, galime pasiūlyti įtempiamas lubas pagal atskirą užsakymą. Jos pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų, yra išskirtinio paviršiaus, kuris gali būti pritaikytas pagal individualius poreikius: paviršius gali būti blizgus, perlamutrinis ar matinis, su įvairiais raštais arba be jų.

Susisiekite su mumis ir atraskite geriausias įtempiamas lubas

Kodėl verta įsirengti įtempiamas lubas?

itempiamos-nedidelei-svetainei-lubos
  • Saugumas ir ekologiškumas – įtempiamos lubos nesukelia jokio pašalinio poveikio žmogaus sveikatai. Plėvelės gaminamos iš PVC arba specialaus medžiaginio audinio. Tai visiškai saugios medžiagos, iš kurių gaminami net žaislai vaikams. Nealergizuoja, neskleidžia nemalonaus kvapo ir užtikrina nepriekaištingą estetiką!
  • Drėgmė ne kliūtis – PVC lubos gali būti montuojamos drėgnose patalpose: voniose, baseinuose. Net kaimynams užliejus butą, įtempiamų lubų plėvelė puikiai atlaikys vandenį ir, pašalinus jį, lubos atrodys kaip naujos. Įtempiamų lubų 1 m2 išlaiko iki 100 litrų skysčio. Šis privalumas netaikomas tekstilinėms įtempiamoms luboms.
  • Lengva priežiūra – įtempiamų lubų paviršių pakanka nuvalyti drėgna, minkšta šluoste vieną kartą per pora metų.
  • Išlygina paviršių ir paslepia komunikacijas – įtempiamos lubos idealiai uždengia kambario vaizdą darkančias komunikacijas: elektros ar signalizacijos laidus, ventiliacijos ortakius ir pan.
  • Greitas montavimas – tai ko gero lengviausiai montuojamos lubos! Jei kambario plotas nėra didelis ir lubos įtempiamos vienu lygiu, montavimui dažniausiai užtenka kelių valandų. Viso dviejų kambarių buto lubų montavimas dažniausiai užtrunka tik 1 dieną.
  • Konkurencinga kaina – įtempiamų lubų (1 m2) kaina prasideda vos nuo 10 eurų. Į kainą įskaičiuota lubų plėvelė bei montavimo darbai. Lubų profilio ir tvirtinimo elementų kaina – nuo 3 eur (bėginis metras).

Turite klausymų?

Su mumis galite susisiekti

Mūsų telefonas +370 612 37932 užsakymams ir konsultacijai.

Arba per kontaktų formą

Komanda, pasiruošusi padėti

Įtempiamos lubos slide 3

Lengva priežiūra ir apsauga nuo užliejimo.

Renkantis įtempiamas lubas, apsispręsti gali būti sunku. Nežinote, kuris sprendimas atitinka jūsų poreikius? SUSISIEKITE SU MUMIS JAU ŠIANDIEN, JUMS PATOGIU METU. Mūsų telefonas +370 612 37932 užsakymams ar nemokamai konsultacijai!

Kontaktų forma
Call Now Button