Įtempiamos lubos, lubų tipai, galimybės ir privalumai

Įtempiamų lubų dizainas suteikia neribotas galimybes. Galite rinktis iš 200 skirtingų spalvų ir atspalvių. Siūlome keturių rūšių PVC plėvelę: matinę, satininę, lakuotą ir ekskliuzyvo medžiagos. Norintiems išskirtinio dizaino galime pasiūlyti lubas su foto spauda. 

Įtempiamos lubos restoranams ir kavinėms

Matinės įtempiamos lubos turi šiek tiek grublėtą paviršių, kuri labai panaši į dažymo metu volelio palikta tekstūrą ir žiūrint į lubas, susidaro įspūdis, tarsi jos būtų dažytas.

 

Blizgios įtempiamos lubos – lakuotas paviršius atspindi vaizdą kaip veidrodis, todėl patalpą vizualiai padaro didesnę ir aukštesnę. Tokio paviršiaus įtempiamos lubos idealiai tinka žemose ir nedidelėse patalpose.

 

Mūsų telefonas +370 612 37932 užsakymams ar konsultacijai

Medžiagines įtempiamos lubos yra ekologiškiausios, mažiausiai pažeidžiamos ir montuoti jas galima net nešildomoje patalpoje. Jų kaina kiek didesnė nei PVC lubų.

 

Satino įtempiamos lubos yra lygaus matinio paviršiaus ir blizga minimaliai, todėl jos yra tarpinis variantas tarp matinio ir lakuoto paviršiaus lubų.

 

Ekskliuzyvo medžiagos įtempiamos lubos yra išskirtinio paviršiaus, kuris gali būti blizgus perlamutras ar matinis su įvairiais raštais.

Nežinote, kuris sprendimas atitinka jūsų poreikius?

KODĖL BŪTENT ĮTEMPIAMOS LUBOS?

Saugumas ir ekologiškumas. Įtempiamos lubos nėra žalingos ir nesukelia jokio pašalinio poveikio žmogaus sveikatai. Plėvelė pagaminta iš polivinil chlorido. Iš šios medžiagos yra gaminama dauguma žaislų vaikams.

Drėgmė ne kliūtis įtempiamoms luboms. Įtempiamos lubos visiškai „nebijo“ drėgmės, net ir kaimynams užliejus plėvelė puikiai atlaikys vandenį ir, pašalinus jį, lubos atrodys kaip naujos. Šis privalumas netaikomas tekstilinėms įtempiamoms luboms!

Lengva priežiūra. PVC lubų paviršių pakanka nuvalyti drėgna, minkšta šluoste vieną kartą per 1-3 metus. Įtempiamas lubas valyti galima langų valikliu ar kita valymo priemone, kurios sudėtyje nėra acetono.

Išlygina paviršių ir paslepia komunikacijas. Įtempiamos lubos paslepia komunikacijas: elektros ar signalizacijos laidus, ventiliacijos  ortakius.

Lubos miegamajam
Įtempiamos lubos sodo namelyje

Turite klausymų?

Su mumis galite susisiekti

Mūsų telefonas +370 612 37932 užsakymams ir konsultacijai.

Arba per kontaktų formą

Įtempiamu lubų savybės

Tai ko gero greičiausias ir švariausias lubų montavimas! Jei kambario plotas nėra didelis, ir lubos įtempiamos vienu lygiu, tuomet montavimui dažniausiai užtenka trijų valandųo viso dviejų kambarių buto lubų montavimas dažniausiai užtrunka tik 1 dieną.

Konkurencinga kaina.
Vienas pagrindinių privalumų –kaina. Įtempiamų lubų 1 m2 kaina nuo 10 eurų. Į kainą įskaičiuota plėvelė, profilis, profilio tvirtinimo elementai bei montavimo darbai.

Patarimai

Įtempiamos lubos? 🚚 (PVC plėvelės lubos) puikiai tinka gyvenamosioms ir viešosioms erdvėms. Išimtys yra kambariai su aukšta arba žema temperatūra, pavyzdžiui, tai yra vonios ir saunos, taip pat namai, kurie žiemą nėra šildomi. Audinių įtempiamos lubos tinka absoliučiai visiems kambariams.

Įtempiamoms luboms tinka visi apšvietimai. 🚚 Vienintelis apribojimas yra įmontuotų lempų lempų galia: halogenui – ne daugiau kaip 35 W, energijos taupymui ir LED – ne daugiau kaip 40 W.

Ar galima įtempiamas lubas montuoti patiems? 💒 Ir taip ir NE. Mes nerekomenduojame montuoti patiems. Be specialios įrangos, įgūdžių ir žinių pridarysite daug klaidų.

Kitos įtempiamų lubų savybės

Įtempiamos lubos slide 3

Lengva priežiūra ir apsauga nuo užliejimo.

Kitas įtempiamų lubų privalumas, kad plėvelė neblunka, ją galima plauti, valyti šepečiu ir lubos savo pirminės spalvos tikrai nepraras.

Įtempiamos lubos apsaugo nuo užliejimo, jos puikiai išlaiko vandenį (įtempiamų lubų 1 m2 išlaiko iki 100 litrų skysčio). Jei iš viršaus pradėtų bėgti vanduo, įtempiamos lubos apsaugotų Jūsų baldus, grindis bei patalpoje esančius elektros prietaisus nuo užliejimo.

Lubos svetainei