Įtempiamos lubos restoranams ir kavinėms (Įtempiamų lubų naudojimo kavinėse ir restoranuose privalumai ir pavyzdžiai) – Įtempimo konstrukcijos gali būti naudojamos ne tik gyvenamųjų patalpų lubų apdailai. Jos taip pat puikiai tinka komercinėms patalpoms. Pavyzdžiui, įtempiamos lubos gali būti naudojamos papuošti lubas kavinėse ir restoranuose. Tai leis užbaigti apdailą per labai trumpą laiką ir suteiks tokių įstaigų salėms ypatingo žavesio.

Įtempiamu lubų restoranams ir kavinėms pasirinkimo privalumai

Visų pirma, tokių įstaigų dizainas turėtų būti įsimintinas ir įspūdingas. Būtent tokį efektą galima pasiekti, jei įtempiamos lubos įrengiamos kavinėje ar geros reputacijos restorane. Dėl savo neprilygstamų modeliavimo galimybių iš ištemptos plėvelės ar audinio galima sukurti visiškai unikalų dizainą.

Tai gali būti bangos po lubomis, įvairios tūrinės figūros ar paprasta lygi danga – priklausomai nuo bendros dizaino idėjos, galima modeliuoti absoliučiai bet kokį paviršių. Tuo pačiu metu tokia apdaila kainuos daug pigiau nei panašus dizainas, pagamintas iš kitų medžiagų.

Įtempiamos lubos restoranams ir kavinėms 2

Remonto laikas visada svarbus, o komercinėms patalpoms tai gali būti vienas svarbiausių aspektų – kuo greičiau viskas bus baigta, tuo greičiau galėsite atidaryti įstaigą ir pradėti priimti svečius. Pagal šį rodiklį PVC plėvelės ar tekstilinio audinio konstrukcijos bus lyderės – jokia kita danga taip greitai neįrengiama. Visi darbai atliekami ne tik labai greitai, bet ir praktiškai be šiukšlių – neįskaitomi keli montavimo profilių ar tekstilės apkarpymai, o taip pat minimalus statybinių dulkių, susidarančių gręžiant sienas, kiekis.

Salėms su aukštomis sienomis galite pasirinkti tūrinę kompoziciją su daugybe figūrų ar lygių, tačiau kukli nedidelė kavinė vargu ar gali pasigirti aukštomis lubomis. Tokiame restorane pravers įtempiamos lubos su blizgiu atspindinčiu paviršiumi – patalpa atrodys aukštesnė ir didesnė. Jei toks efektas nereikalingas, galite rinktis matinę arba satininę drobę.

Be to, bet kokias kompozicijas iš tampymų plėvelių ar tekstilės audinių galima parinkti pagal spalvą, tekstūrą, joms pritaikyti net įvairius raštus. Visa tai leis jums surinkti dizainą, kuris puikiai derės prie kuriamo interjero. Ypatingo žavesio dizainui suteikia nuotraukų spausdinimas projektuojamos įstaigos tematika.

Svarbus veiksnys bus dangos atitikimas visiems sanitariniams standartams – restoranai ir barai šiam rodikliui kelia labai aukštus reikalavimus. Įtempiamos lubos čia taip pat neprilygs – medžiaga, iš kurios gaminamos tokios dangos, patiria daugybę specialių patikrinimų, kuriuos visada patvirtina sertifikatai. Šiuos dokumentus galima gauti toje pačioje įmonėje, kurioje bus užsakoma danga.

Dangų priežiūra taip pat nesudėtinga, o tai labai svarbu, nes dažniausiai restoranai turi didelį plotą ir teks valyti gana didelę konstrukciją. Tuo pačiu metu jums nereikės samdyti specialistų – visa priežiūra susideda iš švelnaus nuvalymo drėgna minkšta šluoste ar kempine, kurią gali atlikti paprastas žmogus. Įprastas dulkių siurblys su antgaliu audiniams ir reguliuojama galia padės mechanizuoti procesą.

Pasirinkimo savybės

Įtempiamos lubos restoranams ir kavinėms

Bet koks plėvelės ar tekstilės dizainas gali būti pasirenkamas įvairių atspalvių, su piešiniais, nuotraukų spausdinimu. Visa tai leidžia restoranų savininkams įgyvendinti net neįprastiausius interjero dizaino projektus.

Užsakyti +370 612 37932

Įtempiamų lubų dizaino pavyzdžiai

Sunku susidaryti supratimą apie konstrukcijos išvaizdą, jei to nematote savo akimis. Todėl žemiau pateikiame keletą nuotraukų, kuriose parodyta, kaip įtempiamos lubos naudojamos kavinių ir restoranų dekoravimui. Natūralu, kad visą įspūdį galima susidaryti tik pamačius tokias kompozicijas gyvai, tačiau kaip pirminis pavyzdys – šios fotografijos visai tinka.

Call Now Button