Blizgios įtempiamos lubos 🏝

Blizgios įtempiamos lubos jūsų namams

Blizgios įtempiamos lubos, kur paslaptis? Priežastis ta, kad naudojama blizganti medžiagos danga daro ją beveik tokią pat atspindinčią kaip veidrodis. Atspindimo gylį lemia pasirinktos medžiagos spalva. Tamsesnė plėvelė rodo labiausiai atspindi vaizdus, bet labiau sugeria šviesą. Tokia tekstūra ne tik tirpdo natūralu aukštį, bet ir atspindi viską, kas yra kambaryje. Toks efektas vizualiai padidina plotą ir patalpos aukštį, sukurdamas begalinio aukščio iliuziją.

Įtempiamos lubos Kokybės garantija 100%

Blizgios įtempiamos lubos, kur paslaptis?

Priežastis ta, kad naudojama blizganti medžiagos danga daro ją beveik tokią pat atspindinčią kaip veidrodis. Atspindimo gylį lemia pasirinktos medžiagos spalva. Tamsesnė membrana rodo didesnį atspindžio procentą. Tokia tekstūra ne tik tirpdo natūralu aukštį, bet ir atspindi viską, kas yra kambaryje. Toks efektas žymiai vizualiai padidina plotą, sukurdamas begalinio aukščio iliuziją.

Blizgios įtempiamos lubos

Blizgių įtempiamu lubų paslaptis?

Blizgių įtempiamų lubų faktūra

Įtempiamos lubos gali įgauti daugybę skirtingų faktūrų, tokių kaip matinės, satino, perlamutro ar blizgios – pastarosios žymiai padidina ir pašviesina erdvę.

Šviesos atspindys ant atspindinčių lubų padidina šviesos kiekį, kuris pasklinda po visą erdvę, užtikrinant, kad kambaryje būtų mažai ar visai nebūtu tamsių sričių ar kampų.

Blizgios įtempiamos lubos sumažina apšvietimo šaltinių kiekį, todėl patalpai kurioje sumontota lakuota plėvelė taupoma ant apšvietimo įremgimo. Tai taip pat patalpai suteikia erdvės ir aukštesnių lubų iliuziją. Kartu su įleidžiamu ar su foniniu apšvietimu žemu lubų aukštis, vizualiai žymiai padidėja. Šio tipo lubos ištirpdo paviršių ir atspindi viską kas yra kambaryje. Toks efektas žymiai padidina plotą vizualiai, sukurdamas begalinio aukščio iliuziją.

Blizgios įtempiamos lubos jūsų namams

Turite klausimų ar norite sužinoti daugiau? Susisiekite su mumis bet kokiu Jums patogiu metu.

Mūsų įgyvendinti projektai

[ngg src=”galleries” ids=”1″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]