Įtempiamos lubos vaikų kambariui 🚛 pasirinkimas

Lubos vaikų kambariui

Įtempiamos lubos vaikų kambariui dėl didžiulės lubų pasirinkimų įvairovės, įtempiamų lubų įrengimas vaikų kambaryje sukelia karščiausias diskusijas, nes čia susiduria skirtingi mamos, tėčio, vaiko ir net senelių pageidavimai.

Be to, neišmanančius tėvus dažnai apninka skaudžios abejonės: kuri medžiaga vaikui saugesnė, estetiškesnė, patogesnė, ilgaamžiškesnė, galų gale pigesnė. Leiskite mums išsamiai pateikti šias įtempimo struktūrų savybes.

Įtempiamos lubos vaikų kambariui

Ar verta daryti įtempiamas lubas vaikų kambaryje

⭐️ Atsakymas į šį klausimą yra vienareikšmis – žinoma, verta. Pirma, dėl naudojamų medžiagų savybių. Tiek audinio, tiek plėvelės juostos yra chemiškai neutralios, nesugeria ir neskleidžia kvapų, netraukia dulkių, nesukelia alerginių reakcijų, nėra linkę į pelėsį. Pagamintos iš kokybiškų medžiagų įtempiamos lubos yra visiškai saugios.

⭐️ Antra, įvairių tonų, piešinių, nuotraukų spausdinimo ir tinkamai organizuoto apšvietimo naudojimas dizaine prisideda prie palankios psichologinės atmosferos vaiko kambaryje kūrimo.

⭐️ Trečia, jei šeimoje yra mergaitė ir berniukas, o gyvenimo sąlygos neleidžia jiems skirti skirtingų kambarių, naudojant įtempiamas lubas galima nesunkiai zonuoti patalpoje erdvę, sukuriant kiekvienam vaikui tinkamą aplinką.

⭐️ Ketvirta, didžiulė dizaino sprendimų įvairovė, prieinamos kainos ir greitas montavimas praktiškai be nešvarumų ir šiukšlių leidžia nesunkiai modifikuoti vaikų kambario interjerą vaikui augant ar dėl kitų priežasčių.

Įtempiamu lubų vaiko kambaryje Privalumai

Kodėl jums reikia įtempiamu lubų vaikų kambaryje? Kodėl verta prarasti 10-15 cm kambario aukščio? Pagrindinis įtempiamu lubų privalumas yra tas, kad jos visiškai paslepia pradinį pagrindą, todėl nereikalauja remonto ir išlyginimo. Be to, jos leidžia įrengti lubas įleidžiamais šviestuvais, pavyzdžiui, prožektoriais ar šviesos diodais, imituojančiais „žvaigždėtą dangų“. Tuo pačiu metu visi laidai ir komunikacijos lieka paslėpti „viduje” lubose. Trečias pakabinamų lubų privalumas – garso izoliacija. Tai ypač aktualu naujagimio, kuriam reikia tylos, arba paauglio, mėgstančio garsiai klausytis, miegamajame.

Ir dar vienas pliusas – jos leidžia duoti laisvę savo vaizduotei ir sugalvoti originalų lubų dizainą. Juk taip puiku, kad užmigęs vaikas ant lubų galės pamatyti kažką labai linksmo ir gražaus. Šiame straipsnyje apžvelgsime populiariausius pakabinamų lubų tipus ir pateiksime stilingų interjerų nuotraukas berniukų ir mergaičių miegamiesiems su skirtinga lubų apdaila.

Lubų dizaino variantai vaikų kambaryje

Klasikinė balta tiks bet kokiam interjerui. Balta spalva tinka miegamajame kūdikiui ir paaugliui. Jos privalumas yra tai, kad ji neatkreipia į save dėmesio, o likusią apdailą galima padaryti ryškesnę.

Spalvoti lubų paveikslai nėra neįprasti vaikų miegamuosiuose. Tačiau juos reikia naudoti atsargiai – per ryškūs sultingi atspalviai vargina psichiką. Geriau teikti pirmenybę pasteliniams atspalviams: smėlio, kremo, šviesiai žalia, mėlyna, rožinė.

Neribotas galimybes atveria įtempiamų lubų naudojimas su nuotraukų spausdinimu. Su ju pagalba galite pritaikyti ne tik gatavų paveikslų vaizdą, bet ir savo nuotraukas. Siužetus dangaus tema su baltais debesimis ar žvaigždėta naktimi mėgsta visi vaikai. Be grožio, toks raštas sukuria begalinio aukščio pojūtį, kuris labai tinka žemiems miegamiesiems. Taip pat yra vaikų mėgstami populiariu personažų vaizdai iš animaciniu filmu. Tai gera alternatyva standartiniams sieniniams plakatams. Mėgstantiems nuotykius patiks drobės su žemėlapių, kompasų, jūros erdvių ir kelio ženklų vaizdais.

Įtempiamu lubų pasirinkimo patarimai

Renkantis tinkamą modelį, atsižvelkite į vaiko amžių, jo pomėgius, taip pat į bendrą dizaino idėją. Mažam miegamajam rinkitės šviesias paprastas paletes. Dideli piešiniai arba sočiųjų spalvų drobė vizualiai sumažina aukštį.

Erdvus kambarys gali būti zonuojamas naudojant kelių lygių lubas. Virš darbastalio esanti sritis gali būti papuošta protinius gebėjimus skatinančiomis spalvomis: geltona, garstyčiomis. Miegamajai zonai geriau rinktis ramius atspalvius: mėlyną, turkio, rožinį. Renkantis atspalvius svarbu atsižvelgti į vaiko nuomonę.

Vaikai auga greitai, todėl bendrą vaiko kambario dizainą reikia atnaujinti dažniau nei kitose patalpose. Todėl pragmatiški tėvai renkasi baltus modelius be raštų. Juk jiems galima pasirinkti bet kokią aplinką. O neįprasta liustra suteiks interjerui žavesio ir pasitarnaus kaip dekoratyvinė puošmena.

Jei įprasta drobė jums atrodo per nuobodi, apsvarstykite kombinuotą variantą. Jam gali būti suteikiamos įvairios formos ir aukščiai. Ir jūs galite pabrėžti gautą geometrinį dizainą naudodami gerai apgalvotą apšvietimą.

Call Now Button