Medžiaginės įtempiamos lubos 🏝

Medžiaginės įtempiamos lubos

Medžiaginės įtempiamos lubos tai lubos iš tekstilės plėvelės kitaip dar vadinanamos audinio lubomis, dėl savo armuotos struktūros mažiausiai pažeidžiamos ir montuojasi šaltuoju būdu ir pasižymi savo šilkiniu matiškumu. Audinio lubos šiandien yra labai populiarios dėl jų montavimo paprastumo, universalumo ir didžiulio asortimento. Gaminant medžiagines įtempiamas lubas yra naudojamas audinys, įmirkytas specialiu poliuretano junginiu. Toks impregnavimas labai padidina plėvelės eksploatacines savybes, todėl tai galima naudoti vidaus patalpų dekoravimui ir lauko reklamai kurti. Tekstilinės lubos dar pasižymi tuo, kad jas galima dažyti, todėl spalvų paletė tampa begalinė.

Įtempiamos lubos 100 proc kokybės garantija

Medžiaginės įtempiamos lubos

Medžiaginių įtempiamų lubų privalumai

Medžiaginės įtempiamos lubos turi šiuos privalumus:

– Didelis eksploatavimo laikotarpis ir atsparumas staigiems temperatūros pokyčiams.
– Ant audinio galima sėkmingai imituoti net garsius meno paveikslus.
– Spalvų, piešinių, raštų įvairovė ir lengva priežiūra.
– Didelis stiprumas ir patikimumas, atlaiko iki 100 kg vienam m2 apkrovos.

Ant tokiu lubų kuriame neįprastus vaizdinius efektus. Nuotraukų spausdinimo pagalba, apdailai pritaikome įvairūs dekoratyvinius piešinius, sudėtinga grafika ir foto realistinius vaizdus.

Turite klausimų ar norite sužinoti daugiau? Susisiekite su mumis bet kokiu jums patogiu metu.

Medžiaginiu lubų populiarumas

Dėl įtempiamų lubų kainos jos dar labiau populiarėja tarp vartotojų ir įmonių norinčių atnaujinti interjerą naujomis idėjomis.

Siūlome įsigyti Medžiagines įtempiamas lubas interjero dekoravimui kitokiu stiliumi nuo santūrios klasikos iki ryškiu moderniu lubų. Dėl daugybės spalvų asortimento ir dizaino įvairovės lengvai rasite tinkamą gyvenamosios ar biuro patalpos variantą.

Daugiau „Medžiaginės įtempiamos lubos” mūsų Facebook paskiroje.

Medžiaginės įtempiamos lubos pasirinkimas