Įtempiamos lubos baseinui

gegužės 26 2022
Įtempiamos lubos baseinui

Kokios įtempiamos lubos baseinui yra tinkamiausios? Daugelis mano, kad įtempiamos lubos baseine yra gražu ir praktiška. Baseinas, tai specifinė patalpa, kuriame apdailai naudojamos tik drėgmei atsparios apdailos medžiagos.

Įtempiamos lubos baseinuose

Jei problemų dėl grindų ir sienų, kaip taisyklė, nekyla, tada luboms reikia ypatingo dėmesio. Jos turi būti ne tik estetiškos, bet ir atsparios didelei drėgmei ir pelėsiui ir be neigiamo chloro poveikio. Įtempiamos lubos baseine yra idealus pasirinkimas norint sukurti gražų ir praktišką dizainą, visiškai atitinkantį konkrečias šio kambario sąlygas. Tačiau ne visų tipų įtempimo dangos tinka tokiai agresyviai aplinkai. Panagrinėkime šią problemą išsamiau.

Kokias įtempiamas lubas galima montuoti baseine

Norėdami suprasti, kokio tipo įtempiamos lubos tinka montuoti vidaus baseine, apsvarstykite kiekvieno tipo privalumus ir trūkumus.
Pirminiai reikalavimai.

Įtempiamos lubos baseinui 2

– Lubų danga šioje patalpoje turi būti atspari vandeniui. Tai yra būtina sąlyga. Juk baseino patalpoje visada drėgna, yra galimybė atsirasti bet kokiems grybams ar pelėsiams.
– Galimybė sukurti dizainą, tinkamą likusiai apdailai, taip pat nebus paskutinis savininkų noras.
– Kondensacija baseinuose visada bus problema – dėl didelės oro drėgmės vis vėsesni paviršiai tarsi magnetas pritraukia drėgmę iš oro, todėl ant paviršiaus susidaro kondensatas ir lašeliai.
– Grožis čia bus labai svarbus. Baseinas nėra pats pigiausias dalykas, jis turėtų atrodyti gražiai ir stilingai, o tai reiškia, kad dangų spalvų ir tekstūrų pasirinkimas turėtų būti iš įvairių.
– Už lubų dangos tokiose patalpose visada yra tam tikros komunikacijos, pavyzdžiui, ventiliacijos kanalai ar šviestuvų laidai. Juos reikia ne tik paslėpti, bet ir saugoti nuo vandens poveikio. Pastatyta konstrukcija turi užtikrinti patikimą visų išvardintų dalykų apsaugą.
– Patvarumas čia vaidina svarbų vaidmenį, nes nuolat remontuoti lubų paviršių tokioje vietoje nėra labai patogu, o svarbiausia – labai sunku, trukdo vandens pripildytas baseinas. Todėl tiek dizainas, tiek jo dekoratyvinė dalis turi būti pakankamai patvari.
– Sprendimo ekonomiškumas yra labai svarbus momentas – viso baseino statyba ir patalpų apdaila suryja nemažai pinigų, o kuo mažiau jų bus skirta apdailai, tuo geriau.
– Taip pat visus paviršius šioje vietoje reikia bent retkarčiais nuplauti. Tai yra higienos pagrindas, todėl dekoravimui pasirinkta medžiaga turėtų būti lengvai prižiūrima.
– Kaip bebūtų keista, bet patalpoje su baseinu būtina laikytis priešgaisrinės saugos priemonių, kaip ir visose kitose namų erdvėse. Tai reiškia, kad šis interjero elementas turi atitikti šiuos reikalavimus.
– Reikalavimų sąrašas gana ilgas. Ir nėra tiek daug medžiagų, kurios atitiktų visas pateiktas sąlygas.

Įtempiamos lubos baseinui – kone tobulas sprendimas. Bent jau jos atitinka visas deklaruotas sąlygas kartu su daugybe kitų privalumų.

Įtempiamos lubos, jų savybės ir privalumai

Visų pirma, tokios konstrukcijos visiškai nebijo drėgmės. Tai gali tapti jų pagrindiniu konkurenciniu pranašumu prieš kitų tipų dangas ir pagrindine savybe.

Padaryti didelio dydžio drobę ir tuo pačiu be siūlių ar technologinių sujungimų yra paprasta užduotis, jei drobės dydis neviršija penkių metrų.

Įvairios tokių plėvelių spalvos ir tekstūros patenkins bet kokį prašymą, net ir patį nebanaliausią. Yra daugybė variantų, kaip galite papuošti lubas baseine.

Jei jums reikalingos įtempiamos lubos, susisiekite su mumis telefonu +370 612 37932 arba per kontaktų formą.

Write a Reply or Comment

Call Now Button