Kurios įtempiamos lubos yra geresnės

Jei rinktumės įtempiamas lubas pagal tipus, tekstūras ir gamintojus

Įtempiamu lubų pasirinkimas

Kokios įtempiamos lubos yra geresnės, galima nustatyti tik suprantant visas su šiomis apdailos medžiagomis susijusias sąvokas.

Didelis šio tipo produktų asortimentas šiandien rinkoje pritraukia daugybės vartotojų dėmesį, kurie nusprendžia remontuoti patalpų lubas įvairiais tikslais.

įtempiomos lubos mūsų Facebook puslapyje

Atliekant šių elastingų medžiagų montavimo darbus, susidaro visiškai lygus paviršiaus sluoksnis. Tai leidžia ne tik vizualiai transformuoti patalpas, bet ir greitai bei efektyviai atlikti remonto darbus.

Medžiaga, kurios pagrindu gaminamos įtempiamos lubos, yra šių produktų suskirstymo į dvi pagrindines grupes priežastis. Kiekvienas iš jų turi savo gamybos, montavimo, eksploatavimo ir vizualinio dizaino ypatumus.

Tokiu būdu vartotojas gauna galimybę nustatyti, kurios įtempiamos lubos yra geresnės ir jam tinkamesnės, ir įsigyti produktą, pagrįstą vienu metu kelių savybių deriniu, kurios patenkina jo paties norus ir patalpos laukiančios įtemptų lubų įrengimo, techniniu reikalavimu.

Kokios lubos jus domina?

Susisiekite su mumis telefonu arba per esančią kontaktų formą.

+370 612 37932

Skubi pagalba

Atsakysime jums per artimiausias 24 valandas  Įtemptos lubos PVC pagrindu.

  Iš PVC plėvelės pagamintos įtempiamos lubos pasižymi šiomis specifinėmis savybėmis:
  – juostos plotis yra 3 metrai (papildomą plotą galima gauti suvirinant antrąją juostą, kuri sudaro beveik nematomą siūlę);
  – absoliutus atsparumas vandeniui;
  – santykinai maža kaina su tinkama kokybe;
  – baimė dėl žemos temperatūros įtakos (draudžiama naudoti tokio tipo medžiagas lubų apdailai nešildomose lodžijose ir balkonuose);
  – deformacijos galimybė esant mechaniniams pažeidimams (pradūrimai, įtrūkimai).

  PVC drobės turi molekulinę atmintį, kuri leidžia net ir įvykus dideliems mechaniniams pažeidimams grąžinti juos į savo pirminę išvaizdą, šiek tiek pašildant specialių šilumos prietaisu. Atskirai reikia pažymėti jų tekstūrų įvairovę: blizgus blizgesys ir turi atspindinčių savybių, kurios leidžia vizualiai išplėsti kambario erdvę. Šio tipo įtempiamos lubos taip pat turi daugybe atspalvių.

  Viena iš įdomesniu įtempiamu lubų Abstrakcijų
  Call Now Button