Įtempiamos lubos | DUK

Įtempiamos lubos susideda iš PVC (polivinilo chlorido) plėvelės ir aliuminio profilio, pritvirtinto prie sienų (rėčiau prie lubų) per visą patalpos perimetrą. Įtempiamų lubų PVC plėvelė yra pagaminta iš elastingai tamprios, nedegios, atsparios vandeniui medžiagos. Jos sudėtyje nėra kenksmingu žmogui ir aplinkai medžiagų, sunkiųjų metalų. Plėvelė yra sertifikuota ir atitinka Europos higienos ir sveikatos standartus bei priešgaisrinės saugos reikalavimus.

Koks minimalus atstumas nuo pagrindinių lubų?

Mažiausias atstumas nuo pagrindinių lubų apie 3,5 cm, tai ypač svarbu patalpose su žemomis lubomis. Jei planuojate įrengti įleidžiamus šviestuvus, tuomet lubos gali nusileisti iki 7-8 cm.

Kokiose patalpose galima montuoti įtempiamas lubas?

Montuoti tokias lubas galima visuomeninėse ir gyvenamosiose  patalpose, išskyrus patalpas, kuriose oro temperatūra būna didesnė nei 60 laipsnių (saunos, pirtys) arba nešildomose patalpose, kur oro temperatūra būna minusinė. 

Ką reiškia įtempiamų lubų gamyba?

Mes esame įtempiamų lubų gamintojai. Iš PVC plėvelės, kurią gauname rulonais, mes sukerpame lubas pagal užsakovo patalpos brėžinius. Lubos gali būti sudaromos iš kelių audinių, kuriuos sulituojame specialiu įrenginiu. Per perimetrą lubų audinys jungiamas specialia plastmasine tarpine, vadinama harpūnu, kuri fiksuoja plėvelę į aliuminio karkasą.

Kiek laiko užima lubų montavimas?

Nuo keliu valandų iki keliu dienu

Kada galima klijuoti tapetus: prieš ar po lubų montavimo?

Didelio skirtumo nėra, bet jei turite pasirinkimą, rekomenduotume klijuoti tapetus po įtempiamų lubų montavimo. 

Ar reikia išnešti baldus montuojamt įtempiamas lubas?

Montuojant įtempiamas lubas išnešti baldų nereikia, pakanka perkelti baldus kambaryje taip, kad būtų laisvas priėjimas prie sienų per visą perimetrą.

Kokius šviestuvus galima įmontuoti į lubas?

Įvairius. Yra tik lempų galingumo apribojimai: halogeniniai šviestuvai ne daugiau kaip 50 W, su kaitinimo lempomis – ne daugiau kaip 100 W.

Ar įtempiamos lubos kondensuoja drėgmę?

Ne, nes įtempiamų lubų temperatūra būna tokia pati kaip ir patalpos temperatūra, o kondensatas atsiranda nuo temperatūrų skirtumo ant šaltų paviršių (veidrodžio, plytelių ir t.t.).

Jeigu įtempiamos lubos yra užliejamos kaimynų iš viršutinio aukšto, kas atsitiks luboms ir ką reikia daryti?

Jeigu jus užliejo kaimynai, būtinai reikia išjungti visus šviestuvus ir iškviesti mūsų specialistus. Jie dalinai demontuos lubas, išpils vandenį, išdžiovins ir vėl įmontuos į tą pačią vietą. Lubų išvaizda visai nepasikeis. 1 kv. m. įtempiamų lubų atlaiko iki 100 litrų vandens.