Viena iš įdomesniu įtempiamu lubų Abstrakcijų Kitokios Lubos Įtempiamos lubos » Ekologiškos medžiagos, Konsultacijos ir patarimai, Profesionali komanda, Ilgametė patirtis, geriausia darbų kokybė, Mandagūs ir kruopštūs montuotojai Įtempiamu lubų idėjos Įtempiamos lubos Įtempiamu lubų dizaino idėjos ir piešiniai su foto spauda 3 Įtempiamu lubų Montavimo paslaugos Montuojame visu tipų įtempiamas lubas » Taikome nuolaidas Įtempiamu lubų katalogas

Įtempiamos lubos » Atsiliepimai

Džiaugiamės, kad jums patinka mūsų įtempiamos lubos ir paliekate savo atsiliepimus.

Įtempiamos lubos, Erika

Esu kūrybinga asmenybė ir mano įtempiamos lubos turi būti tokios, kokias aš noriu, o ne kažką panašaus kurias siūlė daugelis įmonių. Jau buvau nusivylusi, kad nerandu tokios kūrybingos įmonės, kuri gali ne tik atsakingai ir profesionaliai atlikti darbus, bet ir kad savo smegenyse turėtu ir įsivaizduojamos fantazijos.

Nepatikėjau kai įmonės “Kitokios lubos” vadovas Aleksandr Petruk išklausęs ko noriu, tepasakė tik du žodžius ,,gerai padarysim,, ir išėjo. Maniau kad tik aš tesugebu šokiruoti. Po savaitės turėjau įtempiamas lubas ne tik tokias kokias norėjau, bet ir su kažkokia paslėpta vaizdo fone su šviesų žaismu prasmės paslaptimi.

— Aurelija

Esame labai dėkingi įmonei ,,Kitokios lubos,,. Atvažiavo į namus, išmatavo, sutarėm, atsiuntė sąmatą, viskas tiko, todėl padarėme užsisakymą. Nors tai buvo nedidelis užsakymas voniai, aptartu laiku ir idealiai atliko darbus, po kurio užsakėme ir kitiems kambariams įtempiamas lubas

Įtempiamos lubos, Viktorija

– Viktorija

Per trumpą laiką turime puikų ir labai kokybiška rezultatą. Norėjome nestandartinių sudėtingų konstrukcinių su apšvietimu ir spauda įtempiamas lubas. Privalau pabrėžti, kad ,,Kitokios Lubos,, vieninteliai sutiko įgyvendinti mūsų šeimos fantazijas. Rezultatas viršijo lūkesčius, mūsų įtempiamos lubos šeimoje tapo pagrindiniu diskusijos objektu. Dėkui už kokybiška darbą.

Įtempiamos lubos, Jonas

— Jonas

Esu patenkinta “Kitokios lubos” kokybišku darbu. Pagal sutartyje nurodyta terminą atvyko ir sumontavo aptartas įtempiamas lubas. Po darbų atlikimo, darbuotojai išsiurbė patalpas, susirinko ir išnešė šiukšles. Kambarys liko švaresnis ir žinoma su tokiomis įtempiamomis lubomis, žymiai gražesnis.

Itempiamos lubos, Alma

— Alma

Mūsų GALLERYJA

Apsilankykite mūsų atliktu darbų galerijoje ir pasirinkite sau tinkamiausias įtempiamas lubas

Įtempiamu lubų galerijoje Jus rasite

Medžiagines įtempiamas lubas

Dviejų lygių įtempiamas lubas

Matines įtempiamas lubas

Satinines įtempiamas lubas

Įtempiamas lubas su foto spauda

Dviejų lygių įtempiamos lubos 4

Susipažinti su įtempiamu lubų tipais

Kokios įtempiamos lubos yra geresnės, galima nustatyti tik suprantant visas su šiomis apdailos medžiagomis susijusias sąvokas. Didelis šio tipo produktų asortimentas šiandien rinkoje pritraukia daugybės vartotojų dėmesį, kurie nusprendžia remontuoti patalpų lubas įvairiais tikslais.