» Atsiliepimai

Džiaugiamės, kad jums patinka mūsų įtempiamos lubos ir paliekate savo atsiliepimus.

Esu kūrybinga asmenybė ir mano įtempiamos lubos turi būti tokios, kokias aš noriu, o ne kažką panašaus kurias siūlė daugelis įmonių. Jau buvau nusivylusi, kad nerandu tokios kūrybingos įmonės, kuri gali ne tik atsakingai ir profesionaliai atlikti darbus, bet ir kad savo smegenyse turėtu ir įsivaizduojamos fantazijos.

Nepatikėjau kai įmonės “Kitokios lubos” vadovas išklausęs ko noriu, te pasakė tik du žodžius ,,gerai padarysim,, ir išėjo. Maniau kad tik aš te sugebu šokiruoti. Po savaitės turėjau įtempiamas lubas ne tik tokias kokias norėjau, bet ir su paslėpta vaizdo fone šviesų žaismu.

— Aurelija

Per trumpą laiką turime puikų ir labai kokybiška rezultatą. Norėjome nestandartinių sudėtingų konstrukcinių su apšvietimu ir spauda įtempiamas lubas.

Privalau pabrėžti, kad ,,Kitokios Lubos,, vieninteliai sutiko įgyvendinti mūsų šeimos fantazijas. Rezultatas viršijo lūkesčius, mūsų įtempiamos lubos šeimoje tapo pagrindiniu diskusijos objektu. Dėkui už kokybiška darbą.

— Jonas

PRAŠYKITE GREITO PASIŪLYMO

Mums patinka tai ką mes darome ir nekantriai laukiame, kada galėsime pasikalbėti su jumis apie jūsų projektą. Jei turite klausimų, susisiekite su mumis ir mes jumis atsakysime kuo greičiau.  Daugiau atsiliepimų

  Esame labai dėkingi įmonei ,,Kitokios lubos,,. Atvažiavo į namus, išmatavo, sutarėm, atsiuntė sąmatą, viskas tiko, todėl padarėme užsisakymą. Nors tai buvo nedidelis užsakymas voniai, aptartu laiku ir idealiai atliko darbus, po kurio užsakėme ir kitiems kambariams įtempiamas lubas

  – Viktorija

  Esu patenkinta “Kitokios lubos” kokybišku darbu. Pagal sutartyje nurodyta terminą atvyko ir sumontavo aptartas įtempiamas lubas. Po darbų atlikimo, darbuotojai išsiurbė patalpas, susirinko ir išnešė šiukšles. Kambarys liko švaresnis ir žinoma su tokiomis įtempiamomis lubomis, žymiai gražesnis.

  — Alma

  Įtempiamu lubų galerijoje Jus rasite

  Medžiagines įtempiamas lubas

  Dviejų lygių įtempiamas lubas

  Matines įtempiamas lubas

  Satinines įtempiamas lubas

  Įtempiamas lubas su foto spauda

  Dviejų lygių įtempiamos lubos 4

  ATSAKYMAI

  Įtempiamos lubos? 🚚 (PVC plėvelės lubos) puikiai tinka gyvenamosioms ir viešosioms erdvėms. Išimtys yra kambariai su aukšta arba žema temperatūra, pavyzdžiui, tai yra vonios ir saunos, taip pat namai, kurie žiemą nėra šildomi. Audinių įtempiamos lubos tinka absoliučiai visiems kambariams.

  Ä®tempiamoms luboms tinka visi apÅ¡vietimai. 🚚 Vienintelis apribojimas yra įmontuotų lempų lempų galia: halogenui – ne daugiau kaip 35 W, energijos taupymui ir LED – ne daugiau kaip 40 W.

  Ar galima įtempiamas lubas montuoti patiems? 💒 Ir taip ir NE. Mes nerekomenduojame montuoti patiems. Be specialios įrangos, įgūdžių ir žinių pridarysite daug klaidų.

  Kiti įtempiamu lubų tipai

  Kokios įtempiamos lubos yra geresnės, galima nustatyti tik suprantant visas su šiomis apdailos medžiagomis susijusias sąvokas. Didelis šio tipo produktų asortimentas šiandien rinkoje pritraukia daugybės vartotojų dėmesį, kurie nusprendžia remontuoti patalpų lubas įvairiais tikslais.

  Call Now Button