Įtempiamų lubų skaičiuoklė

Įtempiamų lubų skaičiuoklė, kaip ja naudotis? Daugelis prieš užsakant įtempiamą konstrukciją, norėtu sužinoti preliminaria įtempiamu lubų ir montavimo darbų kainą. Labai patogu, kai yra internetinė įtempiamų lubų skaičiuoklė. Tai leidžia sužinoti apytikslę išlaidų sumą, kokie elementai didina išlaidas, koks yra pasirinkimas – tai yra suteikia galimybę susiorientuoti ir kontroliuoti situaciją.

Įtempiamų lubų skaičiuoklė - greitai ir paprasta.

Norint sužinoti tempiamosios konstrukcijos ir darbų kainą, nereikia studijuoti audinių ir kitu susijusiu detalių kainų. Jums tereikia į pateikta lentelę suvesti tik kelis būtinus duomenis.

Matmenys. Jūsų užduotis yra teisingai išmatuoti lubų ilgį ir plotį ir įvesti duomenis į langelius. Remiantis šiais skaičiais, bus nustatomas įtempiamų lubų plotas ir perimetras ir pagal juos bus apskaičiuota reikalingų medžiagų ir komponentų kiekis kvadratiniais arba einamaisiais metrais.
Medžiaga. Jūs pasirenkate, kokios medžiagos jums reikia: audinio ar plėvelės. Jeigu jus domina tekstilės audinys, tuomet galite rinktis Descor arba Clipso dangas. 310, 410 ir 510 cm audinių plotis leidžia uždengti patalpas, kurių didžiausias plotis yra 290, 390 ir 490 cm.
Jei pirmenybė teikiama PVC plėvelei, galite pasirinkti skirtingas vidaus, Europos ar Kinijos gamybos tekstūras. Vokiškos drobės gaminamos  320 cm, o kiniškos – 500 cm. Jei lubos didesnės nei plėvelės ritinio plotis, ant tamprio audinio bus siūlės.
Apšvietimas. Į žemiau pateikta lentele turite įvesti šviestuvų tipą ir skaičių.
Papildomi elementai. Kainai įtakos turi ir tokie veiksniai kaip vamzdžių, patenkančių į lubas, aplenkimas, kampų skaičius ir net meniškas spausdinimas. Šiuos duomenis, taip pat pateikite pateiktoje lentelėje.

Nereikia atskirai skaičiuoti pristatymo ir montavimo darbų kainos, įtempiamų lubų kainą bus paskaičiuoja su pristatymo ir su montavimo darbais.

Jus lengvai ir paprastai galite sužinoti vieno lygio įtempiamų lubų kainą iš matinių, satininių, blizgių ir dekoratyvinių faktūrų. Išskirtinės kelių lygių sistemos skaičiuojamos tik individualiai.

Įtempiamų lubų skaičiuoklė patogi ir tiems, kurie nenori visko pasakoti telefonu ar atskirai aprašyti laiške ar nėra pilnai apsisprendę.

Įtempiamų lubų skaičiuoklės fonas 3

  Planuokite savo įtempiamas lubas

  Itempiamos lubos Lubu plotis

  Itempiamos lubos Lubu ilgis

  Itempiamos lubos Kampų skaičius

  Itempiamos lubos Kiti sunkumai

  Itempiamos lubos Šviestuvų skaičius

  Itempiamos lubos led šviestuvų skaičius


  Itempiamos lubos lubų šviestuvas

  Itempiamos lubos sietynas ant kabliuko

  Itempiamos lubos bėgių apšvietimas

  Itempiamos lubos paslėptas karnizas

  Itempiamos lubos viršutinis karnizas

  Itempiamos lubos kontutų apšvietimas


  Itempiamos lubos šviesi linija

  Itempiamos balta led juostelė

  Itempiamos spalvota led juostelė

  Itempiamos balta led juostelės maitinimas

  Itempiamos lubos dvieju lygiu lubos

  Itempiamos lubos Šešėlinis profilis


  Itempiamos lubod naudoti aliuminio profilį

  Itempiamos lubod naudoti aliuminio profilį

  Itempiamos lubod naudoti aliuminio profilį

  Itempiamos lubod naudoti aliuminio profilį  Tiksli įtempiamų lubų kaina

  Suvedę duomenis į skaičiuoklę, jus galite sužinoti tik preliminarią lubų kainą. Neįmanoma atsižvelgti į karnizo, vėdinimo sistemos ir gaisro detektorių įrengimą ir galimus kitus montavimo sunkumus.

  Galutine lubų kaina galima sužinoti tik po atliktu detalių matavimų. Mūsų įmonės meistras atliks matavimus, parodys ir patars, atsižvelgs į visas patalpų ypatybes ir jūsų pageidavimus, pasakys apie akcijas ir nuolaidas, o esant reikalui pasirašys su Jumis sutartį.

  Jei jums reikalingos įtempiamos lubos, susisiekite su mumis telefonu +370 612 37932 arba per kontaktų formą. Mūsų montuojamos Įtempiamos lubos tinka visoms patalpoms.

  Call Now Button