Įtempiamos lubos drėgnoje patalpoje

gegužės 27 2022
Įtempiamos lubos drėgnoje patalpoje

įtempiamos lubos, Įtempiamos lubosAr įtempiamos lubos gali būti montuojamos drėgnose patalpose? Įtempiamos lubos rekomenduojamos montuoti įvairiose patalpose. Yra lubų svetainėms, virtuvėms ir vonios kambariams. Šio tipo lubos turi daug privalumų, tačiau ar galima jas naudoti drėgnose patalpose?

Įtempiamos lubos drėgnose patalpose

Pagrindinė patalpų, kuriose yra daug drėgmės, problema yra pelėsis. Labai greitai atsiranda, jei sąlygos jam vystytis tinkamos. Palankiausios sąlygos pelėsiniams grybams atsirasti ir sparčiai plisti – aukštas drėgmės lygis kartu su 20°-25°C oro temperatūra. Tokios sąlygos dažnai būna vonios kambaryje, virtuvėje ir kitose patalpose, kur per drėgna.

Apie pelėsio pavojų kalbėti nereikia. Tai gali sukelti dažnas plaučių infekcijas, alergines reakcijas ir odos problemas, ypač vyresnio amžiaus žmonėms ir vaikams.

Pastatų konstrukcijos palaipsniui sunaikinamos veikiant grybeliui. Šis procesas ypač greitas medienoje ir kitose natūraliose medžiagose.

Įtempiamos lubos drėgnoje patalpoje

Įtempiamų lubų gamintojai rekomenduoja montuoti plėvelines įtempiamas lubas vonios kambariuose, virtuvėse, teigdami, kad jos efektyviai pašalina pelėsio ant lubų problemą.

Skirtingai nuo kitų patalpų, vinilo lubose vonios kambaryje turi būti ventiliacijos angos. Medžiaginei įtempiamų lubų versijai to nereikia, nes ji turi galimybę kvėpuoti.

Jei jums reikalingos įtempiamos lubos, susisiekite su mumis telefonu +370 612 37932 arba per kontaktų formą.

Write a Reply or Comment

Call Now Button