Įtempiamu lubų spalvos 🚛 Montavimo paslaugos

Įtempiamu lubų spalvos pasirinkimas

Įtempiamu lubų spalvos pasirinkimas yra labai svarbus. Lubų spalvos ne tik veikia žmogaus psichiką, bet ir gali pakeisti interjerą, taip pat nuotaiką jame.

Vienas iš svarbiausių žingsnių montuojant įtempiamas lubas yra spalvos ir tekstūros pasirinkimas. Juk tinkamas spalvų derinys interjere dažnai labai paveikia ne tik komfortą, bet ir nuotaiką vyraujančią jūsų namuose. Populiariausia lubų spalva, žinoma, yra balta. Tačiau mūsų paletėje yra tiek daug įdomių, sultingų ir ryškių spalvų, kad be specialisto pagalbos negalėsite apsispręsti, kuri spalva yra jums tinkamiausia.
Pagrindinė paletė

Įtempiamu lubų, ypač blizgių, kataloge yra daugiau nei 70 spalvų ir atspalvių. Matinės ir satino drobės neturi tokio plataus spalvų gamos, tačiau dėl to jos nėra mažiau paklausios. Mūsų paletėje yra labiausiai paplitusių ir daugiausiai pasirenkamu lubų spalvų.

Baltos įtempiamos lubos

Baltos įtempiamos lubos

Universalus variantas, derinamas su visomis spalvomis ir turintis galimybę jas subalansuoti. Pavyzdžiui, jei svetainėje yra labai šviesūs baldai arba tamsios sienos sukuria niūrią atmosferą, tai baltos spalvos įtempiamos lubos išlygins gautą efektą.

Yra nuomonė, kad ant tokios dangos greičiau pastebimi nešvarumai. Bet PVC plėvelės nekaupia dulkių ir gali būti lengvai nuvalomos įprastu plovikliu, kuriame nėra alkoholio.

Juodos įtempiamos lubos

Svetainės su dideliu plotu gali sau leisti tokią prabangą kaip juodos įtempiamos lubos. Tai itin stilingas sprendimas šiuolaikiškam interjerui, suteikiantis erdvei gilumo. Kad viršus vizualiai nespaustų gyventojų, reikia įsigyti drobę su blizgesio efektu ir įrengti ryškų apšvietimą.

Juodos įtempiamos lubos

Ryškios spalvos lubos

Nors luboms nerekomenduojama rinktis ryškių atspalvių, bet tokios lubos gali atrodyti labai palankiai erdviose moderniose šiuolaikinėse svetainėse. Jos turėtu būti subalansuotos su balta spalva ir išsklaidytu apšvietimu. Stenkitės užtikrinti, kad ši spalva būtų tik pirmame lygyje, kad patraukli spalva nekabotų virš kambario.

Įtempiamų lubų apšvietimas ir foninis apšvietimas

Įtempiamos lubos svetainėje leidžia įrengti kelių lygių apšvietimo sistemą, kuris apšvies kiekvieną kambario dalį. Tačiau šį momentą reikia planuoti iš anksto, nes sumontavus konstrukciją įrenginių montuoti nebebus galima.

Tradicinis sietynas kambario centre gali būti pagrindinis šviesos šaltinis, ypač jei jis dekoruotas klasikiniu stiliumi. Neįprastas efektas pasiekiamas dėl linijinio apšvietimo palei lubų perimetrą, kuris išryškina jų „išsipūtimus“. Prožektoriai padės sukurti švelnią išsklaidytą šviesą.

Rekomenduojama atkreipti dėmesį į spalvą ir dangą, nes apšvietimas kartais sukuria įdomią iliuziją. Pavyzdžiui, blizgūs paviršiai atspindi šviesą ir taip padidina ryškumą, o matiniai arba tamsūs paviršiai, priešingai, slopina.

Reikėtų nepamiršti, kad Įtempiamu lubų apšvietimui, ne visų tipų lempos tinka. Lubos yra jautrios aukštai temperatūrai, todėl rekomenduojama įsigyti LED arba energiją taupančius prietaisus.

Įtempiamų lubų apšvietimas
Įtempiamų lubų apšvietimas 2