Įtempiamos lubos Vilniuje

Ieškantiems elegantiškų interjero sprendimų

Jeigu pageidaujate estetiškų sprendimų savo interjerui, rekomenduojame rinktis įtempiamas lubas. Jas sudaro metalinis arba plastikinis profilis (karkasas), kuris tvirtinamas prie sienų per visą perimetrą ir į kurį įmontuojama pagal Jūsų patalpos individualius išmatavimus pagaminta plėvelė iš PVC arba audinio.

Įtempiamas lubas tvirtiname apie 5 cm žemiau pagrindinių lubų. Jos puikiai paslepia net menkiausius trūkumus, suteikia elegantišką išvaizdą, ilgai išlieka nepriekaištingos būklės.

Kodėl verta rinktis įtempiamas lubas?

Paslėpti netobulumai

Įtempiamos lubos idealiai užmaskuoja įtrūkimus, nelygumus ir komunikacijas, tokias kaip elektros ar signalizacijos laidai, ventiliacijos sistema, vamzdynai ir pan. Pasirinkus įtempiamas lubas, lygus, vientisas ir elegantiškas lubų vaizdas garantuotas.

Ilgaamžis sprendimas

Dar vienas įtempiamų lubų privalumas – jų ilgaamžiškumas. Plėvelės gamintojas suteikia 10 metų garantiją, bet kokybiškai sumontuotos lubos, užtikrinus tinkamą jų priežiūrą, gali sėkmingai tarnauti ir 50 metų.

Universalus interjero elementas

Įtempiamas lubas galima rinktis praktiškai visoms patalpoms namų viduje. Tiesa, jos nerekomenduojamos atvirose, lauko erdvėse (pavyzdžiui, lauko virtuvėje, terasoje, pavėsinėje ir pan.), kur gali paveikti stiprus vėjas ir šaltis.

Greitas įrengimas

Įtempiamų lubų montavimo darbai atliekami gana greitai: standartiškai 15 – 20 m2 kambario montavimas užtrunka apie 3 – 5 val. Vis dėlto, jeigu objektas yra sudėtingesnis (pavyzdžiui, sudėtinga, moderni apšvietimo sistema), įtempiamų lubų montavimas gali užtrukti visą dieną.

Paprasta priežiūra

Tai funkcionalus interjero elementas, kuris nereikalauja sudėtingos ir dažnos priežiūros. Lubų paviršių nuvalykite drėgna, švelnaus audinio šluoste kas kelerius metus – to visiškai pakanka. Įtempiamas lubas galima valyti vandens ir muilo mišiniu, langų valikliu ar kita neagresyvia valymo priemone. Svarbiausia, kad valiklio sudėtyje nebūtų acetono.

Įtempiamų lubų rūšys

matines-lubos

Jų paviršius švelniai grublėtas, tekstūruotas. Vizualiai primena dažymo metu volelio paliktus potepius, todėl sumontavus jos atrodo lyg natūralios dažytos lubos.

blizgios-lubos

Tai veidrodinis, blizgus paviršius, kuris suteikia prabangos įspūdį ir vizualiai padidina patalpą. Rekomenduojama mažesnio ploto, žemesnėms erdvėms.

medziagines-lubos

Puikus pasirinkimas, jeigu vertinate tvarumą. Pagamintos iš specialios tekstilės, šios lubos yra bene ekologiškiausias variantas. Nors jų kaina yra šiek tiek aukštesnė nei įtempiamų lubų su PVC plėvele, jas galima itin plačiai pritaikyti ir montuoti net nešildomose patalpose.

dvieju-lygiu-su-LED-RGB-apsvietimu-svetainei-lubos

Kūrybiškas dekoravimo sprendimas: skirtingo aukščio lubos padeda transformuoti kambario erdvę, leidžia projektuoti nestandartinį apšvietimą, naudoti skirtingas medžiagas. Dviejų lygių lubų montavimas yra sudėtingesnis, todėl šį darbą patikėkite tik patyrusiems montuotojams.

Satinines-itempiamos-lubos

Tai matinis, satino ir atlaso audinį primenantis paviršius su subtiliu blizgesiu. Šias įtempiamas lubas rekomenduojame, jeigu norite kūrybinės laisvės – satino lubas priderinsite prie bet kokio interjero.

Itempiamu-lubu-dizaino-idejos-ir-piesiniai-su-foto-spauda-

Manote, kad kambario interjeras nuobodus, trūksta įdomesnio estetinio elemento? Tuomet pasvarstykite apie meniškas įtempiamas lubas, ant kurių bus pavaizduotas Jūsų pageidaujamas atvaizdas: nuo abstrakcijų, gamtos vaizdų iki portretų! Jų gamybai naudojamas patvarus, laiko ir drėgmės poveikiui atsparūs dažai, todėl foto atvaizdas ilgai neišbluks, nepageltonuos ir nebus kitaip pažeistas.

Įtempiamų lubų montavimas

Kviečiame plačiau susipažinti su įtempiamų lubų montavimo etapais:

1. Apžiūra

Mūsų specialistai atvyksta į objektą kur užsakovas supažindina montuotojus su sienose esančia elektros instaliacija ir kita sienose paslėpta komunikacija (vandens, šildymo), kuri yra įrengta lubų profilių montavimo vietoje.

Prieš pradedant darbus reikėtų patalpas atlaisvinti nuo pašalinių daiktų (patraukti spintas, stalus ir pan.)

2. Darbų pradžia

Lubų montavimo darbai pradedami nuo karkaso montavimo (aliuminio profilių sukimo). Tuomet pagal su užsakovu suderintą brėžinį gali būti montuojama elektros instaliacija iki šviestuvų (jeigu šios instaliacijos nesumontavo elektrikai).

3. Apšvietimo sistemos montavimas

Montuojame pagrindus, į kurios įdėdami ar prie kurių prisukami šviestuvai. Pagrindai priklauso nuo šviestuvo tipo (gali būti naudojami paviršiniai šviestuvai, taip pat įleidžiami arba trekinės-magnetinės sistemos).

Daromos atskiros konstrukcijos: jeigu lubos kelių lygių arba numatytas šiuolaikinis LED apšvietimas, formuojamos nišos karnizui. Gali būti montuojamas paslėptas karnizas.

Jeigu užsakovas pageidauja, kad būtų sukurtas foninis apšvietimas, ant užuolaidų į paslėptą karnizą montuojama LED juosta ir reikalingas maitinimo šaltinis.

4. Plėvelės montavimas

Kai viskas paruošta plėvelės įtempimui, patikrinama ar apšvietimas veikia tinkamai. Tuomet ant specialių kablių pakabinama plėvelė. Ji šildoma iki darbinės temperatūros, kad įgautų reikiamą elastingumą. Pradedamas plėvelės įtempimas ir montavimas prie sumontuotų profilių. įtempus plėvelę, sumontuojamai šviestuvai.

Atlikus šiuos žingsnius, darbai užbaigiami ir priduodami užsakovui.

Kokybės garantija

Pagrindinis mūsų tikslas – aukščiausia paslaugų kokybė ir ilgaamžiai rezultatai. Visada puoselėjame ir saugome draugišką atmosferą tarp komandos narių ir klientų, jaučiame asmeninę pagarbą kiekvienam iš Jūsų.

Pasirinkę mūsų įtempiamas lubas, klientai gauna aukštos kokybės aptarnavimą nuo pirmo skambučio ir viso garantinio laikotarpio metu. Siekdami užtikrinti kuo efektyvesnę ir skaidresnę pirkimo patirtį, išrašome sąskaitas faktūras, sąžiningai vykdome visus garantinius įsipareigojimus.

100 proc. saugūs produktai

Pagrindinis mūsų tikslas – aukščiausia paslaugų kokybė ir ilgaamžiai rezultatai. Visada puoselėjame ir saugome draugišką atmosferą tarp komandos narių ir klientų, jaučiame asmeninę pagarbą kiekvienam iš Jūsų.

Pasirinkę mūsų įtempiamas lubas, klientai gauna aukštos kokybės aptarnavimą nuo pirmo skambučio ir viso garantinio laikotarpio metu. Siekdami užtikrinti kuo efektyvesnę ir skaidresnę pirkimo patirtį, išrašome sąskaitas faktūras, sąžiningai vykdome visus garantinius įsipareigojimus.

Profesionalų komanda

Mes žinome, kad viskas yra įgyvendinama. Siekiame, kad mūsų siūlomos įtempiamos lubos atitiktų Jūsų lūkesčius. Kiekvieną projektą deriname individualiai ir darome viską, kad užsakovas būtų 100 proc. patenkintas savo vizijos įgyvendinimu.

Mūsų komandą sudaro ilgametę patirtį turintys profesionalūs specialistai. Teikdami plataus spektro paslaugas, esame sukaupę didelę patirtį ir įgiję visas reikiamas žinias, kad galėtume teikti tik aukščiausio lygio paslaugas.

Įtempiamos lubos Vilniuje už gerą kainą

Rinkoje esame nuo 2014 metų. Ilgametės patirties ir komandinio darbo dėka klientams galime pasiūlyti inovatyvius, ekspertų patikrintus sprendimus už draugišką kainą.

Užsisakę įtempiamų lubų montavimą pas mus, liksite patenkinti tiek rezultatais, tiek pasiūlytomis bendradarbiavimo sąlygomis ir kainomis. Užtikriname, kad sumontuos lubos atrodys puikiai, tarnaus ilgai, žavės Jus ir Jūsų svečius.

Jeigu ieškote kokybės už prieinamą kainą, Jums tikrai patiks mūsų siūlomos lubos. Susisiekite jau šiandien ir suteiksime NEMOKAMĄ konsultaciją!

Call Now Button