Įtempiamos lubos svetainei 🚛 Montavimo paslaugos

Įtempiamos lubos svetainei: tipai, dizainas ir apšvietimas.

Tikriausiai daugelis bent kartą gyvenime matė kaip atrodo įtempiamos lubos svetainėje, spalvingose ​​nuotraukose ar pas draugus. Tai modernus stilingas sprendimas, kuris, be jokios abejonės, atrodo labai estetiškai. Įtempiamų lubų naudojimas svetainėje leidžia greitai ir lengvai ištaisyti atsiradusius esamu lubų dangos ir apsieiti be ilgų ir brangių darbų norint išlyginti paviršių ir pasiekti maksimalią estetinę išraišką.

Įtempiamos lubos svetainei

Įtempiamų lubų dizainas

Įtempiamos lubos puošė pastatus dar Senovės Egipte – drėgnas lininis audinys, ištemptas per kambario viršų, džiūdamas susitraukia ir išsitampo, todėl paviršius tampa lygus. Vėliau šiam tikslui pradėti naudoti šilko audiniai, kurių spalva buvo derinama prie sienų ir baldų spalvos. Šiuolaikinės įtempiamos lubos atsirado kiek mažiau nei prieš pusę amžiaus ir nuo tada labai išpopuliarėjo, nes pasižymi itin įvairia konstrukcija ir plačiomis pritaikymo galimybėmis.

Įtempiamos lubos gali būti suskirstytos į du tipus:

Įtempiamų lubų galimi tipai:

Įtempiamos lubos pagamintos iš PVC plėvelės. Jos turi siūles, nes PVC lakštas yra mažo pločio, o atskiri fragmentai turi būti suvirinti. Tokios lubos turi turtingas išraiškos galimybes, nes joms gali būti pritaikytas bet koks raštas, be to, gali būti suteikta bet kokia tekstūra: blizgus, matinis, audinio.

Besiūlės įtempiamos lubos gaminamos iš audinio tinklelio, impregnuoto polimeru. Medžiaga gali būti garso nepraleidžianti ir tarnauti kaip garso izoliacija, taip pat permatoma – tokiu atveju už jos pastatyti šviestuvai suteiks gražią išsklaidytą šviesą, kuri atvers naujas interjero dizaino galimybes. Atspari žemoms temperatūroms ir laikui bėgant nesmunka.

Blizgios įtempiamos lubos. Jos pasižymi veidrodinėmis savybėmis, gerai atspindi šviesą ir taip gali padidinti kambario apšvietimą ir vizualiai padidinti svetainę.

Matinės lubos. Tinka daugeliui interjero stilių, nes gali būti dažomi bet kokiu tonu ir nesukuria papildomo blizgesio.

Satinas. Jų paviršius primena audinį, todėl lubos atrodo stilingai ir brangiai.

Stilistiniai svetainės lubų sprendimai

Dėl didelės tekstūrų ir spalvų įvairovės įtempiamos lubos gali būti pritaikytos įvairiems svetainės interjero stiliams.

Klasikinio stiliaus įtempiamos lubos svetainei

Klasikiniam svetainės interjerui nerekomenduojama naudoti blizgios apdailos ir ryškių spalvų. Pats geriausias variantas yra baltos ir matinės lubos su sietynu centre. Norėdami lubas paivairinti, galite pridėti pilką arba smėlio spalvą arba vaizdus su griežtais abstrakčiais raštais.

Šiuolaikinio stiliaus įtempiamos lubos svetainei

Tai tikras laukas eksperimentuoti su formomis ar raštais. Svarbu nepersistengti ir stengtis išlaikyti pusiausvyrą, semiantis motyvų iš interjero, su kuriais lubos turėtų sudaryti vientisą visumą.

Nors miegamajame dažniau naudojamas „žvaigždėto dangaus“ efektas, svetainėje atskirą zonos plotą taip pat galite papuošti taškuotais „žiburėliais“, kurie dieną švelniai mirga ir sukuria mistiška atmosfera vakare.

Minimalistinio stiliaus įtempiamos lubos svetainei

 
Minimalizmas siūlo santūru ir ribotą pasirinkimą, tačiau geriau apsistoti ties pirmuoju iš jų: matinės baltos įtempiamos lubos, kurios sklandžiai įsilieja į sienų tūrį, ištrindamos bet kokias svetainės ribas. Šviestuvai dar daugiau padės papuošti lubas.

Minimalistinio stiliaus įtempiamos lubos svetainei

Skandinaviško stiliaus įtempiamos lubos svetainei

 
Dekoravimo prasme skandinaviškas stilius šiek tiek primena minimalizmą, tačiau suteikia daugiau laisvės dekoruoti.

Čia būtų tikslinga pažvelgti į dviejų lygių lubas išilgai perimetro ir labiau „išgaubtas“, bet vis tiek griežtas lempas. Skandinaviškame stiliuje dominuoja balta spalva, todėl spalvos klausimu viskas aišku.

Skandinaviško stiliaus įtempiamos lubos svetainei

Įtempiamos lubos svetainei xai-tek stiliaus

 
Jei jūsų xai-tek stiliaus interjeras propaguoja savo praktiškumą, funkcionalumą ir šiek tiek futuristine išvaizda, puikiai tiks įtempiamos lubos. Tuo pačiu metu galite nebijoti naudoti blizgios apdailos, tamsių atspalvių, geometrinių piešinių ar sudėtingos apšvietimo sistemos. Tačiau visi šie elementai turi atitikti svetainės dizainą.

Įtempiamos lubos svetainei xai-tek stiliaus