Įtempiamos lubos balkone

balandžio 11 2022
Įtempiamos lubos balkone

Įtempiamos lubos balkone šiandiena jau nieko nebestebina. Buvo laikas kai klausimą, ar (Įtempiamos lubos) galima balkone įrengti įtempiamas lubas, meistrai sprendė gana ilgai ir gana teigiamai.

Įtempiamos lubos balkone.

Dabar tokių konstrukcijų įrengimas balkonuose ir lodžijose praktikuojamas visur. Ir jei viskas daroma laikantis technologijos ir atsižvelgiant į kambario ypatybes, problemų neturėtų kilti. Anksčiau balkonas buvo naudojamas kaip saugykla. Čia buvo laikomi seni baldai, įrankiai, dviračiai ir kiti daiktai. Tačiau tos dienos praeina ir žmonės vis dažniau bando įrengti balkoną poilsio vietai ar mažam kambariui.

Balkono lubos gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų. Tačiau su įtempiamomis lubomis žmonės dažnai abejoja, ar tokios lubos reikalingos balkone. Todėl šiame straipsnyje apsvarstysiu tokių lubų privalumus ir trūkumus.

Įtempiančių lubų privalumai balkone

Visų pirma, norint sėkmingai pritvirtinti įtempiamas lubas balkone, būtina jas glazūruoti. Po to nėra jokių kliūčių montavimui.

Ir pats įrengimas neužima daug laiko. Pavyzdžiui, jei palyginsite įtempiamas lubas su kitomis medžiagomis, įtempiamos lubos montuojamos daug greičiau. Be to, tai palieka mažiau šiukšlių nei su bet kuria kita apdaila (jums net nereikia visų daiktų išimti iš balkono).

Įtempiamos lubos balkone 2

Bet tai dar ne viskas. Įtempiamos lubos gerai slepia lubų pažeidimus ir įtrūkimus. Tokiu atveju nereikia papildomai kalkinti ar tinkuoti lubų. Įtempiamos lubos gali būti montuojamos net ant kitos dangos, jos neišmontuojant. Ir jos taip pat paslėps laidus apšvietimui balkone.

Po montavimo balkone turėsite gražias lubas (čia verta paminėti didžiulę spalvų ir modelių įvairovę). Beje, gamintojai užtikrina, kad įtempiamos lubos yra gana patvarios. Pati drobė gyvens apie 10 metų neprarasdamos išvaizdos. Ir visi tvirtinimo elementai laikys daugiau nei 30 metų. Todėl, jei drobė nusidėvėjo, ją galima tiesiog pakeisti.

Įtempiamos lubos balkone 3

Įtempiamos lubos rinkoje paprastai yra sertifikuotos tinkamam naudoti gyvenamosiose patalpose. Tai reiškia, kad jūsų balkono lubos bus saugios sveikatai ir nesukels alergijos. Be to, tokios lubos sukurs papildomą garso ir šilumos izoliaciją.

Įtempiančių lubų trūkumai balkone

Trūkumai yra tai, kad iš visų balkono įtempiamų lubų tipų tinka tik audinys. Faktas yra tai, kad šioje vietoje bus žema temperatūra, o plėvelės lubos šalčio metu gali įtrūkti.

Papildomas grindų šildymo įrengimas balkone gali išgelbėti situaciją su žema temperatūra žiemą. Tačiau vasarą nuo karščio ir saulės spindulių galima apsaugoti žaliuzėmis.

Įtempiamos lubos balkone 4

Įtempiamos lubos prastai reaguoja į mechaninius pažeidimus. Todėl stenkitės nekelti aukštų aštrių daiktų balkone, kad neliestumėte lubų.

Vienas iš svarbiausių trūkumų yra įtempiamų lubų kaina. Palyginti su kitų tipų apdaila, įtempiamų lubų kaina yra didesnė.

Kaip matote, įtempiamos lubos balkone turi teisę būti. Tačiau, be privalumų masės, yra trūkumų. Todėl, prieš montuodami tokias lubas, gerai pagalvokite ir atlikite teisingą pasirinkimą.

Jei jums reikalingos įtempiamos lubos, susisiekite su mumis telefonu +370 612 37932 arba per kontaktų formą.

Write a Reply or Comment

Call Now Button