Įtempiamos lubos voniai 🚛 Lubų montavimo paslaugos

Įtempiamos lubos vonios kambaryje

Įtempiamos lubos voniai. Vonios kambarys, kaip ir bet kuris kitas kambarys namuose, turėtų atrodyti patraukliai. Iki šiol jo dizainui buvo naudoti įvairius apdailos būdai, tačiau įtempiamos lubos voniai nusipelno ypatingo dėmesio. Šie dizainai ne tik atrodo patraukliai, bet ir yra lengvai montuojami, patogūs kasdienėje priežiūroje. Dėl didžiulio spalvų ir tekstūrų pasirinkimo, įtempiamų lubų pagalba galite visiškai pakeisti vonios kambario išvaizdą.

Prieš atsirandant tampriai plėvelei, lubų apdaila vonioje buvo didžiulė problema. Dėl didelės drėgmės ir reguliarių temperatūros svyravimų dažyti paviršiai greitai pasidengdavo pelėsiu ir smulkiais įtrūkimais, trupėjo ir kasmet reikalavo naujo remonto. Tačiau modernios įtempiamos lubos vonios kambaryje gali išlaikyti savo pirminę išvaizdą dešimtmečius, džiugindamos savininkus puikiai lygia tekstūra ir patraukliu dizainu.

Įtempiamos lubos voniai 4

Įtempiamos lubos vonioje

Ar įmanoma vonioje pasidaryti įtempiamas lubas?

Šiuolaikinė rinka siūlo didelį vonios kambariui skirtų drobių pasirinkimą, kurie gaminami plėvelės pagrindu, atsižvelgiant į patalpoje esančią drėgmę ir garą.

Įtempiamos lubos voniai 5

Įtempiamu lubų savybes

Ši medžiaga turi šias savybes:

  • padidėjęs atsparumas drėgmei;
  • atsparumas temperatÅ«ros pokyčiams;
  • neleidžia susidaryti grybeliams.

Negalite apsispręsti kokios įtempiamos lubos jūsų voniai labiausiai tiktų, susisiekite su mumis telefonu +370 612 37932 nemokamai konsultacijai

Užsakyti įtempiamas lubas voniai jus galite telefonu arba per

Įtempiamos lubos voniai

Įtempiamos lubos voniai turi daug teigiamų savybių. Kadangi šiam kambariui būdinga didelė drėgmė, jo apdailai skirta medžiaga turi būti atspari vandeniui. Grindys ir sienos vonioje, kaip taisyklė, yra apsaugotos plytelėmis, nes luboms dekoruoti negalima naudoti dažų ir gipso, kurie laikui bėgant trupa. Todėl įtempimo sistemos laikomos geriausiu vonios dizaino variantu, jos nerenka dulkių, yra atsparios grybelio augimui ir nebijo drėgmės. Tokias lubas galite įrengti ir tualete.

Konstrukcijos montavimas atliekamas iš tampriojo audinio. Norint pratęsti apdailos tarnavimo laiką, patartina rinktis plėvelines drobes, jos yra praktiškesnės ir atlaiko didelę drėgmę. Pirmiausia padaromas profilinis karkasas, tada kaitinant tvirtinama dekoratyvinė kompozicija. Prieš atlikdami montavimą, būtina atlikti kambario matavimus ir nuspręsti dėl dizaino.

Įtempiamos lubos vonios kambaryje

Įtempiamos lubos gražiai atrodo tiek didelėse, tiek mažose patalpose. Tuo pačiu metu, jei vonios kambarys yra mažas, jį galima vizualiai išplėsti, pirmenybę teikiant drobėms su blizgiu paviršiumi. Rezultatas – įdomus šviesos žaismas. Kambariams, kurių plotas mažesnis nei 5 m2, geriausia rinktis paprastą medžiagą be rašto; erdviems vonios kambariams rekomenduojamos drobės, kuriose vaizduojamas debesuotas dangus arba jūrinė tema. Taip pat verta atkreipti dėmesį į konstrukcijos formą, kuri priklausys ne tik nuo dizaino stiliaus, bet ir nuo laisvos vietos.

Kiti įtempiamų lubų voniai privalumai

Įtempiamos lubos labai populiarios vonios kambario interjere. Didelė jų paklausa paaiškinama ne tik estetine išvaizda, bet ir daugybe privalumų.

Pagrindiniai įtempiamų lubų voniai privalumai yra išvardyti žemiau.

⭐️ Didelis atsparumas drėgmei. Plėvelė, kuri naudojama montavimui, nebijo vandens ir patikimai apsaugo patalpą nuo užtvindymo iš viršaus. Jei įvyksta potvynis, tada 1 kv. m drobė gali atlaikyti iki 100 litrų vandens. Plėvelė virsta dideliu burbulu, o ją pradūrus lengvai išsiskiria vanduo.
⭐️ Patvarumas. Jei montavimas atliktas teisingai, lubos gali patikimai tarnauti iki 15 metų. Tuo pačiu metu jos daugelį metų atrodys tobulai.
⭐️ Didžiulės galimybės kurti dizainą. Dėl plataus drobių asortimento interjerui galite rinktis matinio ir blizgaus paviršiaus lubas, naudoti spalvotą ir paprastą medžiagą. Šiuolaikiniame dekore dažnai naudojamos įtempiamos lubos su raštu ir nuotraukų spausdinimu, jos ypatingai pabrėžia kambario stilių ir tampa interjero akcentu.
⭐️ Paprasta priežiūra. Lubos turi antistatinių savybių, todėl ant jų paviršiaus nesikaupia nešvarumai ir dulkės. Norėdami išvalyti, tiesiog nuvalykite medžiagą drėgnu skudurėliu arba kempine.
⭐️ Greitas montavimas. Tvirtinti konstrukciją lengva ir paviršiaus paruošimo nereikia. Norint sumontuoti lubas, nereikia išlyginti pagrindo, reikia tik pastatyti karkasą.

Call Now Button