Įtempiamos lubos ofisams: pavyzdžiai interjere

Šiame straipsnyje kalbėsime apie tai, kokios įtempiamos lubos ofisams labiausiai yra tinkamos. Bet kurio biuro interjeras iš tikrųjų yra įmonės veidas. Tai daro pirmąjį įspūdį ir turi didžiulę įtaką darbo efektyvumui. Psichologų įrodytas faktas: žmonės geriau dirba patogiuose kabinetuose. Todėl nėra viskas turi būti padaryta aukščiausiu lygiu.

Puikus pasirinkimas apdailai biure – įtempiamos lubos, kurių nuotraukas mes jums paruošėme. Dėl įtempiamų lubų dangų universalumo galime sukurti praktiškai bet kokį ofiso kambario stilių.

Įtempiamų lubų ofise naudojimo privalumai

Daugiau apie tampraus audinio privalumus galite perskaityti šiame straipsnyje. Čia norėtume pabrėžti dalykus, kurie yra prioritetiniai biurams:

  • Greitas lubų montavimas. Norint įrengti lubas, nereikia ilgam stabdyti įmonės darbų.
  • Pateikiama išvaizda, kuri sužavės partnerius, klientus ir personalą.
  • Galimybė pritaikyti įmonės logotipą arba pasirinkti teminį dizainą naudojant nuotraukų spausdinimą.
  • Lengva priežiūra – luboms nereikia brangių ploviklių ir greitai nuvalomos nuo dulkių.

Tačiau kalbėti apie tokių dangų privalumus be iliustruojančių pavyzdžių beprasmiška. Rekomenduojame pažvelgti pateiktas nuotraukas.

Įtempiamos lubos ofisams

Įtempiamos lubos ofiso interjere

Įtempiamos lubos ofiso interjere ir konferencijų salei – dviejų lygių kontrastingų spalvų dizainas. Tai padės išryškinti stalo plotą, gražiai apjuosti jį aplink perimetrą. Rinkitės įvairių formų šviestuvus – pavyzdžiui, pailgus viduje ir apvalius išoriniu kraštu.

Kalbant apie spalvų derinimą, patariame dėl pasiteisinusios klasikos: juodos ir baltos arba smėlio spalvos, mėlynos ir pilkos ir pan.

Tačiau jei leidžia įmonės politika, galite pridėti ryškių spalvų. Visiškai netikėtas biuro dizainas – spausdintas intarpas ant kombinuotų lubų. Tiesa, geriau apsieiti be šokiravimo – gamta, debesys, graži abstrakcija.

Tačiau turėtumėte susilaikyti nuo siužetinių paveikslėlių ir patrauklių užrašų – nebent, žinoma, dirbate animacinių filmų korporacijoje, kur nusprendėte papuošti lubas savo personažais.

Sodriai blizgi drobė su neutraliomis sienomis ir griežtais baldais puikiai tinka nedidelėms konferencijų salėms, todėl jos tampa šiek tiek erdvesnės. Tačiau šiuo atveju primygtinai rekomenduojame dekore parodyti saiką: jo perteklius padarys kambarį per šviesų ir sugadins visą įspūdį.

Norėdami užbaigti susitikimų kambarį, siūlome sudėtingą kelių skirtingų tipų tamprių audinių dizainą: matinį pilką, apšviestą ir blizgų su paslėptu foniniu apšvietimu. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad to bus kiek per daug – bet rezultatas jus nustebins. Aiškios linijos ir tvarkingas raštas yra papildoma kambario puošmena, o įdomus faktūrų žaismas suteikia luboms apimties.

Svarbu: įsitikinkite, kad turite pakankamai vietos šiam priėmimui. Priešingu atveju rizikuojate iškreipti įspūdį.

Norite, kad vadovo biuras būtų gero stiliaus, bet tuo pačiu atrodytų solidžiai ir brangiai? Pabandykite „nuleisti“ tamsų tamprų audinį ant vienos iš sienų. Likusią dalį geriau padaryti šviesia – dėl kontrasto. Taigi patalpa atrodys didesnė ir gilesnė, o toks dizainas atrodo labai gerai.

Tiesa, teks pasirūpinti dekoru: įsigyti gerų paveikslų ir kokybiškų baldų. Priešingu atveju visos gudrybės su lubomis gali būti bergždžios.

3D spausdinimas ant viso paviršiaus yra drąsus ir nepaprastas sprendimas. Jei esate tikri, kad galite sau tai leisti – kodėl gi ne? Gražiai atrodo kosmoso ir geografinės temos – pavyzdžiui, schematiškai pavaizduotas gaublys arba trimatė planetos nuotrauka. Rinkitės kokybišką nuotrauką, antraip negausite norimo rezultato. Geriau juos pasirinkti ir atitinkamo katalogo arba užsisakyti iš spaustuvės – nereikėtų sutaupyti ir juk nenorite, kad jūsų biuras atrodytų juokingai?

Norite kažko labiau klasikinio? Rekomenduojame pagalvoti apie tampraus audinio ir gipso kartono derinį – tinkamai parinkus spalvas jis gali atrodyti gana įspūdingai.

Atkreipkite dėmesį, kad kelių lygių dizainas tinka tik patalpoms su aukštomis sienomis – užima daug vietos. įsigykite šviesų foną baltoms plokštėms, pavyzdžiui, raudoną arba mėlyną.

Arba pasirinkite diskretišką sodraus šokolado atspalvio derinį su smėlio spalvos – tai priklauso nuo įmonės įvaizdžio ir jūsų asmeninių pageidavimų.

Nežinote kaip suorganizuoti pokalbį? Pagalvokite apie blizgios juodos tekstūros derinimą su permatomu, paslėptu foniniu apšvietimu. Jis ne tik gražiai atrodo, bet ir yra labai funkcionalus, jei reikia zonuoti kambarį. Bet koks atspalvių derinys yra priimtinas. Ir vis dėlto, mūsų nuomone, šioje versijoje geriausiai atrodo sodrus juodas tonas.

Kitas įdomus būdas yra kombinuotos lubos. Galite pagrįstai piktintis, kad apie jį jau kalbėjome. Tačiau viskas priklauso nuo smulkmenų: neįprastas raštuotas apšvietimas kartu su originaliomis lempomis sukuria stebėtinai trimatį efektą. Tuo pačiu įspūdis išlieka gana solidus: šviesos ir šešėlių žaismas įneša įvairovės į dažniausiai gana nuobodžių biuro patalpų interjerą, tačiau neatitraukia nuo darbų ir nevargina akių.

Jei kalbėtume apie biurų, kuriuose nuolat dirba ne vienas žmogus, projektavimą, čia taip pat yra tam tikrų niuansų. Siūlome apžvelgti keletą vertų variantų, kurie padės sukurti stilingą interjerą ir patiks jūsų darbuotojams. Klasikinis šio stiliaus pavyzdys – dviejų lygių matinės šviesios lubos su prožektoriais. Tai lengva ir nebrangu nustatyti ir atrodo puikiai. Be to, jei kambarys yra mažas, balta spalva vizualiai padarys jį erdvesnį. Universalus dizainas – garantija, kad danga nieko neerzins, kaip dažnai nutinka su ryškesnėmis idėjomis.

Kitas įdomus metodas yra skirtingų tekstūrų derinimas vieno lygio drobėje. Blizgus, diskretiškas matinis, permatomas apšvietimas – plokščios lubos staiga tampa didelės. Sutikite, labai gražus priėmimas? Taigi nepamirškite apie šį metodą, jei norite sukurti harmoningą interjerą žemoje patalpoje. Taip, teks susirasti gerą statybos rangovą – šiuo atveju viskas priklauso nuo įrengimo kokybės. Tačiau rezultatas to vertas.

Planuojate pridėti originalumo? Reljefinė drobė su ryškiu spaudiniu yra tai, ko jums reikia! Tiesa, reikia gerai paskaičiuoti sienų aukštį – juk toks dizainas gana pastebimai paslepia patalpos tūrį.

Švelnūs banguoti lašeliai kartu su blizgia tekstūra sukurs nuostabų šviesos žaismą, o neįprastas abstrakčių nuotraukų atspaudas – puikus būdas papuošti darbuotojo biurą. Apšvieskite jį iš vidaus, kad užbaigtumėte dizainą.

Ar jūsų įmonė yra svetima konvencijoms? Ryškios juostelės kartu su prožektoriais gali patikti kiekvienam. Rinkitės tarpusavyje derančius atspalvius, antraip gausite pernelyg spalvingas lubas.

Tokiu atveju rinkitės blizgią tekstūrą – taip kontrastas bus dar labiau pastebimas. Tačiau nepersistenkite – užteks trijų ar keturių juostelių, jei nenorite, kad danga atrodytų kaip vaivorykštės zebro oda.

Matinės lubos labiau tinka santūresniems dizaino tipams. Elegantišką smėlio spalvą papildo juodas intarpas. Būkite atsargūs rinkdamiesi šviestuvus – jie turėtų pabrėžti dangos glaustumą, todėl pirkite kuo paprastesnės formos šviestuvus. Apšvietimas aplink perimetrą sukurs nuostabų plaukiojančių lubų efektą – ne visai tipiškas sprendimas biurui, bet kodėl gi ne? Nereikėtų stengtis jo papildomai puošti – toks sprendimas yra savarankiškas ir jo nereikia įrėminti.

Gal jums patiks gilus matinis vandens tonas ir švelnus LED apšvietimas. Tiesą sakant, tai yra universalus dizaino metodas, tinkantis beveik bet kuriai biuro patalpai.

Kaip matote, įtempiamos lubos puikiai atrodo biuro interjere – svarbiausia pasirinkti stilių, kuris atspindėtų jūsų įmonės vidinę dvasią.

Įtempiamų lubų ofise naudojimo privalumai
Įtempiamos lubos ofiso interjere 3
Įtempiamos lubos ofiso interjere 4
Įtempiamos lubos ofiso interjere 11
Įtempiamos lubos ofiso interjere 12
Įtempiamos lubos ofiso interjere 13
Call Now Button