Įtempiamos lubos sodo namelyje

gegužės 26 2022
Įtempiamos lubos sodo namelyje 3

Įtempiamos lubos sodo namelyje. Norėdami greitai įrengti lubas sodo namelyje, daugelis šalyje renkasi įtempiamas lubas. Šis straipsnis jums pasakys apie įtempiamu lubų privalumus ir trūkumus, ką reikia žinoti prieš įrengiant įtempiamas lubas sodo namelyje.

Įtempiamos lubos sodo namelyje

Įtempiamos lubos sodo namelyje 2Dažniausiai, pradėdami remontuoti sodo namelių, žmonės stengiasi kuo labiau sumažinti išlaidas ir įsigyti ne pačias brangiausias ir ne itin modernias apdailos medžiagas. Tai galima paaiškinti tuo, kad priemiesčio būstas nėra pagrindinis, jis naudojamas, kaip taisyklė, sezoniškai, todėl, kaip sakoma, didelių investicijų neapsimoka. Ir nors šiuolaikiniai sodo nameliai šiandien kartais primena rūmus ir yra puošnesni nei kiti didmiesčių butai, vis tiek kalbame apie standartinius sodo namelius, priklausančius daugumai. Nepriklausomai nuo to, tai vasaros ar žiemos namai, juos taip pat norisi jas padaryti jaukius ir patogius.

Įtempiamos lubos

Taigi ekonomiškumo sumetimais nebrangios ir paprastos medžiagos įtempiamos lubos dažnai naudojamos kaip medžiaga lubų apdailai sodo nameliuose.

Įtempiamos lubos, kurios tampa vis labiau prieinamos ir tuo pat metu yra modernesnės ir lengviau montuojamos. Universaliausios lubos sodui, šiandien bus įtempiamos lubos. Tai vienas patraukliausių vasarnamio apdailos būdų, nes drobė nebijo drėgmės, atrodo daug patraukliau nei kiti lubų paviršiai ir, tinkamai parinkus pagrindą, gerai toleruoja vasarnamio sąlygas.

Įtempiamų lubų privalumai sodo namelyje

Palyginti su kitomis medžiagomis, tokios įtempiamos lubos sodo namelyje turi akivaizdžių pranašumų, įvardykime pagrindinius:

– galite rinktis įvairių faktūrų ir spalvų drobę;
– ilgas tarnavimo laikas – kokybiška gero gamintojo įtempiamos lubos sodo namelyje gali tarnauti daugelį metų, jei bus eksploatuojama be pažeidimų;
– toleruoja temperatūros pokyčius;
– nebijo grybelinių infekcijų;
– audinį lengva prižiūrėti.

Pliusas taip pat yra ir tai, kad naudojant tamprų audinį galime lengvai sukurti bet kokio stiliaus interjerą, įskaitant kaimišką ir Provanso stilius.

Įtempiamos lubos sodo name be šildymo žiemą

Dabar apie svarbiausią klausimą, kurį užduoda visi, kurie bent ką nors žino ar yra girdėję apie įtempiamas lubas. Ar juos galima įrengti nešildomame sodo name?

Įtempiamos lubos sodo namelyje.

Įtempiamos lubos nešildomame sodo namelyje, tai tikrai labai sunkus klausimas. Faktas yra tas, kad įtempiamoms luboms dažniausiai renkamės PVC plėvelę. Būtent ji yra daugelio šiuolaikinių dizaino projektų pagrindas. O jo pasirinkimas didžiulis – plėvelė matinė, blizgi, atlasinė… Apskritai yra į ką žiūrėti ir rinktis. Deja, visas šis spindesys turi būti atmestas, jei jūsų sodo namelis nėra šildomas. Arba jei yra šildomas nereguliariai, laikas nuo laiko. Tada patalpose sukuriamas nestabilus temperatūros režimas, kuris beveik neabejotinai sugadins tempimo plėvelę.

Įtempiamos lubos -Svarbu!

Visi plėveliniai lubų pagrindai skirti darbui tik esant teigiamai temperatūrai. Jei jūsų kotedžas yra šilto klimato regionuose, kur žiemą nėra minusinės temparatūtos, PVC plėvelės lubos yra tinkamos. Kituose regionuose jų naudoti nepatartina.

Reikalas tas, kad PVC plėvelė minusinėmis sąlygomis praranda savo elastingumą, gali tapti trapi. Tokia plėvelė yra gera šildomoje patalpoje ir ištvers net rimtą vėdinimą, kai temperatūra nukrenta iki nulio. Tačiau nuolatinio šilumos nebuvimo, taip pat svyravimų nuo minuso iki pliuso greičiausiai neištvers. Plėvelė geriausiu atveju išsitemps, susmuks ir praras prekinę išvaizdą. Būtent todėl ir buvo sukurtas specialus pagrindas, skirtas naudoti minusinės temperatūros sąlygomis – tai medžiaginės įtempiamos lubos. Galite vadinti tai geriausiu lubų sprendimu.

Medžiaginių įtempiamų lubų privalumai vasarnamiams

Medžiaginės įtempiamos lubos labiausiai tinka eksploatavimo sąlygoms šalyje. Viena vertus, ši medžiaga turi visas PVC plėvelės savybes. Nors medžiaga vadinama audiniu, iš tikrųjų tai yra audinio imitacija, susipynusi iš sintetinių pluoštų, padengtų specialiu junginiu. Dėl to ši drobė nepelija, nedrėksta ir nebijo žemos temperatūros. Skirtingai nuo PVC plėvelės, medžiaginės lubos taip pat „kvėpuoja“, tai yra, gali praleisti orą taip pat, kaip natūralūs audiniai ar kitos medžiagos.

Aukštai temperatūrai šios lubos taip pat neturi jokių apribojimų – maksimalus audinys gali perduoti plius 80 laipsnių. Mažiausias yra minus keturiasdešimt, o tai beveik neįmanoma net šaltose platumose vasarnamiams.

Dėl šios priežasties medžiaginės įtempiamos lubos gali būti rekomenduojamos be apribojimų šiltesnių regionų gyventojams, tiek gyvenantiems šiauresnėse platumose.

Svarbu! Medžiaginių lubų galimybes galima panaudoti ne tik vasarnamiams ar kaimo namams, bet ir biuro ar sandėlio tipo patalpoms, kurios dieną šildomos ir yra naudojamos, o naktį gali stovėti nešildomos.

Įtempiamų lubų montavimas

Montuojant įtempiamas lubas reikia ant sienos sumontuoti specialius profilius, ant kurių bus tvirtinamas tamprus audinys. Plėvelinėms luboms tai yra harpūno tipo profiliai. Medžiaginės įtempiamos lubos montuojamos naudojant prisegamus profilius.

Apskritai įtempiamų lubų įrengimą rekomenduotume patikėti profesionalams. Pirmiausia. PVC plėvelės negalima ištempti be šilumos pistoleto – ji įkaitina drobę iki norimo elastingumo, namų šeimininkas tokios įrangos neturi. Antra, pirmą kartą tinkamai ištempti plėvelę yra gana problematiška – ji plona, ​​gali gulėti netolygiai arba būti pradurta.

Bet! Verta atkreipti dėmesį į tai, kad pats įtempiamų lubų montavimas atrodo toks paprastas tik pažiūrėjus teminį vaizdo įrašą internete. Gyvenime prieš montuojant reikia pagalvoti apie apšvietimo sistemos įrengimą, pagaminti specialias platformas lempoms ir pažymėti vietą sietynui. Be to, būtina numatyti, kaip ir ant ko bus tvirtinamas karnizas – jei tai nebus padaryta iš karto, ištempus drobę nieko pakeisti bus beveik neįmanoma. Todėl rekomenduojame kreiptis į mus ir užsisakyti profesionalų tampraus audinio montavimą.

Jei jums reikalingos įtempiamos lubos, susisiekite su mumis telefonu +370 612 37932 arba per kontaktų formą. Mūsų Įtempiamos lubos tiks visiems.

Write a Reply or Comment

Call Now Button