Kai kurios priežastys, kodėl įtempiamos lubos ?

kovo 29 2023
Kai kurios priežastys, kodėl įtempiamos lubos

Kaip naujas pakabinamų lubų pasirinkimas, yra įtempiamos lubos. Minkšta PVC įtempiamų lubų plėvelė sulaukia vis daugiau vartotojų dėmesio ir naudojimo. Priežastis tame, kad įtempiamos lubos gali pasiūlyti atvaizdus ir spaudinių pavyzdžius ir jos gali būti naudojamos skirtingų namų, biuro, mažmeninės prekybos ir pramonės sektoriuose. Mes turime šimtus įtempiamų lubų pavyzdžių, iš kurių galėsite pasirinkti sau tinkamiausias lubas.

Galite pasirinkti dizainą ir tekstūras, o spalvų pasirinkimas yra didžiulis, nuo pastelinių tonų iki tamsių sodriu spalvų, o taip pat galite pasirinkti ir bet kokį atspalvį.

Įtempiamos lubos 2023 metais

Plaukiojančios įtempiamos lubos

Revoliucinė įtempiamų lubų technologija pritraukė tiek daug dėmesio, kad pastaraisiais metais padidėjo įtempiamų lubų plėvelių paklausa. Jei vis dar turite dvi nuomones, įtempiamos lubos ir gipso kartono lubos ar galvojate apie panašaus produkto pasirinkimą, tai jums turėtu būti geriausias pasirinkimas plaukiojančios įtempiamos lubos.

Plaukiojančios įtempiamos lubos

Neįprastas LED apšvietimas ir modernus dizainas leidžia sukurti drobę su šviesa, išeinančia iš po jos, sukuriant plaukiojančių lubų efektą. Tokia dizaino idėja leidžia vizualiai išplėsti kambarį, suteikia kambariui šviesos ir suteikia lengvumo.

Įtempiamos lubos tinka beveik bet kuriam kambariui, nes jos siūlo puikų komforto ir lankstumo balansą gyvenamajai erdvei. Visos įtempiamos lubos gali būti gaminamos įvairių formų, dydžių ir spalvų ir gali būti pritaikytos pagal individualius skonius ir dizaino pageidavimus.

Call Now Button