Jei planuojate įrengti įtempiamas lubas

sausio 11 2023
Įtempiamos lubos balkone 3

Jei planuojate įrengti įtempiamas lubas, esame profesionalūs įvairiausių įtempiamų lubų montuotojai, aptarnaujantys klientus Lietuvoje. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis telefonu +370 612 37932.

Jei planuojate įrengti įtempiamas lubas, randame sprendimą

Mes esame moderni įmonė, turinti naują požiūrį į interjero sienų ir lubų dizainą. Jis vykdomas su savo partneriais, įtempiamų lubų gamintojais, turinčiais ilgamete patirtį įtempiamų lubų sistemoje.
Mūsų specializacija – inovatyvi sienų ir lubų danga bei akustinis apdorojimas. Įtempiamos lubos yra tvari, ekologiška, prieinama ir novatoriška medžiaga, skirta sukurti unikalų interjero dizainą ir atmosferą tiek gyvenamosiose erdvėse (miegamuosiuose, gyvenamuosiuose kambariuose, virtuvėje, koridoriuose ir kt.), Tiek komerciniuose pastatuose (restoranuose, viešbučiuose, biuruose, ligoninėse ir kt.).

Jei planuojate įrengti įtempiamas lubas
Jei planuojate įrengti įtempiamas lubas
  • Tekstilė Stretch audinys
  • PVC įtempiamos lubos
  • Veidrodžio tempimo plėvelė
  • Pakabinamos šviesos plokštės, pagamintos pagal dydį
  • Šviesdėžė
  • Įtempiamos lubos kūrybinės formos
  • Akustikos sistemos apdaila
  • Architektūrinė žaibo sistema permatoma
  • Spausdintos įtempiamos lubos
  • Lubos ar sienos, atspausdintos iki 5 metrų pločio

Mes apimame platų lubų tipų asortimentą.

Išsamios ir profesionalios paslaugos

Nuo pradžios iki pabaigos teikiame visapusiškas įtempiamų lubų projektavimo ir montavimo paslaugas. Mes galime įtempiamas lubas suprojektuoti pagal užsakymą jūsų viešbučiui ar pastatų kompleksui ir suteikti profesionalias montavimo paslaugas. Jei norite, kad ant lubų būtų sumontuotas dekoratyvinis LED apšvietimas ir tuo galime pasirūpinti. Jums tereikia susisiekti su mumis telefonu +370 612 37932 ir aptarti savo poreikius.

Mes vykdome mažus ir didelius projektus
Nesvarbu, ar planuojate pertvarkyti pokylių salės sienas ir lubas, ar norite įrengti naujas įtempiamas lubas savo komerciniam kompleksui, susisiekite su mumis. Mes palaikome tarptautinę partnerystę su įvairiomis šalimis, kurios mums teikia aukšto lygio įtempiamas lubas. Mes dirbome daugeliu statybininkais ir galime vykdyti mažos apimties ir didelio masto projektus. Paskambinkite mums dar šiandien.

Įtempiamų lubų apšvietimas

Mūsų įmonė taip pat teikia LED juostų apšvietimo programas, skirtas energijos taupymui, ilgam tarnavimo laikui ir puikiam apšvietimo veikimui. Mes turime galimybę pritaikyti visas belaides valdomas ir spalvas keičiančias sistemas.

Susisiekite su mumis šiandien ir gaukite daugiau informacijos apie įtempiamas lubas ir įtempiamų lubų sistemas.

Vieša Facebook narių grupė
Prisijungti prie grupės

 

Call Now Button