Kokie yra kriterijai renkantis įtempiamas lubas

rugpjūčio 18 2020
Kokie yra kriterijai renkantis įtempiamas lubas

Kriterijai renkantis įtempiamas lubas. Šiandien Prancūzijos gamybos įmonių įtempiamos lubos yra pripažintos aukščiausios kokybės. Mūsų rinkoje gausu prancūziškų ir kiniškų gaminių. Be to, galima rasti ir Rusijos įmonių įtempiamu lubų.

Kokie yra kriterijai renkantis įtempiamas lubas

Kiniškos įtempiamos lubos

Kiniškos įtempiamos lubos

Kiniškos įtempiamos lubos šiuo metu yra pigiausios. Lietuvos klientai yra atsargūs ir neobjektyvūs Kinijos įtempiamų lubų atžvilgiu. Nepaisant mūsų šalyje paplitusio stereotipo, įtempiamos lubos iš Kinijos lengvai konkuruoja su gaminiais iš Europos šalių: Vokietijos ar Prancūzijos. Tačiau Europos gamintojams yra gana sunku konkuruoti su Kinijos įtempiamomis lubomis pagal kainos ir kokybės santykį. Mes jau galime rasti ne viena Kinijos įtempiamu lubų gamintoja, kuris atitinka visus kokybės standartus.

Prancūzijos įtempiamos lubos

Prancūzija yra elastingų įtempiamu lubų gimtinė

Prancūzija yra elastingų įtempiamu lubų konstrukcijų gimtinė. Prancūzijos kompanijos siūlo prancūziškus elastinius audinius brangesnėmis kainomis, tačiau žinoma, kad šie gaminiai yra aukštos kokybės, atitinkantys tarptautinius sanitarijos ir higienos normų reikalavimus.

Rusijos įtempiamos lubos

Rusijos gamintojų įtempiamų lubų drobės

Rusijos gamintojų įtempiamų lubų drobės negali būti vadinamos pigiausiomis, bet ir ne brangiausiomis. Produkto trūkumas gali būti laikomas prasta spalvų palete. Jei kas nors laikosi klasikos, galite pasikliauti Rusijos rinkos pasiūlymais sumontuodami nebrangią, tačiau priimtinos kokybės baltas įtempiamas lubas.

Tiesą sakant, nėra taip svarbu, kurioje šalyje prekės yra pagamintos, tačiau labai svarbus klausimas yra pardavėjo kokybės pažymėjimas ir kiti dokumentai, patvirtinantys, kad prekės ženklas yra teisėtas.


Jei jums reikalingos įtempiamas lubas, susisiekite su mumis telefonu +370 612 37932 arba per kontaktų formą. Mūsų montuojamos įtempiamas lubas tinka visoms patalpoms

Įtempiamos lubos

Skaityti toliau:

Įtempiamos lubos – Medžiagų rūšys
Kokios yra saugios įtempiamos lubos?
Įtempiamos lubos – Papildomos rekomendacijos
Įtempiamos lubos ir jų montavimas
Kas yra blizgios Įtempiamos lubos?
Satininės ir pusiau blizgios įtempiamos lubos?
Kokios yra matinės įtempiamos lubos?


Write a Reply or Comment