Kaip sumontuoti įtempiamas lubas per 10 paprastų žingsnių

lapkričio 12 2021
Kaip sumontuoti įtempiamas lubas atliekant 10 paprastų žingsnių

Kaip sumontuoti įtempiamas lubas per 10 paprastų žingsnių?

Tiems kurie nori montuoti įtempiamas lubas savo jėgomis, pasidalysime savo patirtimi ir jus sužinosite, kaip sumontuoti įtempiamas lubas atliekant 10 paprastų žingsnių. Mes esame įtempiamų lubų tiekėjai ir montuotojai, todėl gerai žinome apie įtempiamų lubų įrengimą.

Taigi čia yra mūsų iliustruotas paprastas vadovas, kaip sumontuoti įtempiamas lubas atliekant 10 paprastų žingsnių.

1. Jus nusprendėte naudoti įtempiamas lubas

Esame įtempiamų lubų tiekėjai ir montuotojai, tačiau turime būti sąžiningi, kad tam tikromis aplinkybėmis įtempiamos lubos gali būti ne pats geriausias pasirinkimas. Tačiau nėra daug tokiu aplinkybių! Pagrindiniai įtempiamų lubų pranašumai yra tai, kad jas galima montuoti daug greičiau nei kitus lubų variantus, jas lengva ir pigiai prižiūrėti, jos yra įvairių apdailos variantų, įskaitant lubas su foto spauda! Jos taip pat yra labai patvarios, saugios ir patikimos. Dėl visų šių priežasčių jos yra labai populiarus pasirinkimas medicinos, švietimo ir sveikatos bei laisvalaikio interjeruose, pavyzdžiui, baruose, restoranuose, baseinuose ir sporto salėse.

Įtempiamos lubos – visada populiarus pasirinkimas baseinuose, SPA centruose ir sporto salėse.

2. Pasirinkite savo įtempiamu lubų audinį

Taigi jūs priėmėte sprendimą, bet kokio audinio ir spalvos norite? Blizgus, satininis ar matinis paviršius? Permatomas ar formos? O galbūt norite ant lubų atsispausdinti savo mėgstamą atvaizdą ar įmonės logotipą? Peržiūrėkite mūsų siūlomu įtempiamų lubų idėjas.

5 metrų dangaus atvaizdavimo įtempiamos lubos

5 metrų dangaus atvaizdavimo įtempiamos lubos

3. Pasirinkite įtempiamu tiekėją

Pasirinkę dizainą, turite pasirinkti tiekėją. Jei pasirinksite mus, mes garantuoja mažiausias kainas rinkoje, o mes turime unikalią galimybę pasiūlyti visas paslaugas; nuo jūsų audinio pasirinkimo iki galutinio montavimo ir vėlesnės priežiūros. Tačiau vis tiek patariame gauti pasiūlymus iš įvairių tiekėjų ir pasirinkti sau tinkamą tiekėją.

4. Paruoškite kambarį

Jums patiks šis žingsnis, kambario nereikia visiškai išvalyti. Jums gali tekti skirti šiek tiek vietos, bet be to, nereikia paruošti kambario. Daugiau ar mažiau galite pradėti diegti akimirksniu!

5. Pritvirtinkite aliuminio takelį

Jūsų įtempiamos lubos yra pritvirtintos prie jūsų kambario aliuminio takeliu, kuris yra pritvirtintas prie visų keturių sienų. Jei lubos turi uždengti didelę erdvę, per lubas reikės tam tikrais intervalais įrengti aliuminio takelius, kad sujungtų audinio plokštes.

Įtempiamos lubos yra pritvirtintos prie aliuminio takeliu

Didelėms luboms per visą kambarį bus naudojami aliuminio takeliai lubų plokštėms sujungti.

6. Virš lubų pastatykite šviestuvus ir kitas sistemas

Prie originalių lubų pritvirtinkite šviestuvų ar kitų sistemų (pvz., dūmų signalizacijos) platformas. Sureguliuokite platformos aukštį, kad būtų lengva ištraukti atitinkamus šviestuvus per lubas ir tilpti į vietą.

7. Sušildykite kambarį

Norėdami ištempti lubų audinį į vietą, turite naudoti šilumą, kad padidintumėte jo elastingumą. Mes tai darome naudodami nešiojamus dujinius šildytuvus.

Naudokite nešiojamus dujų balionėlius, kad pašildytumėte audinį, kad jis pasiektų optimalų elastingumą.

8. Pritvirtinkite įtempiamas lubas

Kai audinys pasiekia optimalų elastingumą, jis tvirtinamas prie aliuminio stovo, pirmiausia kampai.

Pritvirtinkite įtempiamas lubas

Audinys pritvirtintas prie aliuminio bėgelio, kampai pirmiausia

9. Ištraukite armatūrą ir jungiamąsias detales

Stiprinamieji žiedai priklijuojami prie drobės ir išpjaunami viduje, kad būtų padarytos skylės šviestuvams ir kitoms sistemoms. Tvirtinimo elementai sujungiami su kabeliais, ištraukiami per skylutes ir tada įjungiamos spyruoklės prie tvirtinimo platformų virš drobės.

10. Galutinis lubų valymas

Bet kokie rankų atspaudai ar žymės ant lubų drobės pašalinamos drėgnu skudurėliu. Jūsų įtempiamos lubos dabar sumontuotos!

Jūsų įtempiamos lubos dabar sumontuotos

Jūsų įtempiamos lubos įdiegtos!

Tikimės, kad dabar žinote pagrindinius įtempiamų lubų įrengimo veiksmus? Visada galime atlikti visus darbus už Jus – susisiekite Mums visada įdomu išgirsti kitu montuotojų nuomones, kurie taip pat norėtų pasidalyti savo patirtimi.

Jei jums reikalingos įtempiamos lubos, susisiekite su mumis telefonu +370 612 37932 arba per kontaktų formą. Montuojam Itempiamas lubas visos Lietuvos gyventojams.

Write a Reply or Comment

Call Now Button