Web Analytics

Įtempiamos lubos su foto spauda

Įtempiamos lubos su foto spauda yra neatsiejama modernaus buto, sodybos ar biuro dalis. Montuojame lubas su daugybe spalvų ir ant įtempiamų lubų atspausdiname įvairius paveikslėlius, tokius kaip gamtą, dangų, jūros bangas ir pan. Jei jums reikia sumontuoti lubas su foto spauda, mes mielai jums padėsime.

Įtempiamos lubos su foto spauda privalumai

✔ Naudodami lubų konstrukcijas bet kuriame kambaryje galime sukurti keletą teminių zonų.
✔ Ekologiškumas patvirtintas sertifikatu, kuris visiškai atitinka šalies įstatymų reikalavimus.
✔ Naudojamos medžiagos montuojant lubas su fotospauda, pasižymi apsauginėmis savybėmis nuo mikroorganizmų, bakterijų ar grybelių.
✔ Įtempiamos lubos su foto spauda yra lengvai plaunamos ir netamsėja, nuo valymo priemonių nesusidaro įbrėžimų ar dėmių.

Įtempiamos lubos su fotospauda gali būti montuojamos butuose, sodybose, viešbučiuose, baseinuose, restoranuose, kavinėse, ofisuose ir pan.

Įtempiamos lubos su foto spauda privalumai

Panašios įtempiamos lubos

Blizgios įtempiamos lubos

Blizgios įtempiamos lubos yra populiariausias įtempiamų lubų tipas. Išskirtinis blizgių įtemptų lubų bruožas yra veidrodžio blizgesys ir geras šviesos atspindėjimas. Vizualinio erdvės išplėtimo, kurį galima sukurti blizgančių įtempiamų lubų pagalba, poveikis negali būti pakartotas jokiu kitu kambario dekoravimo būdu.

Matinės įtempiamos lubos

Matinės įtempiamos lubos yra tradiciškiausias įtempiamų lubų tipas. Vizualiai matinės lubos pakartoja įprastą gerai tinkuotą paviršių. Jei tradicinis lubų erdvės dekoravimas visada buvo išskirtas dėl didelio darbo jėgos ir didelio statybinių medžiagų sunaudojimo. Ypač, kai kalbama apie seną butą, kuriuose lubos dažnai būna netinkamos ir norint sutvirtinti ir išlyginti tokius paviršius, kartais reikia naudoti įvairiu statybinių mišinių. Tuo pačiu, nėra garantijos, kad suremontuotos lubos laikui bėgant nesiskilinės. Matinių įtempiamų lubų montavimas užtruks tik kelias valandas, o rezultatas jus džiugins daugelį metų.

Satininės įtempiamos lubos

Satininės įtempiamos lubos turi savo išskirtinį išraiškingumą, tačiau tokie „tylesni“ sprendimai leidžia harmoningai įrengti lubų erdvę be nereikalingo įkyraus prašmatnumo. Tuo pačiu metu, atlasinių lubų privalumai lemia didelę tokių medžiagų paklausą. Reikėtų suprasti, kad iš tikrųjų satino lubų gamybai kaip pagrindinė medžiaga naudojama ta pati PVC plėvelė, kurios visiškai lygus atlaso paviršius lemia vidutinį medžiagos atspindį. Įdomi satino įtempiamų lubų savybė yra šviesos, o ne interjero daiktų atspindys. Šiuo atveju vyksta išskirtinis akinimo žaidimas. Todėl miegamiesiems įrengti dažnai naudojamos satininės įtempiamos lubos.

Įtempiamos lubos su foto spauda

Įtempiamos lubos su foto spauda gali tapti tikra interjero puošmena. Tai puiki proga interjerui pridėti „trūkstamą“ dekoratyvinį elementą. Meninės lubos yra darnaus lubų tapybos tradicijų ir šiuolaikinių technologijų derinio pavyzdys.

KAIP UŽSAKYTI

Prieš užsisakydami įtemptas lubas, apsvarstykite galimybes. Kokio tipo įtempiamų lubų norėtumėte, kokia tekstūra ir dizainas

LUBOS MIEGAMAJAM

Remontas bute, o ypač miegamajame, yra ilgas ir varginantis darbas. Turite nuspręsti dėl bendro stiliaus sprendimo, pasirinkti sienų, lubų ir grindų dizainą. Kad kambarys būtų erdvus ir prabangus, o atnaujinimo procesas būtų lengvas ir greitas, siūlome mūsų galerijoje pasirinkti įtempiamas lubas miegamajam.

PASLAUGOS

Savo klientams siūlome profesionalias konsultacines paslaugas, kurios padės išsirinkti ir įsigyti norimą įtempiamų lubų versiją. Jūsų paslaugoms yra mūsų Galerijos ir Idėjų skyrius, kuris padės jums įgyvendinti savo drąsiausias fantazijas.

Mūsų įmonė tiekia įtempiamu lubų montavimo paslaugas visoje Lietuvoje. Susisiekite su mumis telefonu 8 612 37932, jei norite gauti informacijos apie paslaugas įvairiuose Lietuvos miestuose.

Maintain the design and specification of your car

Mūsų panašūs įgyvendinti projektai