Įtempiamu lubų apšvietimas

sausio 23 2021
Įtempiamų lubų apšvietimas 2

Įtempiamu lubų apšvietimasĮtempiamu lubų apšvietimas | Sukursime fantastiška įtempiamu lubų, tolygiai apšviestą, jūsų poreikius tenkinančią architektūrinę aplinką.

Įtempiamu lubų apšvietimas

Įtempiamos lubos siūlo daugybę skirtingų spalvų ir apdailos elementų, kurie suteikia galimybę sukurti skoningus ir nuostabius apšvietimo efektus.

Įtempiamu lubų apšvietimas

Naujiena linijinio apšvietimo rinkoje. Aliuminiai LED aliuminiai profiliai įtempiamoms luboms, kuri leidžia sukurti unikalų linijinį apšvietimą lubose, sienose ar ten, kur yra naudojamos įtempiamos lubos.

Labai paprastas montavimas, lengvas įvairių formų sukūrimas, galimas apšvietimas ne tik perimetru, bet ir pageidaujamais linijos lūžiais. Montavimui nereikia papildomų įrankių. Panaudojant FOLED-SUF profilį, įtempiamas lubas galima montuoti ant betono, medžio ar gipso, be papildomos konstrukcijos. Šis profilis gali būti baltas, juodas ar anoduoto aliuminio.

Panaudojus šią profilių sistemą, yra lengvai keičiamos LED juostos, nepažeidžiant įtempiamų lubų medžiagos, o tai bene vienas svarbiausių elementų.

Jei jums reikalingos įtempiamos lubos, susisiekite su mumis telefonu +370 612 37932 arba per kontaktų formą. Mūsų montuojamos Įtempiamu lubų apšvietimas tinka visoms patalpoms

Write a Reply or Comment

Call Now Button