Kokius šviestuvus pasirinkti įtempiamoms luboms

sausio 23 2021
Kokius šviestuvus pasirinkti įtempiamoms luboms

Šviestuvai įtempiamoms luboms – Remontuojant ar įrenginėjant būstą reikės nuspręsti, kokius šviestuvus pasirinkti įtempiamoms luboms. Įtempiamoms lubos yra itin greitai sumontuojamos, atsparios aplinkos poveikiui ir tinkamos visiems kambariams.

Šviestuvai įtempiamoms luboms

įtempiamos lubos, įtempiamoms luboms, Įtempiamos lubosDažnai įtempiamos lubos pasirenkamos svetainei, nes tai kambarys, kuriame priimame svečius ir daug laiko praleidžiame patys, tačiau montuojant įtempiamas lubas šioje erdvėje, svarbu nuspręsti, kokie šviestuvai svetainei tinkamiausi.

Kokius šviestuvus pasirinkti įtempiamoms luboms

LED šviestuvai yra vienas iš populiariausių apšvietimo variantų, dažniausiai naudojamų įtempiamoms luboms. Šiuos šviestuvus paprasta įmontuoti ir led šviestuvai gali būti pagrindinis arba papildomas šviesos šaltinis.

Dienos šviesos lempos įtempiamoms luboms

Kitas itin stilingas apšvietimo variantas yra, dienos šviesos lempos. Dienos šviesos lempos gali būti puikus apšvietimas patalpų ir įtempiamoms luboms. Dienos lempos šviesoje, puikiai matosi natūralios interjero objektų spalvos. Be to, tai puikus pasirinkimas, jeigu siekiate sutaupyti daugiau elektros energijos, nes jos yra ilgaamžės ir taupesnės už įprastas lemputes.

Taigi populiariausi šviestuvai montuojami įtempiamoms luboms yra įvairiausių rūšių LED šviestuvai ir dienos šviesos lempos. Pakabinami LED šviestuvai itin tiks modernaus interjero stiliaus svetainei, tačiau nepamirškite, jeigu norite pakabinamo šviestuvo, jūsų lubos turi būti pakankamai aukštos.

Jei jums reikia patarimų apie šviestuvus įtempiamoms luboms, susisiekite su mumis telefonu +370 612 37932 arba per kontaktų formą. Mūsų montuojami šviestuvai Įtempiamoms luboms tinka visoms patalpoms

Write a Reply or Comment

Call Now Button