Įtempiamos lubos su foniniu apšvietimu

sausio 23 2021
Įtempiamos lubos su foniniu apšvietimu

Įtempiamos lubos su foniniu apšvietimu lubas paverčia įspūdingu kambario dizaino elementu. Įtempiamu lubų foninis apšvietimas gali būti tiesiamas per visą lubų plotį ir ilgį arba tik iš dalies yra įmontuojamas LED foninis apšvietimas kuris sukuria vienodą ir stulbinančiai harmoningą apšvietimą.

Su šia šiuolaikiška lubų foninio apšvietimo technologija galima sukurti net dienos šviesos ypatumus.

Pusiau permatomos medžiagos taip pat gali būti naudojamos tam tikroms vietoms apšviesti šviečiančių juostų ar laukų pavidalu. Šios apšviestos vietos gali būti apsuptos bet kokio kito tipo lubomis tame pačiame lygyje, kas sukuria labai modernų ir švarų vaizdą.

Įtempiamos lubos su foniniu apšvietimu ypatumai

Dėl dviejų pakopų įtempiamų lubų su foniniu apšvietimu dizaino, tokios lubos yra mėgiamos įvairiuose kambariuose. Apšvietimas kambaryje turi didelę įtaką tam, kaip žmogus jaučiasi jame. Pavyzdžiui, spalvų ir atspalvių žaismas nebus toks intensyvus, jei neįrengsite pakankamo skaičiaus apšvietimo prietaisų.

Tokias įtempiamas lubas montuojant rekomenduojama, kad sienų aukštis būtu ne mažesnis kaip 2,4 metro, taip pat reikia atsižvelgti į kambario geometrijos ypatybes.

Kuriant erdvės efektą, foninis apšvietimas yra tvirtinamas aplink išorinį lygį. Mažiems kambariams geriau pasirinkti kontrastingas spalvas, kurios padės vizualiai išplėsti erdvę. Tokios konstrukcijos ir medžiagos sukurtas šviesos žaismas atskleidžia naujos erdvės suvokimo aspektus.

Mes iš anksto jums dėkojame už 5 žvaigždučių įvertinimą.
  Viso balsų: 0  » Bendras įvertinimo balas: 0

Write a Reply or Comment