Vokiškos Įtempiamos lubos interjere

Vokiškos besiūlės Įtempiamos lubos Descor interjere. Tai garsaus Europos prekės ženklo „Descor“ gaminiai. Įtempiamos lubos gaminamos Vokietijoje su novatoriška įranga. Įmonė naudoja kruopščiai parinktas žaliavas. Kiekvienas pirmiau minėto prekės ženklo produktas visiškai atitinka aplinkos kokybės standartus.

Įtempiamos lubos atitinka Lietuvos ir Europos standartus.

Įtempiamos lubos atitinka ne tik Lietuvos, bet ir Europos standartus. Gamybos procese įmonė naudoja audinį, pagamintą iš specialaus „Trevira CS“ pluošto. Dėl ypatingos molekulinės struktūros drobė skiriasi nuo įprasto audinio atsparumo ugniai. Vokietijos prekės ženklo produktai yra labai paklausūs visame pasaulyje. Nepaisant populiarumo, įmonė ir toliau užkariauja naujas rinkas

Vokiškos įtempiamos lubos
Vokiškos įtempiamos lubos
 

Įtempiamos lubos – Prekės savybės

Dizaineriai pažymi, kad dėl individualių ypatumų besiūlės įtempiamos lubos idealiai tinka dekoruoti skirtingus namo kambarius. Tai stilingas ir praktiškas sprendimas gyvenamiesiems kambariams, miegamiesiems, darbo kambariams ir salėms. Šiuose kambariuose audinių drobės visiškai atskleis spalvų grožį ir sodrumą. Besiūlė medžiaga atrodo elegantiška ir tvarkinga.

Nepageidautina „Descor“ įtempiamas lubas montuoti ten, kur padidėjęs drėgmės lygis arba yra rizika, kad audinys bus permirkęs nuolatiniu kvapu.

Atmeskite idėją naudoti tokią apdailą vonioje ar virtuvėje.

Audinys, naudojamas įtempiamų lubų konstrukcijai sukurti, pasižymi ypatingomis akustinėmis savybėmis. Drobė žymiai sumažina nemalonų aido poveikį ir sugeria triukšmo perteklių, sukuriant malonią ir patogią atmosferą kambaryje.

Drobės spalva gali būti įvairi: nuo paprastų variantų iki gaminių, dekoruotų ryškiais atspaudais. Didžiulis pasirinkimas suteikia neribotas dekoravimo galimybes.

Vokišku Įtempiamų lubų Privalumai ir trūkumai

Ekspertai pabrėžia pagrindinius Vokietijos gamintojo įtemptų lubų privalumus.

 • Universalumas. Galite įdiegti dizainą bet kurioje patalpoje, neatsižvelgiant į jo dydį, lubų aukštį ir kitus parametrus.
 • Lengvas montavimas. Diegimo procesas užtruks šiek tiek laiko. Palyginti su plėvelės lubomis, montavimui nereikia naudoti specialios šildymo įrangos.
 • Namo savininko pageidavimu lubos gali būti nudažytos vandens arba akrilo dažais.
 • Vėdinimas. Mikroporų dėka, audinys praleidžia orą, užtikrindamas puikią ventiliaciją.
 • Išvaizda. Audinys atrodo puikiai ir pritraukia dėmesį nenaudojant papildomų dekoratyvinių elementų.
 • Kaina. Įmonė siūlo produktus už gerą kainą.
 • Diapazonas. Nepaisant interjero stiliaus, tikrai rasite tinkamas lubas dekoratyvinei krypčiai.

Produktai turi savo trūkumų. Jie turi būti perskaityti prieš perkant ir montuojant.

 • Šių įtempiamu lubų audinį sunkiau nuvalyti nuo nešvarumų, palyginti su plėvelės medžiaga. Bet jei reguliariai valysite, tai nebus problema.
 • Bendrovė siūlo tik matines įtemptas lubas.
 • Per mikroskopines poras praeina ne tik oras, bet ir vanduo. Esant nuotėkiui iš viršutinio aukšto ar stogo, lubos neapsaugos nuo drėgmės.

Vokišku įtempiamu lubų Audinio struktūra

Gamyboje naudojamas audinys labai skiriasi nuo kitų rinkoje pateikiamų analogų dėl struktūros. Audinys pagamintas iš poliesterio pluošto. Prieš tapdamas dizaino dalimi, dirbtinis audinys impregnuojamas specialiu poliuretano tirpalu, ši procedūra atliekama iš abiejų pusių. Kompozicija taikoma tolygiai dėl modernios įrangos. Po apdorojimo medžiaga tampa tanki ir patvari.

Įmonės darbuotojai pažymi, kad medžiagos tankis yra 240 g vienam kvadratiniam metrui. Šis rodiklis parodo produkto patikimumą ir ilgaamžiškumą.

Kaip rūpintis įtempiamomis lubomis?

 • Kad „Descor“ lubos išlaikytų patrauklią išvaizdą ir spalvų sodrumą, audinį bent kartą per savaitę reikia nuvalyti drėgna šluoste. Jei ant drobės atsiranda dėmė, galite naudoti ploviklį. Įsitikinkite, kad kompozicijoje nėra chloro. Šis komponentas neigiamai veikia audinių tankį ir spalvą.
 • Norėdami išvalyti lubas nuo dulkių, naudokite įprastą dulkių siurblį. Tai yra patogus būdas atnaujinti drobę vos per kelias minutes. Baldams valyti rekomenduojama naudoti purkštuką.
 • Nenaudokite tirpalų su agresyviais ingredientais. Jie gali nepataisomai sugadinti gaminį. Jei negalite atsikratyti dėmių, geriausias sprendimas – dažyti drobę. Vienodai naudokite volelį arba purkštuvą.

Naudokite tik kvėpuojančius dažus.

Kaip teisingai pasirinkti įtempiamas lubas?

Renkantis įtempiamų lubų spalvą, būtinai atsižvelkite į šiuos aspektus:

 • Interjero stilius.
 • Kambario dydis.
 • Asmeniniai pageidavimai.
 • Specifinė spalva.

Pirkite prekes tik patikimuose prekybos centruose ir pas oficialius Vokietijos prekės ženklo atstovus. Tai garantija, kad mokate už originalius gaminius.

Jei abejojate kokybe, paprašykite atitinkamo sertifikato.

Atsiliepimai apie įtempiamas lubas

Atėjo laikas susipažinti su vokiečių įtempiamų lubų apžvalgomis iš vartotojų, kurie asmeniškai išbandė gaminius. Internete galite rasti daug įvairių nuomonių ir argumentų apie įtempiamas lubas. Daugelis atsiliepimų yra teigiami. Patenkinti klientai pirmiausia giria produkto kokybę ir pagrįstą kainą. Pirkėjai taip pat atkreipė dėmesį į Vokišku įtempiamu lubų ilgaamžiškumą ir estetinį aspektą.

Jei jums reikalingos įtempiamos lubos, susisiekite su mumis telefonu +370 612 37932 arba per kontaktų formą. Mūsų montuojamos Įtempiamos lubos tinka visoms patalpoms

Write a Reply or Comment

Call Now Button