Matinės įtempiamos lubos interjere

kovo 19 2020
matines-lubos

Matinės įtempiamos lubosMatinės įtempiamos lubos interjere – Dėl tokių dangų naudojimo, skirtingų butų erdvių interjeruose, galite ne tik sutaupyti pinigų, bet ir gauti daug kitų privalumų.

Matinės įtempiamos lubos interjere.

Pvz., Baltos matinės įtempimo lubos darželyje yra tinkamiausia danga, nes ji neturi veidrodinio paviršiaus ir ryškios spalvos. Anot psichologų, veidrodinės ar ryškios lubos vaikų kambaryje gali neigiamai paveikti nesubrendusią vaiko psichiką. 

Baltos matinės įtempiamos lubos virtuvėje yra ideali šio kambario danga dėl kelių priežasčių. Balta drobė sėkmingai derinasi su bet kokios spalvos baldais ir interjero daiktais. Matiniame lubų paviršiuje riebalų sankaupos ir purslai nėra tokie pastebimi, kaip ant veidrodinės dangos. Lubas galima plauti bet kokiu plovikliu, ir jos jums tarnaus daugelį metų.

Matinės įtempiamos lubos interjere

Tokių lubų nerekomenduojama naudoti tose vietose, kur plona plėvelė gali būti netyčia sugadinta, pavyzdžiui, biliardo ar sporto salėse. Taip pat nemontuokite šių įtempiamu lubų nešildomoje lodžijoje, verandoje ar kotedžuose.

Pas mus galite įsigyti aukštos kokybės matinių tempiamų lubų už prieinamą kainą, jums tereikia paskambinti nurodytais numeriais.

Jei jums reikalingos Matinės įtempiamos lubos, susisiekite su mumis telefonu +370 612 37932 arba per kontaktų formą. Mūsų montuojamos Matinės įtempiamos lubos tinka visoms patalpoms

Write a Reply or Comment