Įtempiamų lubų montavimo kaina

Ar ketinate įsirengti įtempiamas lubas ir sužinoti, kokia įtempiamų lubų montavimo kaina. Tada jums bus naudinga pirmiausia sužinoti apie įtempiamų lubų galimybes ir kainą. Tokiu būdu galite būti geriau pasirengę!

Kas yra įtempiamos lubos?

Įtempiamos lubos – tai dirbtinio audinio tipas, kuris šilumos pagalba sandariai ištempiamas tarp profilių. Audinys gali būti pagamintas pagal dydį. Įtempiamos lubos turi keletą specifinių savybių. Pavyzdžiui, jo svoris yra maždaug 230 gramų kvadratiniam metrui. Dėl šio lengvo svorio jos idealiai tinka naudoti. Įtempiamos lubos taip pat yra atsparios vandeniui, yra plaunamos, atsparios spalvų blukimui ir atsparios pelėsiui.

Įtempiamų lubų kaina

Išlaidos – Įtempiamų lubų kaina

Jei planuojate įrengti įtempiamas lubas, tikriausiai norėtumėte daugiau sužinoti apie įtempiamų lubų kainą. Svarbu žinoti, kad įtempiamų lubų kaina priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip audinio apdaila, naudojama medžiaga ir pan. Įtempiamų lubų kaina taip pat priklauso nuo Įtempiamų lubų gamintojo ir kambario dydžio. Žemiau pateikiame nedidele išlaidų apžvalga!

✔ Įtempiamų lubų kaina pagal lubų tipą.
✔ Lubų tipas – Išlaidos vienam m².
✔ Standartinės įtempiamos lubos
Įtemptos lubos su spauda.
Akustinės įtempiamos lubos iš PVC arba poliesterio.
✔ Anti bakterinės įtempiamos lubos.

* Mūsų nemokamos paslaugos telefonu +370 612 37932.
Jus jau supratote, kad neįmanoma tiksliai pateikti kainos, nes yra labai daug kintamųjų, kurie turi įtakos kainai, todėl atliekame nemokamus matavimus ir jūsų lubų projekto sudarymą ir kainos paskaičiavimus

Įtempiamų lubų kainos apskaičiavimas

Preliminaria įtempiamų lubų kainą jus galite apskaičiuoti. Tiesiog išmatuokite bendrą paviršiaus plotą ir vadovaukitės mūsų pateiktais duomenimis. Kai kuriais atvejais lubos jums kainuos daugiau. Pavyzdžiui, jei pasirinksite audinį su foto spauda.

Žinoma, tai yra skaičiavimo pavyzdys, kuriame galima pasirinkta daug priedų. Daugeliu atvejų įtempiamos lubos jums kainuos šiek tiek mažiau. Ar norėtumėte geresnės apžvalgos, kiek tai jums kainuos? Tada paprašykite mūsų patarimo!

Kokie yra įtempiamų lubų privalumai?

Įtempiamos lubos jūsų vonios kambariui ar kitam kambariui jūsų namuose? Tai gera mintis, nes tokio tipo lubos turi daug privalumų. Sužinokite apie juos visus žemiau!

Didelis įtempiamų lubų privalumas yra tai, kad jos yra įvairių medžiagų ir spalvų. Yra net reklaminių antraščių su specialiais modeliais ir motyvais. Taip pat galite pasirinkti blizganti arba matinį paviršių. Be to, yra reljefinės lubos, taip pat įtempiamos lubos su marmuro efektu ir pan. Taigi galimybės yra neribotos!

Lengva prižiūrėti

Nesinori valandų valandas šveisti lubų? Tada įtempiamos lubos yra geras pasirinkimas. Tai labai lengva prižiūrėti. Galite tiesiog nuplauti. Kadangi yra atsparios drėgmei ir pelėsiui, įtempiamos lubos taip pat tinka vonios kambariams ir virtuvėms.

Galimi šviesos efektai

Su bet kokio tipo lubomis galite pastatyti apšvietimą kur tik norite, tačiau įtempiamos lubos turi papildomą pranašumą, kad galite dirbti su šviesos efektais. Pavyzdžiui, atmosferos poveikiui galima įrengti apšvietimą virš audinio. Jei pavargote nuo apšvietimo, vėliau galite lengvai jį pakeisti.

Kainą lemiantys veiksniai

Įtempiamų lubų kaina taip pat priklauso nuo daugelio veiksnių. Mes juos išvardijame jums:

Medžiagos pasirinkimas

Įtempiamų lubų medžiaga iš esmės lemia kainą. Yra poliesterio įtempiamos lubos ir PVC įtempiamos lubos. Poliesterio įtempiamos lubos yra brangesnės, o PVC įtempiamos lubos yra šiek tiek pigesnės. Atkreipkite dėmesį, kad ši kaina dažnai yra didesnė mažesniems kambariams. Tai taikoma visų tipų įtempiamoms luboms!

Kai įrengiate įtempiamas lubas, turite galimybę pasirinkti akustines įtempiamas lubas. Tai specialus audinys, kurio struktūra idealiai tinka derinti su izoliacine medžiaga. Žinoma, už šio tipo įtempiamas lubas mokėsite šiek tiek daugiau.

Papildomos parinktys

Standartinės įtempiamos lubos turi puikią struktūrą ir yra labai sandarios, tačiau yra daug kitų galimybių. Pavyzdžiui, galima pasirinkti spalvą ar raštą. Netgi galima pasirinkti savo spaudinį ar nuotrauką, kuri bus dedama ant audinio. Už tai jūs taip pat mokate daug daugiau.

Kitas papildomas variantas yra permatomos lubos. Tai labai malonu, jei norite sukurti specialius apšvietimo efektus. Jei norite permatomų lubų, svarbu, kad būtų sumontuotos dvigubos įtempiamos lubos.

Pasirinkite profesionalą

Rasti tinkamą profesionalą, kuris sumontuotų jūsų įtempiamas lubas, nėra lengva užduotis. Dažnai jūs nežinote, ar atitinkamas profesionalas yra patikimas. Nedvejodami susisiekite su mumis, nes sutaupysite iškvietimo mokestį ir gausite nemokama lubų matavimą ir kainos paskaičiavimą!

Write a Reply or Comment