Įtempiamu lubų kaina, Kas lemia įtempiamu lubų kaina

gegužės 31 2022
Įtempiamu lubų kaina

Įtempiamu lubų kaina priklauso nuo daugelio dalykų. Į Įtempiamu lubų kaina įeina lubų montavimo darbai kainą ir visų medžiagų sąnaudos – profiliai, tvirtinimo detales, drobę ir t.t. Taip pat yra įtraukiamos projektinio projekto parengimo, pristatymo į vietą išlaidas. Tačiau reikia atsiminti, kad įtempiamų lubų skaičiuoklė apskaičiuoja tik preliminarias išlaidas. Galutinė suma tikslinama atlikus tikslius patalpų matavimus ir parengus projektinę dokumentaciją.

Kas lemia įtempiamu lubų kaina

Įtempiamu lubų kaina
Įtempiamu lubų kaina

Galutinę Įtempiamu lubų kaina galima apskaičiuoti savarankiškai, naudojant skaičiuotuvą. Tam įtakos turi šie dalykai:

Įtempiamu lubų kaina gamintojas. Kiekviena įmonė naudoja savo gamybos technologiją, kokybės valdymo sistemas.
Medžiaga lemia funkcionalumą (atsparumas drėgmei, temperatūrai) ir vizualinį efektą (blizgesys, satininis ar matinis paviršius).
Spalva ir raštas. Labiau vertinamas originalus dizaino darbas.
Dizainas. Lubos gali būti vieno arba kelių lygių su zonavimo funkcija, apvadu, apšvietimu. Papildomoms pakopoms reikalingas specialus rėmas, sukurtas pagal projektinį projektą.
Patalpos plotas ir konfigūracija – uždengtas plotas m2, kampų skaičius, komunikacijos, einančios po lubomis arba per jas.
Kambario plotis. Drobės gaminamos skirtingo pločio 3-5 metrų. Kuo platesnė medžiaga, tuo didesnė kaina.
Apšvietimas. Sietynui ir kiekvienam šviestuvui reikia papildomų įrengimo išlaidų.

Kaip galite sumažinti įtempiamu lubų kaina?

Galima sumažinti įtempiamų lubų kainą nepakenkiant darbų ir medžiagų kokybei. Norėdami tai padaryti, turėtumėte atsižvelgti į momentus, kurie neturi įtakos dizainui, montavimo kokybei, konstrukcijos patikimumui ir ilgaamžiškumui. Norėdami sumažinti įtempiamų lubų kainą be neigiamų pasekmių, jums reikia:

Tai lemia įtempiamu lubų kaina

Pasirinkite nebrangią medžiagą. Kalbame apie vaizdo efektus, o ne apie profilių ar drobės kokybę. Paprasčiausi, populiariausi raštai ar vientisos spalvos sumažins išlaidas iki minimumo. Tuo pačiu metu svarbu išlaikyti reikiamas charakteristikas, atsižvelgiant į eksploatavimo sąlygas: atsparumą drėgmei, atsparumą šalčiui ir kraštutinėms temperatūroms.
Įdiekite mažiau šviestuvų. Kiekvienam įrenginiui reikalingos specialios tvirtinimo detalės, technologinės skylės drobėje. Galingo šviestuvo pakanka apšviesti bendrą kambarį, miegamąjį, koridorių.
Užsisakykite įtempiamas lubas keliose patalpose vienu metu. Įtempimo srauto įrengimo kaina yra minimali dėl naudojamų išteklių, įskaitant įrangos nusidėvėjimą ir kelionės laiką. Užsakant dviejų kambarių apdailą, antrojo dizaino kaina bus pigesnė.

Turite klausimų apie Įtempiamu lubų kaina, susisiekite su mumis telefonu +370 612 37932

Write a Reply or Comment

Call Now Button