Įtempiamų lubų abstrakcijų variantai ir pavyzdžiai

gruodžio 10 2020
Abstrakcija įtempiamose lubose

Įtempiamų lubų kompozicijos tapo vienu populiariausių lubų dekoravimo būdų ir nenuostabu – jos turi daug privalumų. Net paprasta drobė, be papildomo dekoro, atrodo gražiai, bet ne per daug originaliai. Daugeliu atvejų to pakanka, tačiau jei norite, kad interjeras būtų unikalus, galite naudoti drobes su piešiniais. Pavyzdžiui, „abstrakcijos“ tema įrengtos įtempiamos lubos su nuotraukų spauda, gali įnešti į jūsų gyvenimą keletą ryškių spalvų.

Įtempiamų lubų abstrakcijų pavyzdžiai

Kas yra įtempiamu lubų abstrakcija?
Įtempiamų lubų abstrakcijų variantai ir pavyzdžiaiDaugeliui šis terminas yra šiek tiek painus ir ne visi supranta, ką tiksliai reiškia ši sąvoka. Apskritai, tai jokios prasmės neturintis piešinys, sukurtas tam, kad į jį žiūrinčiam sukeltų kažkokias emocijas. Tai sukuria tam tikrą nuotaiką ir yra puiki bet kokio paviršiaus apdaila. Štai kodėl abstrakcija dažnai puošia įtempiamas lubas kurios pagalba nereikia pririšti vaizdo objekto prie likusio interjero.

Renkantis tinkamą vaizdą, svarbu atsižvelgti į jo energiją. Kai kurie abstrakčių raštų tipai gali turėti rimtą įtaką nuotaikai – aštrios ir aiškios geometrinės linijos sukels ryškesnes emocijas nei lygūs suapvalinti perėjimai, o spalva papildo pagrindinę paveikslo idėją. Kadangi tokios konstrukcijos montuojamos ilgam laikui, verta nedelsiant atmesti visus piešinius, kurie gali sukelti neigiamas emocijas ir į kurias įrengus, nuotaika panašaus dekoro kambaryje gali pablogėti.

Įtempiamų lubų abstrakcijų variantai ir pavyzdžiai

Kaip rasti geriausią variantą
Norint, kad Įtempiamų lubų „abstrakcijos“ tema, kaip parodyta šio straipsnio nuotraukoje, ilgai jus džiugintų ir taptų neatsiejama interjero dalimi, turite pasirinkti tinkamai. Norėdami tai padaryti, turite laikytis kelių gana paprastų taisyklių:

  – Pagrindinė pasirinkto rašto spalva turėtų derėti prie didžiausią objekto kambaryje – baldo, lovos, stalo ar didelės spintos.
  – Jei visas interjeras nėra per ryškus ir nesukelia tam tikrų emocijų, galite jį šiek tiek atgaivinti, naudodami ryškesnes ir labiau prisotintas spalvas drobės dizaine. Tačiau viską reikia daryti saikingai ir nepersistengti.
  – Geriausia vieta naudoti šį dekorą būtų svetainė, didelis prieškambaris ar miegamasis.
  – Blizgios drobės tokiems paveikslams yra mažiau tinkamos, nes akinant ir atspindint galima paslėpti esmines piešinių detales. Geriau tiks matinė plėvelė ar audinys.
  – Vaizdo matmenys parenkami atsižvelgiant į kambario plotą – kuo didesnis jo dydis ir aukštis, tuo didesni elementai turėtų būti.
  – Linijų forma ir viso paveikslo kontūras turėtų sutapti su išraiškingiausiomis kambario apstatymo ir dekoravimo detalėmis.
  – Interjerams, dekoruotiems vienspalvėmis spalvomis, ant drobės turite pasirinkti kontrastingas paveikslėlio spalvas.

Visa kita priklauso nuo jūsų – paveikslėlio vieta, spalva, dydis ir t.t.. Vienas iš pagrindinių tokio dekoro privalumų yra tai, kad galite pasirinkti visiškai bet kokį vaizdą. Pagrindinis pasirinkto ornamento reikalavimas yra skiriamoji geba, nuo kurios priklauso bendra paveikslo detalė.

Atskira kategorija yra įtempiamos lubos, kurias puošia abstrakcija su 3D efektu. Čia teks rinktis dar atidžiau, nes ne visada pavyksta pasiekti norimą efektą – paveikslo apimties suvokimas priklauso nuo kambario ploto, o bendras kambario įspūdis – nuo pasirinktos temos. Geriau šiuo atveju pasikonsultuoti su įmonės konsultantu, kuris įrenginės jūsų lubas.

Viena iš įdomesniu įtempiamu lubų Abstrakcijų

Viena iš įdomesniu įtempiamu lubų Abstrakcijų
Viena iš įdomesniu įtempiamu lubų Abstrakcijų

Abstraktūs įtempiamų lubų paveikslai gali būti labai skirtingi, o šio straipsnio nuotraukų pavyzdžiai parodo, kaip gali atrodyti įtemptos lubos, kurias puošia foto spauda „abstrakcijos“ tema. Tačiau vienoje medžiagoje galima pateikti tik labai ribotą pavyzdžių skaičių. Tiesą sakant, yra tiek daug variantų, kad jų neįmanoma suskaičiuoti. Jei norite ir turite meninių galimybių, galite savarankiškai nupiešti savo ornamento versiją ir tuo pačiu metu gali jums pasisekti sukurti absoliučiai unikalų dekorą.

Daugiau nuostabiu įtempiamu lubų idėjų

Įtempiamų lubų abstrakcijų variantai ir pavyzdžiai – Jei jums reikalingos įtempiamos lubos, susisiekite su mumis telefonu +370 612 37932 arba per kontaktų formą. Mūsų montuojamos Įtempiamos lubos tinka visoms patalpoms

Write a Reply or Comment

Call Now Button