Įtempiamos lubos su 3D efektu interjere

lapkričio 07 2020
Itempiamu lubu pasirinkimas

Įtempiamos lubos – stilingas lubų zonos dizainas, idealiai tinkantis įvairiems gyvenamojo pastato kambariams. Kai tik dizainai pasirodė vidaus rinkoje, jie iš karto tapo populiarūs tarp pirkėjų. Tai patraukli ir madinga dekoracija.

Įtempiamos lubos su 3D efektu interjere

Įtempiamos lubos su 3D efektu
Įtempiamos lubos su 3D efektu

Įtempiamos lubos – Dizaineriai patobulino standartines įtempiamas lubas ir pasiūlė klientams naują versiją – įtempiamos lubos su 3D efektu, kurios iškart tapo norinčių stilingai papuošti savo namus dėmesio objektu.

Įtempiamu lubų bendros charakteristikos

Būtino efekto sukūrimo principas grindžiamas žmogaus akies gebėjimu pamatyti aplinkinį pasaulį tūriniu ir reljefiniu. Norėdami sukurti tokio tipo konstrukcijas, naudojamos medžiagos (audinio audinys arba speciali plėvelė), kurių tekstūra ir tankis skiriasi. Didelė įvairovė suteikia jums neribotą pasirinkimą. Kiekviena medžiaga skiriasi savo išvaizda ir specifikacijomis.

Įtempiamos lubos – Gamyba

Gamybos procese įmonė naudoja specialų rašalą. Be to, tepkite ultravioletinius junginius. Jei vaizdas bus pritaikytas ant drobės pagal visas taisykles, paveikslas išlaikys savo grožį, sodrumą ir aiškumą per visą veikimo laikotarpį. Tai atrodys neįprastai.

3D konstrukcijos naudojamos maskuoti lubų nelygumus ir dizaino defektus. Lubų montavimo procesas nesiskiria nuo įprastų įtempiamų lubų montavimo. Proceso metu jūs negalite padaryti klaidų. Originaliam interjero stiliui sukurti naudojama nepaprasta išvaizda. Tai idealus variantas, papildantis drąsiausias dizaino idėjas.

Įtempiamos lubos su 3D efektu – Privalumai

Įtempiamos lubos su 3D efektu - Privalumai

Ekspertai nustatė daugybę tokiu įtempiamu lubų naudojimo pranašumų. Privalumų sąrašas buvo sudarytas remiantis klientų atsiliepimais ir profesionalių dizainerių nuomonėmis.

Įtempiamu lubų Priežiūra

Prižiūrėti tokias įtempiamas lubas nesunku. Blizganti plėvelės paviršių lengva valyti dulkių siurbliu arba drėgna šluoste. Praktinė medžiaga gali atlaikyti daugkartini valymą be jokių problemų, išlaikydama pirmini prekės vaizdą.

Įtempiamu lubų priežiūra

Patikimumas ir ilgaamžiškumas

Kokybiškos įtempiamos lubos jus džiugins apie 10–15 metų. Jei montavimo procesas buvo atliktas tinkamai, eksploatavimo laikas pratęsiamas kelis kartus. Tai yra patogu ir ypač patiks tiems, kurie sumontavę konstrukciją, nori pamiršti lubų remontą.
Atsparumas išorės veiksniams – 3D lubos yra atsparios įvairiems išorės veiksniams: sausam orui, didelei drėgmei, staigiam temperatūros kritimui, išlaiko atspalvius net ir esant tiesioginei saulės šviesai. Dėl šių dizaino savybių galima įtempiamas lubas įrengti visuose namo ar buto kambariuose.
Specialus vizualinis efektas -Drobė, didinanti erdvę, ideali miniatiūrinėms patalpoms. Piešdami ar specialią formą galite eksperimentuoti su kambario apimtimi. Patyrusių dizainerių rankose tūrinės įtempiamos lubos tampa praktiška ir stilinga vidaus apdailos priemone.
Montavimas – Montavimo procesas trunka šiek tiek laiko, jį baigus, šiukšlių beveik nėra. Baldų ir įvairių dekoratyvinių daiktų uždengti apsaugine plėvele (kaip dažant ar tinkuojant) nėra būtina.
Draugiškumas aplinkai – Dažai, drobės ir kiti konstrukciniai elementai yra visiškai saugūs žmonių sveikatai ir naminiams gyvūnėliams.
Apsauga – Didelis medžiagos tankis apsaugos kambarį nuo potvynių iš viršaus. Tai padės išsaugoti baldus ir kitus reikmenis. Lubos ne deformuojasi veikiamos drėgmės, nesitempia ir nesutrūkinėja išdžiuvusios.
Maskuoti – Jei jums reikia paslėpti pramoninius elementus (laidus, atramas, dėžes ir daug daugiau), puikiai tiks ištemptos 3D lubos. Toks užmaskavimas bus ne tik veiksmingas, bet ir vizualiai patrauklus.

Įtempiamos lubos – Kaip pasiekiamas specialus efektas?

Įtempiamos lubos - Kaip pasiekiamas specialus efektas

Yra du efekto sukūrimo metodai.

-, Naudojant nuotraukų spausdinimą. Tai vaizdinis būdas sukurti 3D drobę. Taikykite medžiagai konkretų vaizdą.

-, Specialus dizainas. Šiuo atveju tūris pasiekiamas bangomis, lenkimais, grioveliais ir kitais elementais.

Kiekvienas pirkėjas pasirenka tinkamą variantą atsižvelgdamas į pageidavimus, kambario dydį. Tūrinės formos drobes rekomenduojama naudoti remiantis erdviomis patalpomis. Produktai su nuotraukų spausdinimu gali būti saugiai išdėstyti skirtingose patalpose, svarbiausia, kad jums reikia pasirinkti tinkamą paveikslėlio modelį.

Įtempiamu lubų Spausdinimas

Dėl šiuolaikinių technologijų vaizdas ant drobės atrodo ryškus, turtingas ir įspūdingas. Prieš pritaikant paveikslėlį ant medžiagos, vaizdas elektroniniu formatu apdorojamas kompiuteryje. Tai būtina norint tinkamai patalpinti vaizdą ant medžiagos. Gamybos procese naudojami specialūs dažai, dėl kurių pasiekiamas norimas tūrinio modelio efektas.

Vaizdo tema ir dydis gali būti įvairūs. Dažniausiai yra gėlės, drugeliai, paukščiai, dangus (žvaigždėta naktis arba mėlynas su debesimis), peizažai. Vaizdas turi būti parenkamas atsižvelgiant į interjero stilių ir asmenines nuostatas. Nepamirškite, kad piešinys daro didelę įtaką atmosferos kūrimui.

Klasikinėms tendencijoms puikiai tiks drobė su paveikslu. Klientai turi galimybę naudotis paslauga „užsisakyti“ (atspausdinti ant bet kokio vaizdo medžiagos iki reikšmingo įvykio nuotraukos).

Piešimo tūriai

Vaizdas gali užimti visas lubas arba būti dedamas į kampą, taip pat drobės centre. Nuo matmenų priklausys nuo vaizdo išraiškingumas. Paveikslėlis naudojamas patalpų zonavimui. Šiam efektui vaizdas pritaikomas specialiu būdu, drobę padalijant į atskirus segmentus.

Įtempiamu lubų Dvigubas spausdinimas

Įtempiamu lubų Dvigubas spausdinimas

Ši technika naudojama projektuojant permatomas lubas. Technologijų dėka, tai yra pasiekiama montuojant. Ant tos pačios struktūros horizontalioje plokštumoje vienu metu tvirtinant 2 drobes.

Pagrindinis vaizdas uždedamas ant viršutinės drobės.

Ant apatinės drobės dedami atskiri elementai, kad dizainas ir perforacija būtų išraiškingesni (šis sluoksnis yra atsakingas už trimatį efektą).

Šio tipo dizainai dažnai papildomi specialiomis miniatiūrinėmis lempomis arba šviečiančia LED juostele. Elementas yra įdėtas į lubų profilį.

Rėmas

Antrasis būdas sukurti tūrines įtempiamas lubas yra sukurti reljefo tipo konstrukciją. Šiuo atveju efektas pasiekiamas ne per piešinį, o naudojant specialią formą. Erdvinis dizaino pagrindas gali turėti skirtingus matmenis ir išvaizdą.

Prieš pradedant gaminti rėmą, modelis sukuriamas kompiuteryje, naudojant specialią programinę įrangą. Tai leidžia jums įvertinti įtempiamu lubų išvaizdą prieš jas gaminant. Dizaineriai žiūri, kaip dizainas atrodys tam tikrame interjere. Šiame etape pasirinkite produkto spalvas.

Nepaprastuose gaminiuose derinamos lygios linijos, geometrinės formos, formos, ypatingas kadravimas. Tokios lubos puikiai atrodo įvairiomis šiuolaikinėmis kryptimis.

Šiuolaikinė rinka siūlo didžiulę urmu dizaino įvairovę. Tarp gausaus asortimento tokios galimybės yra labai populiarios:

  • siaurėjantis rėmas;
  • elementai bangų ir minkštųjų vingių pavidalu;
  • nutrūkusios linijos;
  • arkos ir kupolai.

Kaina

Įtempiamų lubų kainos negali būti vadinamos mažomis, tačiau išlaidas visiškai kompensuoja tokių konstrukcijų pranašumai. Norėdami neišleisti pinigų veltui, susisiekite su mumis dėl įtempiamu lubų pasirinkimo ir montavimo. Nerekomenduojama montuoti savarankiškai, jei nesate įsitikinę savo galimybėmis. Geriau patikėti šias pastangas specialistams, kurie darbą atlieka greitai, kokybiškai ir efektyviai.

Interjero pavyzdžiai

Keletas stilingu ir originaliu 3D įtempiamų lubų dizaino sprendimų.

  • Įspūdingos lubos ir švaraus bei šviesaus dangaus vaizdas. Dėl išraiškingumo ir tikroviškumo vaizdą papildo debesys ir žalios šakos. Su tokia dekoracija kambaryje visada karaliaus vasara.
  • Papuošti lubas prekybos centre. Šiuo atveju ZD efektą pasiekia originalus kadras. Idealus pasirinkimas šiuolaikinėms stilistinėms tendencijoms.
  • Spalvingos tūrinės lubos sodriai oranžine spalva. Gamintojai naudojo blizgančią plėvelės medžiagą.
  • Originalios 3 D lubos su aiškia nuotraukų atspausdinimo forma vandenyno ir pulko ryklių pavidalu (apatinis kampas). Su tokiomis lubomis kambaryje karaliaus neįprasta atmosfera.
  • Naktinis dangus su ryškiomis žvaigždėmis ir pusmėnuliu yra puikus miegamojo dizainas.

Jei jums reikalingos įtempiamos lubos, susisiekite su mumis telefonu +370 612 37932 arba per kontaktų formą. Mūsų montuojamos Įtempiamos lubos tinka visoms patalpoms

Write a Reply or Comment

Call Now Button