Įtempiamos lubos pranašesnės už paprastas lubas

spalio 19 2019
Medžiaginės įtempiamos lubos pasirinkimas

įtempiamos lubos, Įtempiamos lubos

Įtempiamos lubos lubų remonto metu išsprendžia daugeli dalykų, nereikia iš kambario išnešti baldų, nereikia lubų gręžti ar tinkuoti. Įtempiamų lubų montavimo metu nėra dulkių ir nereikia laukti kelių savaičių, kol bus baigtas lubų remontas.

Įtempiamos lubos sparčiai populiarėja.

Šiuolaikinės statybų technologijos pasiekė neregėtas aukštumas, o viena iš populiarėjančių sričių Lietuvoje yra įtempiamos lubos. Yra daug priežasčių, kodėl įtempiamos lubos yra pranašesnės už kitų tipų lubas.

Pirma – laikas, per kurį įtempiamos lubos yra sumontuojamos, yra žymiai trumpesnis negu atliekant dažymo darbus. Įtempiamų lubų montavimas trunka nuo poros valandų iki poros dienų, tai priklauso nuo kambario dydžio. Į montavimo laiką įeina aliuminio profilių ir PVC plėvelės montavimas. Patogu, jog norint įsirengti įtempiamas lubas, nereikia iš kambario išnešti baldų.

Įtempiamų lubų montavimo procesas yra greitas ir švarus.

Įtempiamos lubos namams suteikia erdvės ir prabangos. Kita priežastis, kodėl įtempiamos lubos taip išpopuliarėjo, yra ta, kad šios lubos paslepia visus nelygumus. Taip yra sutaupoma laiko, nes nereikia maskuoti kiekvieno įbrėžimo ar įtrūkimo. Renkantis įtempiamas lubas, atsiranda beveik neribota lubų dizaino ir spalvų pasirinkimo įvairovė.

Įtempiamos lubos pasirinkimas.

Jūsų naujos įtempiamos lubos gali būti matinės arba blizgios. Jei iš plataus asortimento negalite išsirinkti vienos spalvos, yra galimybė ant lubų perkelti nuotrauką ar įvairius vaizdus. Įtempiamos lubos suteikia galimybę atsisakyti šviestuvo. Po plėvele gali būti paslėptos LED juostelės, kurios sukurs Jūsų  norimą apšvietimą.

Jei jums reikalingos įtempiamos lubos, susisiekite su mumis telefonu +370 612 37932 arba per kontaktų formą. Mūsų montuojamos Įtempiamos lubos tinka visoms patalpoms

Write a Reply or Comment