Įtempiamos lubos pirtyje. Ar galima pirtyje įrengti įtempiamas lubas

gegužės 28 2022
Įtempiamos lubos pirtyje

Įtempiamos lubos pirtyje? – Surizikavau ir savo klientui pirtyje sumontavau įtempiamas lubas, papasakosiu kas atsitiko?

Daug kur rašoma, kad pirtyje galima įrengti įtempiamas lubas, bet aš nelabai tuo tikėjau, o ir praktikos tokios dar neturėjau, tad nusprendžiau surizikuoti ir savo klientu, pagal jo pageidavimą, pirtyje įrengti įtempiamas lubas, kad turėčiau ir savos praktikos.

Įtempiamos lubos pirtyje

Įtempiamos lubos pirtyjePirtis yra toks dalykas, norisi kuo daugiau pailsėti ir atsipalaiduoti, bet tuo pačiu, kad būtų ir gražu), nusprendžiau, kad galiu surizikuoti su pirtimi.

Mane baugino aukšta temperatūra ir tai, kad ten didelė drėgmė, bakterijos ir pelėsis. Pasirinkau rekomenduojama aukštai temperatūrai tinkamą plėvelę ir tikėjausi, kad viskas bus gerai.

Darbas ėjo sklandžiai. Baseino zonoje įrengiau įtempiamas lubas su dangaus atvaizdu, o poilsio kambaryje – baltos matinės lubos.

Įtempiamos lubos pirtyje, ar galima pirtyje įrengti įtempiamas lubas?

Šiuo metu dėl lubų eksploatacijos pirtyje, klausimų jau nebekyla, aukšta temperatūra toleruojama normaliai, drėgmė niekur nesikaupia, ant lubų nėra drėgmės. Mano klientui tai pasirodė gana pelningas pasirinkimas tiek kainos, tiek savybių atžvilgiu. Savo patirti rekomenduoju ir jums.

Turite klausimų apie Įtempiamos lubos pirtyje, susisiekite su mumis telefonu +370 612 37932 arba per kontaktų formą

Write a Reply or Comment