Įtempiamos lubos Pasirinkimas

rugpjūčio 18 2020
Įtempiamos lubos dviejų lygių su LED RGB apšvietimu svetainei

Kokios Įtempiamos lubos labiausiai tiktu jūsų kambariuose. Įtempiamų lubų tekstūra yra svarbus punktas renkantis gaminį. Su jo pagalba galite visiškai pakeisti kambario išvaizdą. Jei pasirinksite tinkamas įtempiamas lubas, kurios bus harmonijoje su sienų spalva, tekstūra ir baldais, galite vizualiai padidinti bet kurį kambarį.

Kokios Įtempiamos lubos labiausiai tiktu

Kiekvienas įtempiamų lubų tipas atitinka konkretų kambarį ir jame esantį dizainą. Pavyzdžiui, mes, kaip šios srities profesionalai, patartume vonioje įrengti lubas su blizgiu paviršiumi, o miegamajame matines ar kito tipo įtempiamas lubas. Vaikų kambariui idealiai tinka Įtempiamos lubos su madingu teminiu nuotraukų spausdinimu.

<Įtempiamos lubos su nuotraukų spausdinimu.

✔ Suteikite kambariui madingą vaizdą – Įtempiamos lubos su nuostabiu nuotraukų atspaudu tampa ryškia ir stilinga bet kokio interjero detale ir taip sukuria ypatingą atmosferą kambaryje.

✔ Paslėpti paviršiaus trūkumus – Su universaliai įtempiamu lubų tobulai plokščia konstrukcija, galima paslėpti bet kokius lubų nelygumus, įvairius laidus, vamzdžius ir ne tik.

✔ Papuoškite sudėtingą struktūrą – Įtempiamos lubos su paveikslėliu leidžia įdomiai papuošti lubas apvaliais arba ovaliais elementais.

Įtempiamos lubos

Svetainėje bus tinkamos daugiapakopės įtempiamos lubos, vizualiai padalinančios erdvę į atskiras zonas.
✔ Dizaino originalumas – Dėl to, kad ant lubų yra sukuriamos puikios skirtingų aukščių laipteliai, kambario dizainas įgauna visiškai naują originalų vaizdą.

✔ Konstrukcijos patikimumas – Stiprios daugiapakopės įtempiamos lubos nepraleidžia ir, esant kaimynų potvyniui iš viršaus, tokios įtempiamos lubos gali atlaikyti iki 100 litrų vandens vienam kvadratiniam metrui.

✔ Paslėpti ryšiai – Įtempiamos daugiapakopės lubos leidžia ne tik paslėpti smulkius esamu lubų dangos trūkumus po jomis, bet ir paslėpti matomas sijas, vamzdžius, įvairias iškylas ir kt.


Jei turite papildomų klausimų ar norite gauti patarimų dėl įtempiamų lubų, ar norite užsakyti įtempiamas lubas, susisiekite su mumis telefonu +370 612 37932 arba per kontaktų formą. Mūsų montuojamos Įtempiamos lubos tinka visoms patalpoms.

Įtempiamos lubos

Skaityti toliau:

Įtempiamos lubos Pasirinkimas
Kokios yra matinės įtempiamos lubos?
Satininės ir pusiau blizgios įtempiamos lubos?
Kas yra blizgios Įtempiamos lubos?
Įtempiamos lubos ir jų montavimas


Write a Reply or Comment

Call Now Button