Įtempiamos lubos miegamajame su nuolaida ir nemokamu matavimų ☎️

rugpjūčio 15 2021
Įtempiamos lubos miegamajame

įtempiamos lubos, Įtempiamos lubosĮtempiamos lubos miegamajame ⭐️⭐️⭐️⭐️☎️ Miegamojo išdėstymas yra tiesiogiai susijęs su poilsio ir miego kokybe, ir daugeliu atžvilgių tai priklauso nuo lubų dizaino. Miegamajame įrengtos įtempiamos lubos, tai ne tik praktiška, bet ir padaro kambario interjerą patrauklesni ir patogesnį.

Įtempiamos lubos

Įtempiamos lubos gali sukurti nepakartojamą atmosferą kambaryje, o nuotaika ir mintys, su kuriomis užmiegate ir pabundate, stipriai veikia visą dieną.

Psichologų teigimu, interjero detalių spalvų skalė ir forma labai veikia žmonių nuotaiką.
Platus mūsų spalvų ir lubų pasirinkimas leis jums pasirinkti kažką pagal savo skonį.

Įtempiamos lubos miegamajame

Įtempiamų lubų miegamajame nemokamas matavimas

Sužinosite, kokie yra standartiniai lubų dydžiai konkrečiuose tipiškuose namuose ir kokios įtempiamos lubos jūsų miegamajame labiausiai tiktu?. Taip jums bus lengviau pasirinkti norimas lubas. Skambinkite kasdien nuo 08.00 iki 21.00 val.

Šiandien netrūksta miegamajam įtempiamu lubų pasirinkimų. Galite pasirinkti įvairių modelių ir visą spalvų, blizgių ir matinių dangų.

Prieš pasirinkdami savo kambario lubas, turite nuspręsti, kokio stiliaus norite jas sutvarkyti? Lubų pasirinkimas miegamajame priklausys nuo daugelio niuansų.

Tačiau jei jums nereikia sudėtingų stilių, tada pagrindiniai parametrai renkantis lubas bus šie:

 1. Medžiaga, iš kurios gaminamos lubos;
 2. Šviesos šaltiniai kambaryje;
 3. Lubų spalva;
 4. Daugiapakopis arba vienspalvis dizainas.

Jei jūsų miegamasis nepasireiškia dideliais dydžiais, tai nereiškia, kad jūs turite pasirinkti minimalistini lubų dizainą. Vienintelis dalykas, kuriuo esate ribotas, yra dviaukštės konstrukcijos, kitaip jūsų pasirinkimas yra visiškai laisvas: jums prieinamos visos medžiagos ir visos spalvos. Sutikite, su su savo noru ir galite sugalvoti kažką originalaus ir įdomaus.

Jei norite vizualiai padidinkite mažą miegamąjį, jums padės mėlynos ir baltos spalvos kartu su šviesiomis sienomis.

Kita mažo kambario apdailos dizainerio paslaptis yra veidrodinės lubos. Tokie modeliai padės vizualiai išplėsti jūsų kambarį beveik du kartus! Tačiau maži miegamieji yra skirtingi, ir tai, kad vienam yra mažas, kitam gali atrodyti visiškai toleruojamas dydis. Todėl toliau kalbėsime apie 12 kvadratinių metrų, minimalų kambarį. Ir kokios lubos tinka tokio dydžio miegamajam. Jei jūsų kambarys yra šiek tiek didesnis, vis tiek galite naudotis šiais patarimais

12 kv. įtempiamos lubos miegamajame

Kaip jau minėjome aukščiau, tokių mažų stačiakampių kambarių savininkų užduotis,vizualiai praplėsti erdvę ir lubų dizainas yra pagrindinis vaidmuo.

Štai keletas patarimų, kurių turėtų laikytis lubų dekoravimo mažuose miegamuosiuose:

 1. Dviejų lygių įtempiamos lubos gali būti geriausias pasirinkimas jums. Bet tai yra gana radikalus sprendimas, nes tokioms luboms reikia erdvės. Viskas priklauso nuo sienų dizaino ir net stovėjimo baldų miegamajame.
 2. Blizgios įtempiamos lubos, sniego balta lubų spalva ir ryškus kontrastingas sienų dizainas tiks beveik bet kuriam kambariui, taip pat vizualiai padidins jo dydį. Taip pat galite išbandyti pasirinkimus su šviesiai mėlyna.

Mažų miegamųjų savininkai, jei norite įtempiamu lubų su foto spauda ant lubų, rekomenduojama pasitarti apie šia idėja su dizaineriu, nes daugiaspalvis piešinys gali vizualiai sumažinti kambarį.

Įtempiamos lubos iki šiol yra svarstomi kaip perspektyviausi lubų variantai, nes kiekvienais metais jų populiarumas tik didėja. Atsparios dilimui, žemos kainos ir montavimo metu, taip pat nėra nieko sudėtingo.

Įtempiamos lubos – universali apdaila visais atvejais

Įtempiamos lubos yra optimalus sprendimas, net jei miegamasis yra mažas. Tai galima pamatyti nuotraukoje. Tačiau jis turėtų būti pasirinktas labai atsargiai – turėtų būti naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos, garantuojančios dizaino ir dangos ilgaamžiškumą. Mažiems kambariams rekomenduojama naudoti blizgančias medžiagas, tačiau ši taisyklė netinka miegamiesiems. Jiems geriausia naudoti matinius gaminius, kurie neužpildys kambario nereikalingu blaškančiu ir net erzinančiu blizgesiu, trukdančiu atsipalaiduoti ir pailsėti.

Kokios spalvos įtempiamos lubas miegamajam tiktu

Psichologai siūlo suprojektuoti miegamąjį, kuriame būtų naudojamos pastelinių tonų spalvos. Jie veikia žmogų, kaip raminančios ir atpalaiduojančios bei sukuria patogią atmosferą. Kas ypač reikalinga poilsiui, bet kokiu atveju lubų miegamojo spalva kambario savininkas pasirenka pats. Energingiems, aktyviems jauniems žmonėms dažnai reikia ryškių spalvų Ir veidrodinio lubų paviršiaus kambaryje.

Įtempiamų lubų tipai

Gamintojai siūlo daugybę miegamojo lubų apdailos variantų.
Gali būti:

 • Įtempiamos lubos su foto spauda. Šiuo atveju piešinys taikomas plačiaekraniu spausdintuvu. Blizgūs ir atlasiniai vaizdai yra atsparūs vandeniui ir draugiški aplinkai. Freskos dažniausiai dedamos ant matinių lubų.
  Populiariausios yra „Žvaigždžių dangaus“ nuotraukos. Komfortą ir šiluma sukuria mirgančios žvaigždės, priverčiančios kūną atsipalaiduoti ir sutvarkyti mintis. Be to, ant paviršiaus galite pritaikyti debesis, gėles ar peizažus.

Kas apšviečia lubas

Kambario apšvietimas vyksta:

 • Bendra, kai kambario centre sumontuota šviesi lempa.
 • Vietinis, šviesos šaltinis siunčiamas į tam tikrą zoną.
 • Dekoratyvinis. Šiuo atveju lubų apšvietimui gaminamos LED juostos, išdėstytos gipso kartono plokštėse. Švytėjimo raštą galima dažnai keisti, pakanka tiesiog pakeisti lempučių vietas.

Mažo kambario apdaila reikalauja ypatingo dėmesio ir pastangų. Dėl savo unikalių savybių įtempiamos lubos mažame miegamajame gali drastiškai pakeisti kambario interjerą, padaryti jį vizualiai išsamesnį, aukštesnį ir lengvesnį.

Ribota mažo miegamojo erdvę gali padidinti ne tik tekstūrą, lubų formą ir spalvų gamą. Kaip jau minėta, galima rinktis ir ryškius audinių atspalvius, taip pat jų derinius. Balta spalva bus universalus sprendimas bet kokiam interjerui. Smėlio ir pasteliniai atspalviai taip pat tiks net ir pačiame sunkiausiame dizaine, tačiau atrodys originaliau ir moderniau. Šviesiai mėlyna spalva teigiamai veikia psichinę žmogaus būseną, atpalaiduoja ir ramina. Salotos spalvos stimuliuoja nervų sistemą ir protinę veiklą. Miegamajame taip pat galima įrengti šviesiai alyvines įtempiamas lubas, sukuriančias romantišką ir kūrybingą atmosferą patalpose.

Norėdami daugiau susipažinti su įtempiamų lubų dizaino galimybėmis mažoje patalpoje, spalvų palete ir audiniais, galite susisiekti su mumis, kad suteiktume visą jus dominančią informaciją.

Jei jums reikalingos įtempiamos lubos, susisiekite su mumis telefonu +370 612 37932 arba per kontaktų formą. Mūsų montuojamos Įtempiamos lubos tinka visoms patalpoms.

Write a Reply or Comment