⭐️Įtempiamos lubos mažame vonios kambaryje⭐️

rugpjūčio 14 2021
Įtempiamos lubos mažame vonios kambaryje

įtempiamos lubos, Įtempiamos lubosŠiame straipsnyje mes kalbėsime, ne tik kokios Įtempiamos lubos yra tinkamos vonios kambariui, bet ir apie viso vonios kambario įrengimą.

⭐️Įtempiamos lubos vonios kambaryje⭐️

Šiuolaikiniai butai standartiniuose naujos statybos pastatuose, jau nekalbant apie senos statybos daugiaaukščius, negali pasigirti erdviais vonios kambariais. Tačiau maža vonios kambary, žinodami kai kurias funkcijas ir naudodami dizaino gudrybes, galime lengvai paversti savo vonios kambarį stilinga SPA zona. Mūsų Įtempiamos lubos tinka ir vonios kambariams.

Įtempiamos lubos mažame vonios kambaryje.

Įtempiamos lubos | Kodėl būtent mes? – Tiesiog esame savo darbo meistrai. Įtempiamos lubos mūsų komandos sėkmingai yra montuojamos nuo 2014 metų. Mes atvažiuojame į užsakovo pageidaujamą vietą, konsultuojame, patariame, išmatuojame, ir sudarome sąmatas nemokamai.

Įtempiamos lubos mažame vonios kambaryje ir kaip vonia papuošti? Toliau skaitykite:
Išdėstymo ypatybės
Kokius spalvų sprendimus geriausia naudoti?
Apdailos rekomendacijos
Kaip išsirinkti ir pastatyti baldus ir santechniką?
Kaip organizuoti apšvietimą?
Gražios dizaino idėjos

Išdėstymo ypatybės

Mažo vonios kambario dizainas reikalauja specialaus požiūrio, nes jį projektuojant reikia atsižvelgti ne tik į matmenis, bet ir į patalpos naudojimo ypatumus. Apsvarstykime svarbiausius niuansus, į kuriuos reikia atkreipti didžiausią dėmesį:

TAIP PAT SKAITYKITE
Kaip praktiškai suremontuoti vonios kambarį ir pasirinkti tinkamas įtempiamas lubas?
  1. Vizualus erdvės padidėjimas. Jei negalite fiziškai padidinti kambario dydžio arba nenorite, naudokite vizualinius metodus: atspindinčius paviršius, šviesius atspalvius ir kt.
  2. Minimalistinis dizainas. Mažoje patalpoje rekomenduojama vengti apdailoje vizualinio triukšmo ir laikymo vietose. Mažiau yra daugiau veikia nepriekaištingai.
  3. Praktinės medžiagos. Kad būtų lengviau prižiūrėti kambarį, renkamės nereikliausią apdailą: plyteles, porcelianinius keramikos dirbinius, plastikines plokštes, plaunamus dažus.
  4. Ergonomika. Stengdamiesi sutaupyti kiekvieną erdvės centimetrą, nepamirškite apie ergonomikos taisykles: pavyzdžiui, prieš kriauklę, taip pat prieš dušo kabiną, reikia palikti 60–75 cm laisvos vietos. Tualeto šonuose 25-30 cm.
  5. Vėdinimas. Kuo mažesnis vonios kambarys, tuo blogiau jame cirkuliuoja oras – mažame vonios kambaryje turi būti pakankamai gera vėdinimo sistema.

Tolesniuose skyriuose aptarsime kitas dizaino paslaptis ir abipusiai naudingas idėjas, kaip atnaujinti nedidelį vonios kambarį.

Kokius spalvų sprendimus geriausia naudoti?

Kaip jau minėjome, projektuojant bet kokį mažą kambarį, pravers maksimaliai šviesi paletė. Dažniausiai naudojamas šiltu spalvų gamų asortimentas: smėlio, grietinėlės, pieno, migdolų atspalviai.

Viena vertus, ši spalvų schema yra pateisinama: smėlio spalvos tonai sukuria jaukią atmosferą „šaltame“ vonios kambaryje

smėlio spalvos vonios kambarys

Šiuolaikiniuose stiliuose aktualesnės yra šaltos spalvos: balta, pilka. Jie atrodo labiau higieniški nei jaukūs.

Patarimas ! Jei baltos arba pilkos sienos atrodo per šaltos, papildykite jas grindų ar baldų tekstūra: ši technika žymiai sušvelnins bendrą suvokimą.

Nepatinka vienspalviai interjerai? Žaiskite su spalvomis! Ryškios plytelės suteiks kambariui asmenybės. Akcentinė siena kartu su vienspalviais kompanionais sukurs reikiamą dinamiką

Apdailos rekomendacijos

Projektavimas turėtų prasidėti nuo vonios kambario remonto, todėl pirmiausia reikia pasirinkti tinkamą medžiagą:

TAIP PAT SKAITYKITE
Kaip papuošti sienas vonios kambaryje?
  • Keraminės plytelės. Tinka sienoms, luboms. Skiriasi didelis atsparumas dilimui, didelis dizaino asortimentas, kainos.
  • Porceliano keramikos dirbiniai. Tai brangu, bet taip pat atrodo kokybiškiau nei plytelės. Atskirų grindų ar sienų plytelių matmenys taip pat yra didesni, todėl apdaila yra greitesnė.
  • Dažai. Specialūs plaunami dažai turi vieną svarbų pranašumą – nėra siūlių. Tai yra, ateityje lengviau prižiūrėti tokią dangą. Tačiau išankstiniam paruošimui reikia kruopščiai suderinti sienas ir pasirinkti tinkamą vidinį emalį.
  • PVC plokštės. Montuojant plokštes ant dėžutės vienoje pusėje, bus paslėpti ryšiai, kita vertus, bus pavogti naudingi centimetrai nedidelio ploto. Plokštes galima klijuoti tiesiai prie sienos, tačiau pagrindas turi būti kruopščiai apsaugotas nuo grybelio.
TAIP PAT SKAITYKITE
Kokias grindis pasirinkti vonios kambariui?

Sienos ir grindys mažame vonios kambaryje taip pat yra apdailintos akmeniu ar medžiu, tačiau šios medžiagos yra kaprizingesnės ir sunkiau paruošiamos, todėl išsamiai apie jas nesigilinsime.

Kalbant apie tai, kas išdėstyta aukščiau, plytelės vis dar laikomos vonios kambarių klasika: jos turi paprastus naudoti matmenis, išsiskiria didžiuliu spalvų ir dizaino pasirinkimu, yra lengvai prižiūrimos ir tarnauja daugelį metų.

kiaulė vonioje

Apdailai galite naudoti vieną plytelių variantą visoms sienoms, sujungti du to paties formato atspalvius (akcentas + kompanionas), dvi tekstūras, formas ar dydžius. Be to, plytelės dažnai derinamos su mozaikomis.

Ne mažiau praktiškas variantas yra plytelės + dažytos sienos . Tuo pačiu metu labiausiai šlapios vietos yra padengtos keramika – vonia arba dušas, prijuostė virš kriauklės, erdvė prie tualeto. Kitos sritys yra dažytos: Tai sujungia dažų atspalvį su plytelėmis arba skiediniu su dažais.

Svarbu ! Nedidelio vonios kambario interjere nereikėtų pamiršti lubų: jas galima dažyti, padengti plokštėmis arba galite pasirinkti paprasčiausią variantą – įtempiamas lubas. Spalva – balta arba šviesiai blizgi, kad atitiktų sienas.

Kaip išsirinkti ir pastatyti baldus ir santechniką?

Ankstyvuose mažo vonios kambario įrengimo etapuose turite priimti svarbų sprendimą: įsirengti vonią ar dušą ?

Vienintelė galimybė, kai turėtumėte rinktis vonią – jūs ar jūsų šeimos nariai neįsivaizduojate savo gyvenimo be gulėjimo pasirinktoje vonioje. Visais kitais atvejais rekomenduojama pastatyti dušą – jis yra kompaktiškesnis, patogesnis, estetiškesnis.

Skalbimo mašina

Jei įmanoma, geriau išneškite įrangą iš vonios, bet jei tiesiog nėra kur tai padaryti (virtuvės erdvė taip pat ribota), pastatykite skalbimo mašiną po stalviršiu šalia kriauklės. Antrasis būdas – naudoti dubenis su specialiais išpjovomis, kurie leidžia patogiai pastatyti mašiną net siauroje erdvėje.

stalviršis virš skalbimo mašinos vonios kambaryje

Tualetas

Objektų išdėstymas mažuose kombinuotuose vonios kambariuose yra dar vienas uždavinys, kuris prasideda nuo tualeto pasirinkimo. Butų savininkams kyla klausimas – atskiras modelis ar instaliacija?

Dizaineriai 99% atvejų rekomenduoja 2 variantą. Taip, instaliacija užima šiek tiek vietos, tačiau tuo pat metu palieka grindis laisvas – o tai daug svarbiau mažuose kambariuose.

Jei vonios kambarys ir tualetas yra atskirai, funkcinis išdėstymas reiškia, kad naudojama tik pati vonia / dušas ir kriauklė. Būtinai pastatykite spintelę po pastaruoju (geriausia kabinti, kad atlaisvintumėte grindis), virš praustuvo – veidrodį (taip pat galite jį derinti su saugojimo vieta, pasirinkę spintelę su veidrodinėmis durimis).

Kaip organizuoti apšvietimą?

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad viena lubinė lempa su 100 W lempute gali susitvarkyti su apšvietimu mažame vonios kambaryje, tačiau toks apšvietimas palieka tamsius kampus ir vizualiai sumažina ir taip ribotą erdvę. Todėl mažame vonios kambaryje turėtų būti daug šviesos šaltinių !

Pirma, vietoj vienos lubų liustra yra 4-6 prožektoriai, įmontuoti į lubas. Jie įrengiami zonose – virš dušo, tualeto dubenėlio, stalviršio, nepamirštant ir kampinio išdėstymo. Šviesūs kampai = vizualus mažos erdvės išplėtimas .

Patarimas ! Šviesi juosta aplink kambario perimetrą padės pasiekti norimą efektą: ji ne tik paryškins tamsius kampus, bet ir vizualiai padidins lubas.

Antra, šviečiantis veidrodis virš kriauklės. Pirkite žvakidę arba pasirinkite veidrodinį modelį su įmontuota diodine juostele.

Trečia, papildomi šaltiniai, užtikrinantys patogų buvimą vonios kambaryje: nišų ir lentynų apšvietimas.

Gražios dizaino idėjos

Pirmoji mažo vonios kambario idėja – pridėkite šiek tiek spalvų! Pažvelkite į tikras nuotraukas žemiau – spalvotos dėmės spintelės, kriauklės ar užuolaidų pavidalu nesugadino neutralios apdailos, bet padarė ją įdomesnę. Dizaineriai pataria padaryti mažus elementus spalvotais – juk juos pakeisti lengviau nei pakeisti plyteles ar perdažyti sieną.

įmontuotos lentynos vonios kambaryje

Antras dalykas, kurio neturėtumėte bijoti mažame vonios kambaryje, yra atviros lentynos. Taip, saugojimas už uždarų durų padeda išvengti regėjimo triukšmo. Bet jei organizuosite nedidelį vonios kambarį, kad lentynose būtų saugomi tik estetiniai dalykai – pavyzdžiui, graži tekstilė ar stilingi stiklainiai kreminiam / skystajam muilui, papildomas dekoras gali būti visai nereikalingas.

Laikykitės pagrindinių mažų erdvių dekoravimo taisyklių ir nebijokite vonios kambario dizaino pridėti ką nors savo: tai vienintelis būdas gauti stilingą erdvę, kurioje jums bus tikrai patogu.

Jei jums reikalingos įtempiamos lubos, susisiekite su mumis telefonu +370 612 37932 arba per kontaktų formą. Mūsų montuojamos Įtempiamos lubos tinka visoms patalpoms

Write a Reply or Comment

Call Now Button