⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Įtempiamos lubos koridoriuje ⭐️

rugpjūčio 15 2021
Įtempiamos lubos koridoriuje

įtempiamos lubos, Įtempiamos lubosĮtempiamos lubos koridoriuje – Norėdami papuošti lubų erdvę koridoriuje, rekomenduojama įrengti  įtempiamų lubų konstrukcijas, kurios padarys koridorių modernų, gražų ir madingą.

⭐️ Įtempiamos lubos ⭐️

Prieškambario pakabinamų lubų populiarumą lemia ne tik puiki jų išvaizda, bet ir montavimo ypatybės. Įtempiamos lubos gali būti sumontuoti net ir baigus remontą. Tai „dulkių neturintis“ ir greitas procesas.

Įtempiamos lubos koridoriuje

Įtempiamos lubos yra paprasta sistema, apimanti tvirtinimo profilius, pagamintus iš aliuminio arba plastiko, ir pačią drobę, kuri šiuose profiliuose tvirtinama įvairiais būdais.

– Prijungimo linija užmaskuota specialiu dekoratyviniu batonu.
– PVC drobių savybės ir privalumai išsprendžia mažų koridorių projektavimo problemas.
– Jie yra blizgūs ar veidrodiniai, atspindi aplinką, todėl kambarys yra pusantro ar du kartus didesnis ir atspindint šviestuvo ar lempos šviesą.
– Teisingai parinkta tekstūros ir tono medžiaga ansamblyje su sienų dangomis ir gerais priedais vizualiai padidins kambarį.
– Įtempiamų lubų kaina vidutiniškai yra pusantro karto mažesnė už apdailos gipso kartono ar glaisto kainą.

– Net mažas koridorius taps gražus ir stilingas.

Jei jums reikalingos įtempiamos lubos, susisiekite su mumis telefonu +370 612 37932 arba per kontaktų formą. Mūsų montuojamos Įtempiamos lubos tiks bet kokioms patalpoms

Write a Reply or Comment

Call Now Button