Įtempiamos lubos kitokios lubos

Įtempiamos lubos

Įtempiamos lubos

Įtempiamos lubos yra svarbus interjero elementas, kuris sukuria unikalią atmosferą bet kokioje aplinkoje. Įtempiamų lubų pasirinkimas yra beribis, ir jos yra sukurtos patenkinti net išrankiausio kliento skonį.

Kas yra įtempiamos lubos?

Įtempiamos lubos tai idealus lygus lubų paviršius, kuris išgaunamas pašildant ir įtempiant plėvelę. Kad išgauti tokį lygumą tradiciniu būdu reikia daug darbo ir pastangų.

Kas yra įtempiamos lubos ir iš kokios medžiagos jos pagamintos?

įtempiamos lubos, Įtempiamos lubos

Įtempiamos lubos – PVC (polivinilchlorido) plėvelė, įtempta ant aliuminio profilio, tvirtinamo prie sienų ar lubų visu patalpos perimetru. Plėvelė kaitinama iki 70 ºC temperatūros ir fiksuojama profilyje specialiu užraktu. Nustojus kaitinti susitraukia ir tolygiai įsitempia. PVC plėvelė gaminama iš tamprios, nedegios, atsparios vandeniui medžiagos. Jos sudėtyje nėra kenksmingų žmogui ir aplinkai medžiagų, sunkiųjų metalų. Plėvelė sertifikuota, atitinka ES sveikatos standartus ir piešgaisrinės saugos reikalavimus.

Jei jums reikalingos įtempiamos lubos, susisiekite su mumis telefonu +370 612 37932 arba per kontaktų formą. Mūsų montuojamos Įtempiamos lubos tinka visoms patalpoms

Write a Reply or Comment

Call Now Button