Įtempiamos lubos – kiti naudingi patarimai

sausio 11 2023
Įtempiamos lubos restoranams ir kavinėms

Senų, pažeistų lubų remontas paprastai kainuoja daug pinigų ir užima daug darbo. Įtempiamos lubos galėtų būti optimalus sprendimas. Beje, čia taip pat galite rasti dekoravimo idėjų.

Kas yra įtempiamos lubos?

Įtempiamos lubos iš esmės yra antrosios lubos, dengiančios pradines lubas. Skamba panašiai kaip pakabinamos lubos? Visiškai teisingai. Esminis skirtumas yra tas, kad įtempiamos lubos palieka pradines lubas visiškai nepažeistas. Tai gali būti lemiamas pranašumas, ypač nuomojamuose butuose.

Įtempiamų lubų su tekstile naudojimas yra vienas seniausių interjero dizaino metodų. Pakabinamas audinys po lubomis buvo populiarus daugelyje šalių per šimtmečius, net tūkstantmečius. Senovės romėnai naudojo šilką, egiptiečiai norėjo naudoti linus, o armėnai – medvilnę.

Įtempiamos lubos galiausiai nukrito į užmarštį, tačiau jos buvo iš naujo atrastos 20-ajame amžiuje ir dabar švenčia savo didįjį sugrįžimą. Tai greitas ir paprastas būdas paslėpti negražias senas lubas ir vizualiai pagerinti kambarį.

Įtempiamų lubų planavimas

Įtempiamos lubos, pagamintos iš PVC, gali būti naudojamos beveik visur. Jos yra atsparūs vandeniui, o tai ypač svarbu patalpose, kuriose yra daug drėgmės, pavyzdžiui, vonios kambaryje. Tai neleidžia drėgmei prasiskverbti į lubas, o tai savo ruožtu slopina pelėsių augimą.

Įtempiamos lubos taip pat turi antistatinę dangą, kuri apsaugo nuo dulkių kaupimosi. Štai kodėl jos yra ypač populiarios žmonėms, kenčiantiems nuo alergijos. Taip pat tokios lubos dažnai įrengiamos ir vaikų kambariuose.

Kiti privalumai: Jos yra mažai priežiūros, lengvai montuojamos ir netgi gali teigiamai paveikti kambario akustiką ir garso izoliaciją, kai lubos naudojamos kartu su izoliacine medžiaga.

Čia pateikiami visi įtempiamų lubų privalumai iš pirmo žvilgsnio:

 • PVC laikoma mažai degia medžiaga (DIN 4102)
 • Šilumos izoliacija dėl oro pagalvės tarp įtempiamų lubų ir senų lubų
 • Garso izoliacija
 • Antistatinis ir vandenį atstumiantis
 • Individuali dizaino laisvė ir aukštos kokybės išvaizda
 • Tinka visiems kambariams
 • Lengva valyti (pakanka įprasto plovimo skysčio)
 • Ekonomiška ir lengva alternatyva

Kokių tipų įtempiamos lubos yra?

20 Įtempiamos lubos Su foto spaudu
20 Įtempiamos lubos Su foto spaudu

Įtempiamos lubos gali būti pritaikytos jūsų skoniui. Pasinaudokite savo kūrybine puse – dangus nėra riba! Populiariausi įtempiamų lubų tipai yra šie:

 • 3D įtempiamos lubos

Šiam lubų tipui ant audinio spausdinamas 3D vaizdas, sukuriantis gylio iliuziją. Kiti populiarūs motyvai yra kosmosas arba dangus su saule ir debesimis. Tinkamo motyvo 3D įtempiamos lubos gali turėti ypač įspūdingą poveikį ir puikiai dera prie šiuolaikinio interjero dizaino.

 • Įtempiamos lubos su veidrodžiais

Įtempiamų lubų paviršius su veidrodžiais atspindi erdvę po juo, o tai gali suteikti gana aukštos klasės ir prabangų pojūtį. Čia vėlgi galite rinktis tarp nesuskaičiuojamų spalvų ir variantų.

 • Matinės įtempiamos lubos

Skirtingai nuo įtempiamų lubų su veidrodžiais, matinės įtempiamos lubos turi neatspindinčią medžiagą. Balta yra pats populiariausias pasirinkimas, nors vėlgi galima rinktis iš daugybės kitų spalvų.

Įtempiamos lubos yra gana patogios. Galite pritaikyti jų išvaizdą, kad ji atitiktų jūsų pageidavimus, ir jūs taip pat neapsiribojate PVC, kai kalbama apie medžiagas. Galite rinktis tarp matinių ir blizgių PVC medžiagų savo įtempiamoms luboms. Be to, yra ir specialiai austų versijų ir net permatomų lubų, pagamintų iš audinio.

* Mes teikiame lubų matavimo ir kainos paskaičiavimo nemokamas paslaugas. Išsikviesti mus galite telefonu +370 612 37932.

Write a Reply or Comment

Call Now Button