Web Analytics

Blizgios įtempiamos lubos jūsų namams

Blizgios įtempiamos lubos, kur paslaptis? Priežastis ta, kad naudojama blizganti medžiagos danga daro ją beveik tokią pat atspindinčią kaip veidrodis. Atspindimo gylį lemia pasirinktos medžiagos spalva. Tamsesnė membrana rodo didesnį atspindžio procentą. Tokia tekstūra ne tik tirpdo natūralu aukštį, bet ir atspindi viską, kas yra kambaryje. Toks efektas žymiai vizualiai padidina plotą, sukurdamas begalinio aukščio iliuziją.

Blizgios įtempiamos lubos, kur paslaptis? Priežastis ta, kad naudojama blizganti medžiagos danga daro ją beveik tokią pat atspindinčią kaip veidrodis. Atspindimo gylį lemia pasirinktos medžiagos spalva. Tamsesnė membrana rodo didesnį atspindžio procentą. Tokia tekstūra ne tik tirpdo natūralu aukštį, bet ir atspindi viską, kas yra kambaryje. Toks efektas žymiai vizualiai padidina plotą, sukurdamas begalinio aukščio iliuziją

Blizgios įtempiamos lubos jūsų namams

Blizgios įtempiamos lubos jūsų namams

Blizgios įtempiamos lubos gali įgauti daugybę skirtingų faktūrų, tokių kaip matinės, satino, metalinės ar blizgios – pastarosios žymiai padidina ir pašviesina erdvę.

Šviesos atspindys ant atspindinčių lubų padidina šviesos kiekį, kuris pasklinda po visą erdvę, užtikrinant, kad kambaryje būtų mažai ar visai nebūtu tamsių sričių ar kampų.

Blizgios įtempiamos lubos sumažina apšvietimo prietaisų, kuriuos reikia sumontuoti, skaičių. Tai taip pat sukuria erdvės ir aukštesnių lubų iliuziją. Kartu su įleidžiamu ar su foniniu apšvietimu žemu lubų aukštis, vizualiai žymiai sumažėja. Šio tipo lubos ištirpdo paviršių ir atspindi viską kas yra kambaryje. Toks efektas žymiai padidina plotą vizualiai, sukurdamas begalinio aukščio iliuziją.


Mūsų panašūs įgyvendinti projektai