Įtempiamos lubos Kaina

Įtempiamos lubos KainaĮtempiamos lubos kaina priklauso nuo daugelio faktorių. Yra lemtinga klaida kuomet žmonės stengiasi sutaupyti kiekvieną eurą ir renkasi kuo pigesnes, abejotinos kilmės įtempiamas lubas ir įtempiamu lubų montuotojus, kurie pasiūlo keliasdešimt eurų žemesnę kainą. Jei Įtempiamos lubos kaina yra žymiai žemesnė, jums reikėtu susimastyti, ar tikrai už žema kainą gaunate kokybiškas įtempiamas lubas, nes yra daugelis atveju kurie baigiasi ne užsakovo naudai.

Įtempiamos lubos kaina

Jei Įtempiamos lubos kaina yra daug žemesnė, ką jus gaunate?
1, Įrengiamos žemiausios kokybės įtempiamos lubos kurios dažnais atvejais skleidžia nemalonų kvapą ir neatitinka higienos normų. Žemos kokybės įtempiamas lubas gamyklos parduoda kaip broką ir tokios įtempiamos lubos yra be garantijos.
2, Jei jums įtempiamas lubas montuos ne profesionalai, gali būti įdėtas netinkamas apšvietimas arba ne profesionaliai sumontuotas apšvietimas, kuris gali sukelti gaisro pavojų.
3, Paliekamos klaidos montuojant profilius, profiliai išlinksta ir atsiranda tarpai.
4, Gali būti ir kitu klaidų kurios yra vizualiai nematomos, kurios sumažina įtempiamu lubų eksploatacijos laiką.

Įtempiamos lubos Kaina

Jei jums reikalingos įtempiamos lubos, susisiekite su mumis telefonu +370 612 37932 arba per kontaktų formą. Mūsų montuojamos Įtempiamos lubos tinka visoms patalpoms

 1. Sveiki, mus domina baltos įtempiamos lubos vonios kambaryje, plotas 4 kv. m. Ar dėl tokio užsakymo atvažiuosite ir sumontuosite?

  1. Įtempiamos lubos jūsų vonios kambaryje jums bus sumontuotos nepriklausomai nuo kvadratūros. Mums visi klientai yra svarbūs

 2. Įtempiamos lubos mūsų bute su beribio naktinio dangaus fonu ir šiaurine žvaigžde, mūsų vaikams tapo tikru tirinėjimo objektu. Mūsų šeima yra labai dėkinga „Kitokios lubos” darbuotojams už nuostabias tempiamas lubas
  Su pagarba,
  Kontrimu šeima

  1. Mūsų kolektyvas yra dėkingas už jūsų teigiama atsiliepimą ir džiaugiamės, kad mūsų įtempiamos lubos jūsų vaikams tapo tikru tirinėjimo objektu.

 3. Labai profesionalus kolektyvas ir labai kokybiškos jų itempiamos lubos. Esu labai patenkinta darbu ir dėmesiu klientui. Darbus atliko idealiai ir laiku. AČIŪ Jums!

 4. Mums šios įmonės yra sumontuotos satininės įtempiamos lubos. Kokybe esu labai patenkinta! Laaabai ačiū!

 5. Šios įmonės mums yra sumontuotos dviejų lygių įtempiamos lubos ir įtempiamos lubos su foto spauda. Man labai patiko Kitokioslubos įmonės vyru sąžiningumas. Darbus atliko nepriekaištingai ir kruopščiai. Darbuotojai tikrai profesionalus ir išmanantys savo darbą. Jokių priekaištu neturiu. Tikrai patariu rinktis šia įmonę.

 6. Puikios mūsų itempiamos lubos. Darbus atliko kokybiškai ir sažiningai!!! Rekomenduoju

 7. Įtempiamos lubos paslauga esu labai patenkintas, atliko viska greitai, saziningai ir kokybiskai,

 8. Mūsų įtempiamos lubos SUPER. Sumontavo greitai, tvarkingai ir grąžiai!

 9. Likome labai partenkinti, Aciu! Rekomenduojame!

 10. Per trumpą laiką turim puikų rezultatą. Mūsų buvo užsakytos įtempiamos lubos nestandartinių matmenu privačiam namui su apšvietimu ir spauda. Turimas rezultatas viršijo lūkesčius ir pakeitė nuomonę apie įtempiamas lubas.
  Dėkui jums

 11. Nuoširdžiai dėkoju ,,Kitokioslubos,, kolektyvui už atsakingą ir kokybišką darbą. Visos mums sumontuotos įtempiamos lubos labai kokybiškos

 12. Mūsų Matinės įtempiamos lubos tokios kokiu ir norėjome. Labai džiaugiuosi šios įmonės vyrų darbu. Malonūs ir mandagūs, o taip pat atsakingi, rekomenduoju. Linkiu toliau taip šauniai dirbti.
  Su pagarba, Viktorija

 13. Sveiki.
  Mūsų blizgios įtempiamos lubos… na mes jomis dar neatsidžiaugėme, ypač vaikai. Drąsiai galite užsakyti paslaugas šioje įmonėje. Labai sąžiningai atlieka savo darbą. Ačiū

 14. Tikrai nerekomenduoju šios įmonės paslaugas, o be to jų ir įtempiamos lubos labai kokybiškos.
  Dėkojame už puiku darbą

 15. Mūsų įtempiamos lubos LIUKS. Labai esame patenkinti darbu šios įmonės. Atvažiavo, išmatavo, sutarėm, padarė ir sumontavo viska laiku ir kokybiškai.

 16. Sveiki.
  Esu patenkinta „Kitokios lubos” kokybišku darbu. Sumontavo greitai ir kokybiškai. Viskas atlikta puikiai.
  Ačiū

Write a Reply or Comment

Call Now Button