Medžiaginės įtempiamos lubos

Medžiaginės įtempiamos lubos

Medžiaginės įtempiamos lubos šiandien yra labai populiarios dėl jų montavimo paprastumo, universalumo ir didžiulio asortimento. Gaminant medžiagines įtempiamas lubas yra naudojamas audinys, įmirkytas specialiu poliuretano junginiu. Toks impregnavimas labai padidina drobės eksploatacines savybes, todėl tai galima naudoti vidaus patalpų dekoravimui ir lauko reklamai kurti.

Medžiaginės įtempiamos lubos turi šiuos privalumus:

Prekybos centre medžiaginės įtempiamos lubos
Prekybos centre medžiaginės įtempiamos lubos

– Didelis eksploatavimo laikotarpis ir atsparumas staigiems temperatūros pokyčiams.
– Ant audinio galima sėkmingai imituoti net garsius meno paveikslus.
– Spalvų, piešinių, raštų įvairovė ir lengva priežiūra.
– Didelis stiprumas ir patikimumas, atlaiko iki 100 kg vienam m2 apkrovos.

Ant tokiu lubų kuriame neįprastus vaizdinius efektus. Nuotraukų spausdinimo pagalba, apdailai pritaikome įvairūs dekoratyvinius piešinius, sudėtinga grafika ir foto realistinius vaizdus.

Dėl įtempiamų lubų kainos jos dar labiau populiarėja tarp vartotojų ir įmonių norinčių atnaujinti interjerą naujomis idėjomis.

Siūlome įsigyti Medžiagines įtempiamas lubas interjero dekoravimui kitokiu stiliumi nuo santūrios klasikos iki ryškiu moderniu lubų. Dėl daugybės spalvų asortimento ir dizaino įvairovės lengvai rasite tinkamą gyvenamosios ar biuro patalpos variantą.

Pradėkite savo įtempiamu lubu projektą jau šiandien

Susisiekite su mumis jau dabar, kad sužinotumėte, kaip galime suteikti naujų gyvybių jūsų senoms luboms ir apšvietimo problemoms!