Medžiaginės įtempiamos lubos
Siūlome įsigyti Medžiagines įtempiamas lubas interjero dekoravimui kitokiu stiliumi, nuo santūrios klasikos iki ryškiu moderniu lubų. Dėl daugybės spalvų asortimento ir dizaino įvairovės lengva rasti tinkamą gyvenamosios ar biuro patalpos variantą.
Dviejų lygių įtempiamos lubos
Dviejų lygių įtempiamos lubos. Dviejų lygių įtempiamos lubos. Siūlome profesionalias dvieju ir keliu lygiu lubu dizaino, projektavimo ir montavimo paslaugas. Galime pasiūlyti sudėtingus dizainus ir įspūdingus dizaino sprendimus su sklandžiais perėjimais, spalvų žaismu ir įmontuotu apšvietimu.
Blizgios įtempiamos lubos
Blizgios įtempiamos lubos, kur paslaptis? Priežastis ta, kad naudojama blizganti medžiagos danga daro ją beveik tokią pat atspindinčią kaip veidrodis. Atspindimo gylį lemia pasirinktos medžiagos spalva. Tamsesnė membrana rodo didesnį atspindžio procentą. Tokia tekstūra ne tik tirpdo natūralu aukštį, bet ir atspindi viską, kas yra kambaryje. Toks efektas žymiai vizualiai padidina plotą, sukurdamas begalinio aukščio iliuziją.
Matinės įtempiamos lubos
Matinės įtempiamos lubos ir jų ypatybės. Baltos matinės įtempiamos lubos yra pagamintos iš PVC plėvelės, kuri gaminama ritiniuose, kurių plotis yra nuo 1,2 iki 5 m. Ši medžiaga pasižymi dideliu elastingumu ir atsparumu drėgmei.Kodėl naudinga montuoti įtempiamas lubas?
Satininės įtempiamos lubos
Satininės įtempiamos lubos. Satininės įtempiamos lubos. Satininės įtempiamos lubos suteikia neribotą dizaino potencialą. Parduotuvių, ofisu ir namų savininkai, besidomintys šiuolaikišku interjero dizainu, visą laiką kreipiasi į mus, norėdami įdiegti savo šiuolaikiška lubų sistemą, nes mes galime pasiūlyti labai platu įtempiamu lubų asortimentą.
Įtempiamos lubos su foto spauda
Įtempiamos lubos su foto spauda. Įtempiamos lubos su foto spauda yra neatsiejama modernaus buto, sodybos ar biuro dalis. Montuojame lubas su daugybe spalvų ir ant įtempiamų lubų atspausdiname įvairius paveikslėlius, tokius kaip gamtą, dangų, jūros bangas ir pan. Jei jums reikia pasirinkti įtempiamu lubų spalvą arba spausdinti paveikslėlius, mes mielai padėsime jums.